Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Zyban
PostPoslato: Uto Jul 26, 2005 12:47 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Feb 20, 2005 1:34 pm
Postovi: 108
Ne znam da li ovo spada pod ovaj forum,ali posto planiram da prestanem da pusim,zanima me misljenje nekog strucnog i iskustvo korisnika o Zybanu!
Cula sam sve najbolje ali me zanima da li postoji neka opasnost od uzimanja ovog leka i kako on u stvari deluje,sta se to desava u nasem organizmu pa nam cigarete za vrlo kratko vreme postaju odvratne ( tako kazu oni koji su uz pomoc Zybana prestali da puse)!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: i ja se pitam isto
PostPoslato: Sre Jul 27, 2005 1:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 27, 2005 10:24 am
Postovi: 10
Upravo sam juce kupila ziban i ista pitanja me muce.Licno ne poznajem nikoga ko ima iskustva sa ovim lekom ali doktor specijalista je sigurno upucen u to.Ono sto sam ja procitala o leku je da deluje na nervni sistem i ustvari stvara hormon srece isto kao i kada se konzumiraju cigarete.Nisam shvatila da ziban stvara bilo kakvu vrstu gadjenja i odvratnosti prema cigaretama vec jednostavno izostaje potreba za uzimanjem cigareta, ako je to sve tacno.Znam da ga ne smeju uzimati epilepticari, kao i bolesnici sa poremecajem rada bubrega i jetre, verovatno i bolesnici sa ostecenjima na srcu.Znam da se prvih nekoliko dana uzima po jedna tableta dok se organizam ne privikne a posle jedna ujutru i jedna uvece s tim da ona uvece ne treba da se uzme posle 17h jer moze izazvati nesanicu.Volela bih da nam doktor odgovori obema sta je to sto ne treba nikako raditi dok se konzumira lek i da li je kontraindikovan sa nekim drugim lekom, kao i kolika je opasnost od mozdanog udara ili nesvestice ukoliko osoba ima losu cirkulaciju ili spondilozu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: