Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem ED, pomoc :(
PostPoslato: Pet Feb 14, 2014 3:27 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 14, 2014 2:40 am
Postovi: 8
Zdravo svima

Ne znam odakle da pocnem, znaci imam 48 godina, zdrav sam, krv mi ja iznad normale u pozitivi, pijem pusim, ali to nije bio problem nikada, fizicki sam aktivan, itd,itd.....
Najveci problem mi je sto planiram da se verim ( po drugi put, znaci bio sam ozenjen, imam dvoje dece i dva unuka) bio sam u braku skoro 25 god, nebitno....
Znaci ovako, objasnicu malo sire , nek mi oproste admini, ali moram kako bi situacija bila sto bolje objasnena
Oduvek sam bio ko bik, krut, imao erekcije nenormalne svakog jutra, i zeni sam stalno trazio da mi da........onda su poceli problemi kad je ona pocela da me obija polako, imala je neka krvarenja veca, pa su nasi odnosi postali redji (to je bilo kad sam imao 36 god, i poceo sam polako da se ladim na nju, ali poceli su i moji problemi......poceo je polako da mi postaje mlitav, ali neovisno i dalje je radio posao....
Onda sam zbog posla morao da idem u inostranstvo (inace jako sam voleo svoju zenu), da zaradim pare za nju i decu, kad odjednom sam poceo da sumnjam da sa njom nesto nije u redu, pocela je cudno da se ponasa, onda sam saznao da je ona postala prostitutka....... i od tada su pocele moje muke, pio sam i viagru ali nije pomogla uopste, inace zena mi je vec 3 godine pokojna, ali nisam imao odnose vec 5 godina, .....
Zelju imam za sex, masturbiram povremeno ali nije to to, a on mlitav.......Inace ejakulacije su normalne, samo sto zelim da ubijem njega jer nije krut!!
Znam da sam zdrav i da nije u pitanju fizicki problem
Moj problem je sto zelim da ozenim 10 god mladju zenu, koju volim, ali kako da joj kazem da imam taj problem?
Dali da se obratim urologu ili da pocnem da se trujem lekovima?
Inace sam atletski gradjen, sportist jos uvek, sarmantan sa zenama ali me strah i da probam da se ne usramim
Mislim da je moj problem psihicki, ali kako da ucvrstim gospodina?
Hvala puno svima
pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem ED, pomoc :(
PostPoslato: Uto Feb 18, 2014 11:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 14, 2014 2:40 am
Postovi: 8
Hvala svima veoma mnogo na pomoci i na odgovoru koji cekam ko budala vec nekoliko dana, ipak msm da je ovo samo obican sajt ko i svi ostali, nema pomoci ovde ni u koju ruku..........
Zbogom forumasi a i svi ostali STRUCNI clanovi, tu msm na doktore i ostale z....jeb


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem ED, pomoc :(
PostPoslato: Uto Feb 18, 2014 11:59 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Nemaš doktora koji stoje iza sajta, samo dr011 koji povremeno dobrovoljno svraća i ostale koji razmenjuju iskustva.

Što se tvog problema tiče imaš dosta materijala za pročitati na forumu, al bi trebalo da prvo odradiš pregled da se ipak isključi neki akutni organski uzrok


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem ED, pomoc :(
PostPoslato: Sre Feb 19, 2014 12:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 14, 2014 2:40 am
Postovi: 8
Molim te reci na kakve preglede mislis, sta konkretno da ispitam?? Testosterone, neke druge uzroke ili sta vec? Krvna slika mi je mogu da mi pozavide i momci od 20 godina......ali.......Znaci zelju imam, kad dotaknem zenu osecam da se dole nesto desava, znaci nije mrtvo, ali nemam erekciju do kraja, vec samo do pola, mozda i manje, bas bih voleo da idem do kraja sto se tice ispitivanja, ali sta konkretno treba da ispitam?
Hvala puno unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem ED, pomoc :(
PostPoslato: Sre Feb 19, 2014 1:42 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Pa prvo kod urologa da on obavi osnovni pregled, onda mi mogli da se rade hormoni i dalje šta treba u dogovoru sa njim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem ED, pomoc :(
PostPoslato: Uto Feb 25, 2014 2:45 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 14, 2014 2:40 am
Postovi: 8
Sumnjam na neku bakteriju, dali je moguce da mi se prisustva neke bakterije dogadja ovo? Pored svih gore pomenutih psihickih stresova, poceo sam da sumnjam i na to, jer proslo je vreme, prebrodio sam sve to, ali.....sumnja uvek postoji
Molim forumase za odgovor :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem ED, pomoc :(
PostPoslato: Uto Feb 25, 2014 9:28 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Pa moguće je, ali se bar to lako proveri.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 53 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: