Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: "Bubuljice" na rubu glavica
PostPoslato: Čet Mar 08, 2007 6:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 08, 2007 6:39 pm
Postovi: 6
Vec duze duze vreme imam oko ruba glavica sitne bele tackice.Ne osecam ih,niti me bole,niti svrbe,ja sam se i privikao na njih ali verovatno se nekom ko ih vidi prvi put i ne bi previse dopale.U 12-toj godini sam obrezan,ne znam da li ima to neke veze s ovim,ali ne smeta da pomenem.Iskreno,pre operacije se ne secam da li sam imao ove "bubuljice" a ni kad su se tacno pojavile.Zna li neko o cemu se radi,mislim da je vreme da ih se resim.Hvala unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 08, 2007 8:02 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 11:58 pm
Postovi: 174
Imas mnogo tema za ovaj problem(ako se moze tako nazvati),prosetaj sajtom i nacices!Inace ne mozes ih se otarasiti(samo hiruski),ali nema potrebe za tim jer ti nece nikad smetati!Inace ima ih trecina muskaraca(tako kazu)!PoZz za tebe i opusteno....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 08, 2007 8:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 08, 2007 6:39 pm
Postovi: 6
Da kazem da mi je sada lakse i nije :( Voleo bih da znam gde su to pravili anketu kad su otkrili da svaki treci muskarac ima ovo da se fino preselim tamo.Niko u mom sirem okruzenju od ljudi koje poznajem nema ovaj problem.Al dobro,sta da se radi,vazno da mi ne smeta,a dok je tako ne pada mi na pamet da mi ga seckaju.Dusane puno ti hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 08, 2007 10:08 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 07, 2006 12:49 am
Postovi: 362
Lokacija: Nis
Pivoljub je napisao:
Da kazem da mi je sada lakse i nije :( Voleo bih da znam gde su to pravili anketu kad su otkrili da svaki treci muskarac ima ovo da se fino preselim tamo.Niko u mom sirem okruzenju od ljudi koje poznajem nema ovaj problem.Al dobro,sta da se radi,vazno da mi ne smeta,a dok je tako ne pada mi na pamet da mi ga seckaju.Dusane puno ti hvala!


Ima puno tema na forumu a tvoj "problem" iako je to sto imas potpuno normalno imam to i ja ako ti je sada lakse a ima ih mnogo muskaraca stim sto ne daju tome vecu paznju. To sto ti imas su Tisonove zlezde.

Slike istih:


http://www.atlasdermatologico.com.br/Li ... pules3.JPG

http://www.venerolog.com.ru/algoritm/Pe ... 031113.jpg

http://re2.mm-b1.yimg.com/image/617322252

_________________
Help please!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 08, 2007 10:41 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 11:58 pm
Postovi: 174
Prosetaj forumom i nacices puno topica na ovu temu!To ti je skroz normalno,imam ih i ja,i dermatolog mi je reko da to nije nikakav problem!I ja sam otvorio jedan topic na tu temu,nadji ga i videces da je sve OK!PoZz za tebe...i srecno


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 35 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: