Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: UROMEDIKA-loša iskustva
PostPoslato: Čet Feb 07, 2008 11:44 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Nov 15, 2007 2:01 pm
Postovi: 55
Pošto odavno na raznim forumima možemo naći Savu Mićića kao urologa koji je odgovoran za različite obmane pacijenata i nestručno lečenje otvoriću ovu temu kako bi na jednom mestu svi parovi mogli da razmene iskustva sa ovom klinikom i "lečenjem" kod doktora Save Mićića.

1.Najčešća prevara koju izvodi je pronalaženje spermatozoida tamo gde oni NE POSTOJE.Parovima daje lažnu nadu(jer spermatozoide navodno nalazi punkcijom),zakazuje im po ko zna koji put IVF i radi ceo postupak u prazno.

2.Ne tako retko radi i inseminacije sa spermatozoidima dobijenim punkcijom što je ni teorijski ni praktično nemoguće izvesti jer takvi spermatozoidi nisu dostigli potrebnu zrelost i ne mogu je dostići NIKAKVOM obradom.

3.Većina slučajeva je i da daje našim muškarcima hormonske injekcije ili tablete bez prethodnog utvrđivanja hormonskog statusa:
npr.testosteron ,fsh,lh ...u raznim oblicima
što može dodatno poremetiti spermogram ,ali i samo zdravlje pacijenta ako se prepisuje "od oka " kako to radi Sava

Ne mogu se sada setiti još uobičajenih slučajeva koji se dešavaju tamo,ali zato vi znate još o tome.

Ovo nije osuda ,klevetanje...već samo istinita iskustva ljudi od kojih je nekima" posle Save" život postao jako ružan i tužan.

Ja sam već o tome pisala i spadam u kategoriju prevara pod brojem 1.


Kako se ovakve stvari više ne bi dešavale i drugim parovima(ako se nama već to dogodilo),možete se javiti sa vašim iskustvima.

Veliki pozdrav za sve vas,znajte da niste sami


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Feb 10, 2008 10:53 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jun 24, 2006 3:28 pm
Postovi: 176
Lokacija: Planet EARTH
zašto se niste obratili nadležnoj inspekciji!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 11, 2008 1:48 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Nov 15, 2007 2:01 pm
Postovi: 55
Zato što znam da od svega toga neće biti ništa,jer nažalost u našoj zemlji neki ljudi su i previše zaštićeni.Kažem nažalost zato što ima mnogo dobrih lekara koji se stavljaju u isti koš sa raznim prevarantima,zato što se lekarske greške(u ovom slučaju namerne) ne otkrivaju već zataškavaju.
U najboljem slučaju možemo završiti kao gosti emisije Ključ,Insajder.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 11, 2008 9:47 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jun 24, 2006 3:28 pm
Postovi: 176
Lokacija: Planet EARTH
pa takav smo narod onda, jer inspektori su iz nasih redova naroda.....Bognek nam je u pomoci!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 11, 2008 6:06 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Nov 15, 2007 2:01 pm
Postovi: 55
Nažalost-tako je,kako je !
Samo želim da se nikome ne ponovi isto što i nama.Ipak život više nije isti!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 18, 2008 12:10 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 08, 2006 11:44 pm
Postovi: 352
Zalim Vas podrzati, i svaka cast sto se borite, i svojom borbom pomazete i drugima!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Uromedika - oprez
PostPoslato: Uto Apr 21, 2009 12:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 21, 2009 11:14 am
Postovi: 1
Lokacija: Beograd
Zelim da podelim sa vama nasa iskustva sa Uromedikom i nadam se da ce ovo imati bar malo efekta s'obzirom na to kakvu su stetu nama naneli.

U pripremama za vantelesnu oplodnju, sva sreca ne kod njih, suprug je uradio redovne analize kod njih. Uzorke je dao nedelju dana pre nego sto su nam rezultati bili potrebni i iako je naglasio da su nam pod obavezno potrebni za nedelju dana, i oni potvrdili da ce biti gotovi, kada je otisao po rezultate rekli su mu da nisu gotovi i posle rasprave sa njima faxom su stigli rezultati iz FORUM LAB-a.

Ne znamo ko je kiksirao u ovome, Uromedika ili Forum Lab, ali posle 3 godine lecenja i uvek dobrih rezultata, sada su kompletno rezultati bili losi. Jedan od najvecih problema bio je pozitivan HEPATITIS C. Suprug je od Uromedike dobio dijagnozu i terapiju.

Sva sreca, nisu nas skinuli sa programa za vantelesnu, ali zbog nas, suprug je ponovio analizu na hepatitis u KONZILIJUMU. Test je uradjen dva puta posto smo rekli o cemu se radi i rezultat je bio negativan.

Steta koju je nama Uromedika nanela je pre svega materijalna, jer sve analize su morale da se ponove, ali da smo odbijeni za vantelesnu bila bi mnogo veca. Ne moram da opisujem kroz sta smo prosli dok smo cekali rezultate iz druge laboratorije. Hepatitis C se ne leci. Sumnjamo i u ostale 'lose' rezultate i sve cemo ih ponoviti.

Kada sam pozvala Uromediku da pitam kako je to moguce da su oni registrovali hepatitis a da ga posle provere nema, imenovali su mog supruga, iako se ja nisam predstavila, i rekli da dodje da urade ponovo analize.

Mi imamo jako lose iskustvo i nemamo volje i snage da se borimo sa vetrenjacama ali mozemo da porucimo svima 'NEMOJTE ICI U UROMEDIKU'


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 07, 2009 3:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 17, 2009 4:24 pm
Postovi: 26
Na zalost,evo i ja da se pridruzim tuznim ljudima koje je Micic ojadio i unistio,mom muzu je takodje radio biopsiju testisa i kod njih smo radili naravno neuspesan IVF a on ima Klinefelterov sindrom,znaci 100% je sterilan tako da stvarno nemam reci za tog coveka??Da kazem samo i to da smo za pomenuti IVF podigli kredit koji cemo isplacivati narednih 10 godina a oboje radimo kod privatnika i mucimo se kao i vecina mladih ljudi u ovoj zemlji,o mom unistenom zdravstvenom stanju da i ne pricam...pitam se samo ima li on imalo savesti?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: UROMEDIKA-loša iskustva
PostPoslato: Pet Jan 29, 2016 3:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 29, 2016 3:24 pm
Postovi: 1
prvo profesor sava micic je vrlo cenjen covek u svetu urologije i pritom veliki humani covek.
prema tome nemojte ga osuditi toliko jer mozda je problem u vama


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: UROMEDIKA-loša iskustva
PostPoslato: Pet Maj 18, 2018 12:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 18, 2018 12:20 pm
Postovi: 1
Imam obavezu i duznost da napisem svoje iskustvo sa uromedikom,pre godinu dana dijagnostifikovana mi je azospermija,posle prve ture terapije kod prof.Save Micica,nije bilo pomaka,ubrzo je radjena i biopsija,nisu nadjeni zreli spermatozoidi,ustanovljen je zastoj u sazrevanju,uvodi se hormonska terapija uz suplementaciju.Posle par meseci prof.punkcijom nalazi spermatozoide,svaki put sve vise i sve bolji kvalitet,i predlaze vto.Rezultat uradjene vto u tandemu micic-tulic je TRUDNOCA moje supruge.Sve ovo sam napisao da se ljudi sa problemom steriliteta ne oslanjaju mnogo na forume,jer razlicita iskustva su smo subjektivni osecaj koji ne mora biti tacan uz upliv licnih frustracija koje su opravdane ovom teskom dijagnozom i to ne sme da bude vodilja u lecenju i izboru odgovarajuceg strucnjaka,najbolje su preporuke ljudi koje licno poznajete ili drugih doktora.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: UROMEDIKA-loša iskustva
PostPoslato: Pon Mar 18, 2019 11:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 23, 2018 7:28 pm
Postovi: 2
Zelim ovom porukom da skrenem paznju svim parovima koji se bore sa muskim sterilitetom (azzospermija ) da prvenstveno ne zavaravaju sami sebe verujuci u profesorov nalaz. Citav tim Uromedice koji ucestvuje u procesu VTO takodje je deo jedne velike obmane...hormonske stimulacije zene, totalne anestezije, aspiracije jajne celije, njenog oplodjenja i dobijanja embriona, embriotransfera....a sve to spermatozoidima koji ne postoje ali ih profesor "dobija" punkcijom.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 52 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: