Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: crvenilo, otok
PostPoslato: Pon Jun 16, 2008 7:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 7:17 pm
Postovi: 1
Imam problem kao i svi ovde vidim, a problem je sledeci:

na glavicu tamo gde se spaja sa kozom penisa i na kozi penisa pojavilo mi se crvenilo i kao otok ( nakon sexa to bukne kao vatra), zahvatilo je neka 2 cm2 glavica i 6cm2 koze na penisu. Radio sam bris koji kaze: u 80% izolovan beta hemoliticki streptococcus grupe b, a u 20% staphylococcus epidermidis. Ovo mi se dogadja vec drugi put za mesec dana. Prvi put je proslo i povuklo se od sinoderma n nakon 9 dana mazanja ali se nakon 7 dana po prestanku mazanja vratilo. Sad ne mazem nista cekam da vidim sta ce lekar da mi kaze, koliko vidim u pocetku je vlazno i ima sekret a nakon nekoliko dana se osusi i pocne da se ljusti i kao povlaci, mada nisam vise siguran da li je vece ili manje. I ranije (unazad 5 god) pojavljivali su mi se slicni problemi ali mnogo manji i prolazili su neuporedivo brze, kao neki plikcic koji pecka. Ne znam da li sam rekao da svrbi i pecka, a pri seksu boli i ometa strasno. Sa devojkom sam vec 3 god tako da kondom ne koristim.

pomozite, recite mi sta je i da li su ovi rezultati brisa zabrinjavajuci (mononukleoza ili slicno?)

unapred hvala


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 46 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: