Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 25 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: ova_tema_mozda_ne_treba_ovde
PostPoslato: Ned Mar 11, 2007 12:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 13, 2007 3:10 pm
Postovi: 5
e ovako...vjerovali ili ne imam sad vec 16 godina, a nikada do sad nisam masturbirao...poceo sam pre nekih mesec dana i vec imam problem..(kako smesno zvuci)...Naime glavic penisa i kozica okolo me bole na dodir, bilo kakav...pri tusiranju cak i mlaz vode moze da uzrokuje bol...masturbiranje (mozda ja i ne znam kako se to radi) ali kad pokusam da prevlacim kozicu preko glavica osetim bol...ako je glavic vlazan bol je manja(prakticno kao podmazivanje)... i na kraju kad dodjem do ejakulacije u tom momentu pri svakom dodiru ponovo bol...mnogo sperme ostane u meni koju ne mogu da izbacim zbog ostrog bola....HELP


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 11, 2007 10:56 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Nije smesno osim ako ga ti tako ne dozivljavas.
Nije mi jasno,da li je bol u kozici ili u glavicu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 12, 2007 9:35 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 07, 2006 12:49 am
Postovi: 362
Lokacija: Nis
Nije mi jasno kako mozes da osecas da sperma ostane u tebi??? Da li te boli kozica koja dodiruje glavic iznutra ili onaj deo koji je spolja? Meni se cini da ti imas preosetljivost glavica iz prostog razloga jer nikada nisi prevlacio kozicu preko glavica nego tek posle 16 godina. Moj savet ti je narodski receno bacaj ga u nesvest svaki dan i priviknuces ga a i sebe na sve to. Poz

_________________
Help please!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 12, 2007 9:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 13, 2007 3:10 pm
Postovi: 5
bol je u glavicu....i ja mislim da je to prevelika osjetljivost, boli na dodir, cak i kad se tusiram nekad zna da zaboli...ima li jos neko kakav savjet? help


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 12, 2007 9:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 13, 2007 3:10 pm
Postovi: 5
e da zaboravih...ne mogu da osjetim ali sam ubjedjen jer nekad od bola ne mogu dalje....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 12, 2007 10:23 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Pa eno ga i nas dule88 ima isti problem :D znaci nisi jedini.
Sad ce forumski muskarci da te posavetuju :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 12, 2007 11:36 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 9:06 pm
Postovi: 427
Evo ga forumski muskarac !

Kada to radis prvi put ima se takav osecaj ! Kod mene je taj bol bio samo na pocetku i kasnije je to proslo jer sam i ja imao problem sa prevlačenjem kožice preko glavica !
Ocigledno da imamo nedovoljno edukovane roditelje koji su to prevlačenje kožice trebali da rade još kad si bio mali jer da su to oni radili ti sada ne bi imao problema.
Mislim dakle da je to prolazna faza sve dok ne uspeš prevući kožicu normalno a dotle možda bi mogao da koristiš neku kremu čisto da smanjiš trenje i poboljšaš klizanje kožice.
Ono što kažeš da te glavić boli i na dodir je po mom mišljenju od masturbacije odnosno upravo zbog toga što ne možeš da prevučeš kožicu !

E sada malo humora pa ću da ti kažem da je svaki početak težak ! :lol:

Pretpostavljam da te je baš krenulo sa masturbiranjem a ono boli kad treba da bude najsladje :roll:

Po mom mišljenju sve će to da prodje i dodje na svoje mesto samo mora da radiš na njemu ! 8)

Nadamo se da će još neko od forumaša da se javi i da se priseti kako je to lepo bilo :lol: kada smo počinjali :oops:

Toliko i samo napred !


Neka se jave i drugi forumaši sa komentarom ! :o :o :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 12, 2007 11:42 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 11:58 pm
Postovi: 174
dule88 nema problem sa bolom u glavicu,meni je to skroz OK! :wink: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 12, 2007 11:42 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 9:06 pm
Postovi: 427
E da zaboravio sam da dodam:

Vidiš šta ti je internet ! Koga bi ovo pitao u realnom životu a da se ne postidiš ?



Veliki pozdrav i samo napred ! :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 13, 2007 5:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 07, 2006 12:49 am
Postovi: 362
Lokacija: Nis
Kada ti je glavic pokriven sve te godine i onda ga otkrijes i pipnes normalno je da bude preosetljiv. I od sada se kupaj ne tusiraj se, legni u kadu sa toplom vodom sacekaj 5 minuta otkrij glavic i pipni ga on ce se opustiti i smanjice se trenje od tople vode tako da te nece boleti mnogo. I kupi vazelin on je bezopasan mozes ga mazati na glavic prilikom masturbiranja smanjice ti trenje.

_________________
Help please!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 13, 2007 6:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 13, 2007 3:10 pm
Postovi: 5
hvala svima, ako jos neko ima sta da doda, slobodno....e da, nema sanse da bi mogao ovo pitati nekog uzivo...odo sad da se svadjam sa starcima..:D...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 21, 2008 8:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 21, 2008 7:35 pm
Postovi: 3
Pozdrav svima.
Nasao sam ovu diskusiju na netu, i zakljucujuci po datumima odgovora, mislim da sam malo u zaostatku, sa nadom da ce da mi stignu odovori odlucio sam da vam svejedno pisem.
Imam 26 godina, i odavno zivim sa problemom preosetljivog glavica. Nije pravi bol, ali je neki osecaj izmedju boliskanja pri dodiru golom rukom preko celog glavica (posebno na obodu gde je i tamnije boje).Sto znaci i kad je penis u opustenom stanju i kad je u erekciji (naravno kozica je povucena normalno).Perem ga iskljucivo tecnim sapunom, a o brisanju peskirom ne smem ni da pomislim.
Vec odavno imam normalan seksualni zivot (barem tako mislim).Morao sam skoro uvek da objasnim devojkama da imam preosetljivost glavica i time gledao da izbegnem da dodju u direktan kontakt sa glavicem.
Nisam imao nikad problema da objasnim devojkama o ovom iako u slucajevima sa mladjim devojkama i ne mnogo strucnim zbog straha da to ne polazi od neceg mnogo tezeg.
U pojedinim slucejevima nisam imao vremena da objasnim moj problem i uvek kad je glavic dolazio u kontakt sa nekom povrsinom, jezik ili ruke, "bol" mi dovodio do opustanja penisa, prouzrokovajuci normalno probleme u odnosu.
Mojom srecom imao sam dobre devojke koje su imale razumevanja, a po najvise devojka skojom sam bio 3,5 godine gde nisam imao nekih preteranih problema.Kad sam u njoj iako je glavic skroz otvoren,srecom nisam osecao nikakav bol.
Od svega ovog stoji da sam normalno pojedine orgazme i sanse za sex izgubio zbog ovog problema.Voleo bih da ga resim a po najvise zbog toga sto sam jos mlad i u periodu gde sam opkoljen mnogim devojkama kojima nemam volje za objasnjenja moje preosetljivosti.
Voleo bih da znam da li je ovaj problem osetljivosti glavica "izleciv" nekim normalnim terapijama ili je obavezna hiruska intervencija.

Hvala na odgovorima!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 21, 2008 9:30 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Ne postoji hirurska intervencija koja bi te izlecila.
Probaj kondome za produzeno uzivanje,oni imaju anstetetik unutra koji ce ti smanjiti osecaj...ili ga premazi Lidokain gel-om pa onda stavi kondom ( ne zelis da zena bude anestezirana unutra ;) )

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 21, 2008 9:41 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
:)

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 21, 2008 11:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 21, 2008 7:35 pm
Postovi: 3
Vragolasta Amfibija je napisao:
Ne postoji hirurska intervencija koja bi te izlecila.
Probaj kondome za produzeno uzivanje,oni imaju anstetetik unutra koji ce ti smanjiti osecaj...ili ga premazi Lidokain gel-om pa onda stavi kondom ( ne zelis da zena bude anestezirana unutra ;) )


Verovatno me nisi razumeo....ja nemam probleme kad sam unutra. Gelove razne sam probao (antisteticne) i normalno nije neka posebna pomoc.U pojedinim izuzetnim situacijama (npr. u kolima) nemam vremena da se posebno namestam (nemogu da cekam vojnu muziku :wink: ).A na kraju ja i kondome nevolim da koristim (to ti je kao kad cackas nos sa rukavicom :wink: ) i to posebno ne one za produzeno dejstvo, jer mi je sasvim dovoljno vreme koje inace imam.
Hvala na tvom misljenju.
Ocekujem neki pravi odgovor...jer verovatno nemas te probleme.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 25 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: