Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pomoć u vezi glansa penisa i bakterije
PostPoslato: Sre Apr 03, 2019 10:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 03, 2019 10:12 pm
Postovi: 1
Ljudi molim vas za pomoć!

Nekoliko meseci već imam neko crvenilo na glansu penisa i deluje mi kao bele tačkice ispod kože, ali se ne primećuje mnogo. Bio sam nekoliko puta kod urologa i on mi je konstatovao da imam "Balanopostitis simplex", davao mi je da mažem kremu Triderm, posle toga "Canesten kremu" i da koristim Povidon jod.

Nakon višemesečnog "lečenja" nisam se skroz izlečio i uradio sam bris glansa. Nađeno mi je da imam Ešerihiju koli. Doktorica mi je prepisa 5 injekcija gentamicin (jer je bakterija bila osetljiva na taj antibiotik) i prepisala mi je da opet mažem 5 dana triderm mast. Nakon svega toga, posle 5 dana sam uradio opet bris glansa i pisalo mi je da nemam tu bakteriju.
Međutim ja i dalje imam neko crvenilo na penisu i osećam bol na donjem delu glavića (gde se nalaze tisonove žlezde) kada prevlačim kožicu ili pipam. Kad stavljam kondom i da ne spominjem. A još veći je problem što mnogo teško prevlačim kožicu.

Šta biste mi preporučili da mažem za to crvenilo i da mi kožica bude elastičnija kako bih mogao lepo da prevlačim?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: