Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pomoć tražim...
PostPoslato: Čet Feb 09, 2012 12:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 09, 2012 11:56 am
Postovi: 5
E ovako...imam problem već duže vreme i neznam već kome da se obratim. Prvo sam otišao kod urologa sa ženom novembra 2008 sa problemom da pokušavamo imati decu a bez uspeha. Da bi mene urolog (koji radi privatno pošto su me 2 urologa pogrešno lečila a ja radim inače u zdravstvu) pregledao UZ i otkrio da imam varicocelu, pa me je poslao uraditi spermogram,bris uretre i expr. prostate. U brisu mi nisu ništa našli a u expr. je bila proteus onda mi je urolog dao da pijem ciprocinal od 500 mg 2x1 15 dana i onda sam opet išao na kontrolu u laboratoriju gde mi je opet nadjena enterococcus i opet terapija tbl visiren od 200 mg 2x1 15 dana zatim panklav od 625 mg 3x1 10 dana i kad sam sve to popioodem na operaciju varicocele. Sve je bilo dobro do pre pola godine gde me počelo boleti u predelu stidne kosti i prekid u mokrenju a zaboravio sam da kažem da još uvek nemamo žena i ja decu. Ona je imala neke ciste koje je operisala. Da bi opet otišao kod urologa koji me je samo pipanjem otkrio da imam uvećanu prostatu i da je veličina 4 cm. Odmah mi je dao da pijem tbl levomax od 500 1x1 20 dana i poslao me je opet na ispitivanja tj u laboratoriju gde mi je nadjena u brisu uretre eserihija coli. Otišao sam opet kod urologa i dao mi je da pijem Amoksiklav 20 dana (po antibiogramu) kad sam ti sve popio opet sam išao u laboratoriju i dalje je bila prisutna eserihija gde mi je dao da primim longacef i.v 10 dana 2x1gr....Posle terapije sam otišao u laboratoriju i ovako piše Oskudna mešovita bakterijska flora...Rekao mi je urolog da uradim spermogram i evo rezultata:
Makroskopski pregled:
Zapremina 6,0
ph 7,8
Viskoznost norm.
Likvefakcija 30

Pokretljivost spermatozoida:
Klasa A-brzo progresivni 10
Klasa B-sporo progresivni 40
A+B 50
Klasa C-neprogresivni 10
Kalsa D-nepokretni 40
C+D 50

Mikroskopski pregled:
Spermatozoidi/ml 19
Spermatozoidi/V 114
Leukociti 0.4
Ostale ćelije 0,2
Aglutinacije neg.

Morfologija spermatozoida:
Normalnih formi 51
Patoloških formi 49
Glave 23
Vrata 8
Repa 18
Inicijalna fruktoza 17,2

E sad pomoć tražim od vas.Šta da radim jer više nemam živaca da me toliko šetaju od laboratorije do laboratorije a doktori se prepucavaju sa mnom kao u stonom tenisu. Pomozite mi molim vas. Unapred zahvalan. Goran 1979 godište


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 42 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: