Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: anksioznost da ili ne
PostPoslato: Čet Avg 25, 2005 7:52 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Jun 27, 2005 6:03 pm
Postovi: 97
Lijecim se od anksioznosti i panike vec dugo sa boljim i losijim periodima.Imala sam sve moguce siptome i strahove .Moj problem je sto vec par dana imam cudne osjecaje u rukama i nogama kao da cu se ukociti .To ne znam kako da opisem i boli i kao da ce mi se misici zgrciti nekad mi je taj osjecaj i u vilici bradi pa bih molila nekog ko je imao slicne simptome da mi se javi i kaze da li i to moze biti od panike i straha ili da idem dr.Moj problem je i sto moj dr nije tu do ponedjeljka a mene je strah
Inace posla sam i na fitnes ali to sam te bila 2 puta i to prosle sedmice .
bila sam kod dr prije nepuna 2 mjeseca radila sam i pregled srca i ultrazvuk i krvnu sliku i sve je bilo ok ali tada nisam imala ove simptome.Nemam jos terapiju za anksioznost posto mi je dr preporucio psihoterapiju ali da po potrbi popijem leksilijum 1,5
Stvarno me nekad strah da cu se ukociti .Ako neko zna kako ovo da prevazidjem nek mi se javi unaprijed zahvalna


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 14, 2005 8:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 7:51 pm
Postovi: 2
Lijecim se od anksioznosti i panike vec dugo sa boljim i losijim periodima.Imala sam sve moguce siptome i strahove .Moj problem je sto vec par dana imam cudne osjecaje u rukama i nogama kao da cu se ukociti .To ne znam kako da opisem i boli i kao da ce mi se misici zgrciti nekad mi je taj osjecaj i u vilici bradi

I ja patim od anksioznosti...i takodje mi se desava cesto grcenje misica ... na zalost ni ja neznam u cemu je stvar


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 27, 2005 2:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 24, 2005 12:55 am
Postovi: 17
Moze biti fizicke ili psihicke prirode.
kod vas pretpostavljam da je psihicke, jer anksioznost i panicni poremecaj hoce da izazovu takva stanja.
Ako ste mnogo zabrinute, mozete otici kod doktora, i opisati vase simptome, i tako eliminisati mogucnost da je fizicke prirodetj bolest.
Kad vam se pojave takvi cudni osecaji, pretpostavljam vas dve se jos vise uspanicite, pa samim tim pogorsavate stanje.
znam, prosla sam kroz to, i kad god sam isla na preglede, ispostavi se da je organski sve u najboljem redu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: