Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: preterana masturbacija !???? ili sta je......
PostPoslato: Uto Avg 11, 2009 7:45 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 03, 2009 4:56 pm
Postovi: 18
Imam sledeci problem...msturbiram nedeljno oko 5-6 puta (skoro svaki dan)


Imam 21 god,nisam imao puno iskustva u sexu.2-3 puta je trajalo vrlo kratko (ali zato sto mi se penis spusti u sexu,ne zbog svrsavanja) i onda na savet drugara probam 2 puta cijalis od 10 mg i imam odnos 20-tak minuta i oped mi spadne erekcija... onda probam vijagru i opet isti slucaj,sa tim sto mi je tada odnos bio oko 30 minuta


zanima me sledece?

da li je moguce da usled preteranog masturbiranja moj penis je navikao na stimulaciju rukom i samo tako mogu da svrsim,a ne mogu dobiti takvo trenje kroz vaginu pogotovo kad stavim kondom....

inache nemam problema prilikom masturbacije,mada i to me zanima...koliko treba vremena prilikom masturbacije da se ejakulira...


e da,uspeo sam samo 2 puta da svrsim u toku sexa,mada i to je bilo mucenje,spadne pa se digne,pa na kraju jedva (ali sex je bio bez kondoma)

sta mi savetujete da je najbolje da radim? Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: preterana masturbacija !???? ili sta je......
PostPoslato: Uto Avg 11, 2009 3:05 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 1:58 pm
Postovi: 141
perica.nikolic je napisao:
Imam sledeci problem...msturbiram nedeljno oko 5-6 puta (skoro svaki dan)


Imam 21 god,nisam imao puno iskustva u sexu.2-3 puta je trajalo vrlo kratko (ali zato sto mi se penis spusti u sexu,ne zbog svrsavanja) i onda na savet drugara probam 2 puta cijalis od 10 mg i imam odnos 20-tak minuta i oped mi spadne erekcija... onda probam vijagru i opet isti slucaj,sa tim sto mi je tada odnos bio oko 30 minuta


zanima me sledece?

da li je moguce da usled preteranog masturbiranja moj penis je navikao na stimulaciju rukom i samo tako mogu da svrsim,a ne mogu dobiti takvo trenje kroz vaginu pogotovo kad stavim kondom....

inache nemam problema prilikom masturbacije,mada i to me zanima...koliko treba vremena prilikom masturbacije da se ejakulira...


e da,uspeo sam samo 2 puta da svrsim u toku sexa,mada i to je bilo mucenje,spadne pa se digne,pa na kraju jedva (ali sex je bio bez kondoma)

sta mi savetujete da je najbolje da radim? Hvala

2 puta si zavrsio zaredom? :) pa u cemu je problem, sta bi ti 10 puta, normalno je da ti se spusti posle prvog puta.:)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 50 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: