Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: depresija ili ????
PostPoslato: Uto Jul 19, 2005 1:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 02, 2005 8:25 pm
Postovi: 12
posle 8 g sam prekinula vezu sa covek sa kojim sam zivela.On je alkoholicar i to je bio razlog da smo se razisli.Ja sam trazila da ide da se leci ili da se razidjemo .On je izabrao da ode .
Od tada je proslo 3 meseca i ja neprekidno mislim na njega i imam srahovite napade tuge i placa Nisam u stanju da se obuzdam ni na javnim mestima ni u kuci
Nemam sredstava da placam posete psiholozima ili psihijatrima a osecam da mi treba pomoc.
Svesna sam da sam uradila pametnu stvar, ali sam takodje i postala svesna da mi toliko mnogo nedostoje iako znam da je ovako bolje.
Volela bih da mogu da prestanem da placem i da budem ovoliko nesretna
Ne znam cak ni da li postoje lekovi koji bi mi pomigli da se ponovo osecam normalno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 19, 2005 2:33 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 06, 2004 2:00 am
Postovi: 1003
Anav, uradila si pravu stvar!
Za sada mislim da ti ne treba nikakav psiholog.
Treba ti razonoda i drustvo.
Period tuge posle kraja jedne ljubavi je normalan.
Inace, suze su lekovite, te placi kada osecas potrebu, ali nateraj sebe i na izlaske.
Vreme ce ucinit ostalo, samo budi strpljiva.
puno te pozdravljam


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 19, 2005 2:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 02, 2005 8:25 pm
Postovi: 12
Ma moj mozak zna da je prava stvar, ali samo po pitanju glaveNaterala sam se da izlazim, sedim i slusam i uporedjujem i patim sto on nije tu umesto nekog drugog to nije normalno ja to znam ,
Puno znam a ne mogu da se otarasim tuge i nesrece Imam i decu i znam da je ovako mnogo bolje i znam da ce proci, sve prolazi i mi , ali sta dok ne prodje.Ne mozes ipak da odes u prodavnicu kazes pola hleba i krenes da rondzas jer vis ene kupujes dva.
Kako preziveti dok ne prodje kako se otvoriti za nove ljude koji su dragi i pazljivi prema meni a ja samo gledam belo kroz njih i mislim da ih zloupotrebljavam?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: hrabro napred
PostPoslato: Ned Jul 31, 2005 12:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 27, 2005 10:24 am
Postovi: 10
Imam identicno iskustvo, samo sto je moj pristao da se leci ali bezuspesno i svi su bili na njegovoj strani a ja ispala bezdusna.I sada posle toliko godina ja jos uvek svojim zdravljem placam danak za ono sto sam tada istrpela.Nije bilo fizickog maltretiranja ali zato psihickog samo tako.Posto imas i decu jos jedan razlog vise da ga udaljis od sebe.Deca su vrlo pametna i veruj da nisu srecni kada vide da je majka nesrecna a ako budes trpela a oni gledali jednostavno ce prestati da te cene, a onda ostajes bez dece i njihove podrske, bez coveka koji i dalje tera svoje, bez licnog dostojanstva i tada je mnogo teze izvuci se iz psihicke krize nego sada.Normalno je da osetis beskrajnu tugu samo okusaj da razlikujes da li zalis za covekom koga volis ili za svojim godinama koje si navodno uzalud potrosila.Ako zalis za svojim godinama, nista nije uzalud, bogatija si za jedno iskustvo a bilo je valda i lepih trenutaka, no doslo je vreme da se ide dalje.Ne razmisljaj po svaku cenu o novom poznanstvu jer nisi za to spremna, vec samo o prijateljskom druzenju sa pozitivnim ljudima koji ne opterecuju.Pa ne osvrci se vise unazad i kazaljke sata idu u napred i sve sto ide normalno svojim tokom ide samo unapred.Polako, sve ce doci na svoje mesto a ako ti se place placi, samo ne posezi za sedativima.Bolje idi u ku[povinu, kozmeticki salon i na plivanje.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: