Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Obrezivanje ili ne?
PostPoslato: Pet Mar 15, 2024 4:24 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 15, 2024 4:22 am
Postovi: 1
Pozdrav svima,

potreban mi je savet i mišljenje.

Duže vremena pratim ovaj sajt, nikada do sada nisam ništa objavljivao, tako da mi je ovo prva tema/post. Pretraživajući ovaj sajt sam video da postoje ovakve teme, ali je ova tema ipak malo drugačija.

Elem, moj godinu dana stariji brat je zbog fimoze obrezan kada je imao 14 godina. Imao je umerene bolove, ali nije bilo neizdrživo. Meni je tada kao trinaestogodišnjaku bilo vrlo zanimljivo kako izgleda njegov penis. U početku je imao problema sa masturbacijom ali je kasnije otkrivao razne tehnike.

Jedno veče sam ja došao do neke ideje da kopiram brata, te sam ostavio penis navučen. Prvo je bilo jako neprijatno, previše osetljivo, brat je skontao šta radim pa je rekao da je tako i njemu bilo ali da je prošlo za par dana. Tako je i bilo. Za par dana sam mogao kao i on prstima da prelazim preko glavića, bez neke neprijatne osetljivosti.

Iskreno, meni je to tada bilo jako jako zanimljivo, dopalo mi se pa sam sa tatom razgovarao i rekao mu da i ja želim da se obrežem. Dobio sam odgovor da ne dolazi u obzir, da to nema potrebe da se radi i da nemam zdravstveni problem. Ostalo je na tome da je koža mog penisa stalno bila navučena. Ali tu dolazi do drugog problema a to je da se ona često srola na dole. Najviše me je nerviralo na fudbalskim treninzima, trčanju, kada čučnem... Svo vreme do evo sada moje 24te godine ja konstantno to radim, navlačim ga kada se kožica srola na dole. To je počelo jako da me nervira jer unazad dosta godina kada se to desi, kada mi nije navučen imam neki čudan osećaj, navikao sam baš kada je navučen.

Pokušao sam kožicu da zadržim i sa nekim prstenovima, to radi posao donekle ali debilno izgleda. Ne daj Bože nešto mi se desi, dođe hitna, skine me, pa sami sebi bi davali infuziju od smeha.

Zanima me vaše mišljenje šta bi ste vi uradili, kako bi ste me posavetovali? Mislim da sam malo preopterećen time. Sa jedne strane bih želeo da budem obrezan a sa druge strane kako čitam iskustva vidim da ako se obrezivanje odradi kod odraslog čoveka da mora da se ušiva pa da ostaje ožiljak.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 67 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: