Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: nesto cudno sa penisom - HITNO
PostPoslato: Pet Jul 05, 2013 2:49 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 05, 2013 2:37 am
Postovi: 7
Postovani,

pre jedno 5h sam prvi put imao seksualni odnos sa curom kojoj je 2. put. Sve je bilo u redu, ali kada sam zavsio primetio sam nesto cudno na mom penisu. Sacekao sam da prodje neko vreme, pa ako ne prodje (a nije proslo za 5h) da vam se obratim.

Kao sto se svima desava, kada je penis u erekciji, kozica se razvuce, glavic raste, i celokupan penis poraste. Kada odnos/uzbudjenje prodje, glavic se smanjuje, kozic se smanjuje i opet kozica odgovara velicini glavica.. I to je uvek bilo normalno kod mene posle masturbacije.. E sada, posle seksualnog odnosa (ovakvo uzbudjenje nisam dozvieo nikada u zivotu) meni se glavic, logicno, smanjio, smanjio se i vrat penisa (stvarno u ovom trenutku ne mogu da razmisljam i setim se kako se zove, stablo, valjda), ali je kozica ostala onako velika, kao kada je i glavic veliki. I sada ima mnogo vise kozice, koja se zbrckala i na dodir je deblja, i na jendom mestu se stvorila kao loptica, napravljena od koze (kao kada uzmete parce nekog tekstila, pa sa druge strane gurate nesto, a ono se ispupci) i tako stoji... Penis skoro da ne mogu da otvorim, jer kozice ima toliko da nema gdeda se smesti da izadje penis. i sada izgled nekako mnogo ruzno... ne znam sta se desava i zasto je to tako. nikada mi se nije desilo... s obzirom da je 03h ujutru, idem da spavam... ne mogu vise da brinem... valjda nije opasno, ali me nekako sve strah.. Videcu sta ce biti do sutra, pa ako se stanje popravi, javicu vam..

HVala i molim za brzi odgovor :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: nesto cudno sa penisom - HITNO
PostPoslato: Pet Jul 05, 2013 2:44 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Sep 26, 2011 12:04 am
Postovi: 267
Pozdrav.

Pre svega se smiri, po tvom opisu ništa se strašno nije desilo, uživaj!:)

Verovatno si sve to preuveličao u strahu i našao problem tamo gde ga nema. Sasvim je normalno da se koža razvuče preko penisa kada je u erekciji, da se glavić oslobodi, pa se posle erekcije to vrati u normalu. Obzirom da je tebi bio prvi odnos možda je nešto drugačije, ali verujem da će sve doći na svoje i da je sada sutradan već sve ok, zar ne?
Ukoliko i dalje imaš neke sumnje slobodno slikaj i stavi ovde link do slike da mogu i ostali da vide.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: nesto cudno sa penisom - HITNO
PostPoslato: Pet Jul 05, 2013 4:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 05, 2013 2:37 am
Postovi: 7
Marko, to i jeste problem. Kazes da se posle erekcije sve vraca u normalu, tako je i kod mene uvewk bilo, ali sada i dalje (evo ga vec novi dan) meni nije u redu. Mislim, glavic i sve se smanjilo (posto nije u erekciji) ali je kozica mnogo velika... Cini mi se da je dosta naduvena... Znate ono kao kada vas ujede pcela negde pa se to naduje i uvelica, tako je i kod mene sa kozicom... cela kozica se "napumpala" i mnogo je glomazna... nikada mi se to nje desilo... kada pokusam da otvorim penis, da oslobodim glavic, nemoguce je, jer je koza mnogo debela i prevelika za glavic da on ne moze da prodje, a onda boli... ne znam sta da radim... kod doktora ne smem, sram me je.. imam nekih drugih bolesti od kojih se lecim kod moje doktorke, a sada da odem sa ovim i ispricam joj - nocna mora... sacekacu, mozda prodje za neki dan... trazio sam po internetu i uspeo da nadjem jos jedan jedini isti slucaj, ali je coveku taj problem trajao par nedelja. do tada, ja vise ne mogu da imam seksualni odnos ili masturbaciju, jer je i kad glavic poraste kozica ponovo prevelika... nadula se


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: nesto cudno sa penisom - HITNO
PostPoslato: Pon Jul 08, 2013 8:32 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Мени је чудно да те боли. Једино могу да ти саветујем да пенис испираш воденим раствором соде бикарбоне (кашичица на чашу топле воде) и чајем од камилице. Рецимо два пута содом бикарбоном и три пута чајем од камилице, наравно не истовремено него са временским размаком.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: nesto cudno sa penisom - HITNO
PostPoslato: Pon Jul 08, 2013 4:18 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 4:41 pm
Postovi: 198
Nakvasi penis mlakom ili hladnom vodom na kozicu. Msm da si previse navalio na jadnu devojku :D Kao kad trljas neko mesto normalno da ti se tu koza malo naduje i uveca. Samo vodom to resi. 2-3 minuta i obrisi i nastavi sa aktivnostima. I tako par puta na dan i vidi li se smanjila kozica.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: nesto cudno sa penisom - HITNO
PostPoslato: Sre Jul 10, 2013 2:23 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Sep 26, 2011 12:04 am
Postovi: 267
I nikako ne treba da te bude sramota da se obratiš lekaru i ispričaš u čemu je problem! Zamisli samo koliko oni dnevno imaju milion puta "sramotnijih" slučajeva, to je ništa. Uostalom od doktorke opšte prakse samo traži uput za urologa, pa posle urologu objasni o čemu se radi. Nemoj odlagati ništa, idi kod lekara, verujem da nije ništa strašno da se lako može rešiti. Deluje kao neka iritacija, možda čak i neka alergijska reakcija na kondom (ako ste ga koristili), ko zna?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: