Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: MOLIO BIH ZA POMOC
PostPoslato: Uto Avg 09, 2005 11:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 09, 2005 10:51 pm
Postovi: 47
Evo vec skoro 4 godine imam bolove sa obe strane stomaka koji prolazi preko prepona ,obuhvata predeo uda dolazi do testisa, krece se prema anusu i ide u unutrasnje strane butina-tacnije obuhvata ceo donji trakt sve zile i zilice..Bio sam kod urologa i on je rekao da imam predispoziciju za preponsku kilu posto su mi nekakva prosirenja kod prepona sira ali da ne mora biti da je od toga.Ovaj bol bas nervira .Doktor mi je rekao da jos nema razloga za operaciju(postavljanje mrezice).Bol osecam stalno posle setnje ,voznje bicikla ,sedenja ,cak i lezanja i bilo kakve aktivnosti(seksa).Zeleo bih da Vas pitam sta bi to moglo biti.Pre neki dan sam zbog jakih bolova otisao u bolnicu (uzeli su mi krv i mokracu i rekli da je samo neka mala upala i dali mi 2 nedelje po dve tablete doksiciklina na dan(ultrazvukom snimili prostatu,bubrege i rekli da je sve u redu kao i da ova bol koju imam moze biti da se stvara nekim mehanickim putam).Ne razumem kako da konachno proverim sta mi je. Jos uvek imam bolove svuda gde sam opisao da osecam da prolazi bol.Da li utopljavanje ili hladjenje pomaze ili neki lek?Naravno i zeleo bih znati da li je ovo opasno posto se bas nerviram.Jedva cekam da prodje ovaj bol jer vise stvarno je previse - zeleo bih da saznam sta je u stvari po sredi pa da konachno znam na cemu sam i da pochnem da se borim sa time.
Unapred zahvalan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 10, 2005 6:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 04, 2005 1:11 am
Postovi: 36
Lokacija: Novi Sad
Trazite CT abdomena (skener). To bi trebalo da da konacan odgovor o razlogu Vasih problema...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 59 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: