Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: gubitak drage osobe
PostPoslato: Pet Dec 16, 2005 3:05 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Maj 14, 2005 12:49 am
Postovi: 96
pre par dana mi je iznenada preminuo otac,sto nas je sve jako potreslo i jos uvek smo u soku.Ja sam par puta uzela Bromazepan od 3mg jer mislim da je bolje i popiti lek,koji bi u tim momentima ublazio stres.Sta vi mislite o tome?
Takodje pre ovoga sam planirala trudnocu koja se nije desila,pila sam 3 meseca unazad folnu kiselinu.Zbog ove tragedija koja nam se desila i zbog stresa pod kojim sam jos uvek,ja vas pitam da li je bolje sacekati sa trudnocom,jer znam da nije dobro u prvim mesecima biti pod stresom i piti sedative?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 22, 2005 11:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 24, 2005 2:00 am
Postovi: 28
ana ništa na svoju ruku (mislim na sedative i trudnoću), najbolje ti je da se posavetuješ sa svojim ginekologom. Mislim da će taj razgovor biti dovoljan...ginekolozi nisu psihijatri, ali znam da se sreću sa raznoraznim situacijama kod trudnica ili budućih trudnica, tako da se iskreno nadam da će ti pomoći savetom...sve najbolje...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: