Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Posle cirkumcizije
PostPoslato: Ned Okt 28, 2018 10:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 28, 2018 10:49 am
Postovi: 3
Pozdrav svima koji su prošli kao i ja postupak cirkumcizije. Voleo bih da mi odgovori neko od lekara ako može ili neko ko je imao slična iskustva. Pre 6 dana mi je uradjena cirkumcizija (obrezivanje). Nakon toga mi je lekar rekao da je sve u redu, ali ja imam bolove i neprijatan osećaj. Koliko traje zarastanje rane? Ja još imam konce. Ali ono što me brine je bol i zatezanje prilikom jutarnje erekcije. Jel to tako treba da bude? Za dva dana idem opet na kontrolu pa ću opet pitati. Inače, ispod glavića je otečeno i kao da imam višak ušivene kože. Molim za savet. Imam 43 godine.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Posle cirkumcizije
PostPoslato: Čet Nov 01, 2018 12:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 08, 2018 9:27 am
Postovi: 12
Alexxandar je napisao:
Pozdrav svima koji su prošli kao i ja postupak cirkumcizije. Voleo bih da mi odgovori neko od lekara ako može ili neko ko je imao slična iskustva. Pre 6 dana mi je uradjena cirkumcizija (obrezivanje). Nakon toga mi je lekar rekao da je sve u redu, ali ja imam bolove i neprijatan osećaj. Koliko traje zarastanje rane? Ja još imam konce. Ali ono što me brine je bol i zatezanje prilikom jutarnje erekcije. Jel to tako treba da bude? Za dva dana idem opet na kontrolu pa ću opet pitati. Inače, ispod glavića je otečeno i kao da imam višak ušivene kože. Molim za savet. Imam 43 godine.

Najnormalnije je da imas bolove prilikom erekcije.Ja dok je trajao oporavak, kad se probudim u toku noci popijem lek protiv bolova i to je to.A i to sto je nateceno ne brini, popi lek za otok i to je to.U sustini, sve ce biti u redu kad sve zaraste i kad se oporavis


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Posle cirkumcizije
PostPoslato: Čet Nov 01, 2018 12:39 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 28, 2018 10:49 am
Postovi: 3
Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Posle cirkumcizije
PostPoslato: Čet Nov 01, 2018 8:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 24, 2018 7:56 pm
Postovi: 3
Pozdrav, ja sam operisao pre 9 dana isto. cirkumcizija - skracivanje frenuluma i eliminisanje fimoze. rana bi trebalo da zaraste uskoro ako vec nije, meni je zarasla samo cekam konci da ispadnu. Ja imam konstantna budjenja nocu zbog erekcije, to je izgleda nesto sto mora. Taj visak usivene koze bi trebalo da moze da se prebaci preko glavica, zato se valjda i vrsi cirkumcizija (barem su mi tako rekli na vma, odstranjava se samo visak al se ostavlja da ne bude skroz otkriven - obrezan)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Posle cirkumcizije
PostPoslato: Čet Nov 01, 2018 9:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 28, 2018 10:49 am
Postovi: 3
Ne mogu da procenim koliko imam kože sa donje strane glavića, ali vidim da je nabrano i "ugužvano". Nadam se da je tako trebalo da bude. Imam bolove na pokret i noću zbog erekcije. Sve zateže. Dobio sam neki sprej protiv ožiljaka da stavljam posle 12 dana. To je od prekosutra. A osetljivost glavića je velika.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 32 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: