Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 55 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: 100% DIJETA!!
PostPoslato: Ned Mar 30, 2008 12:30 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 19, 2008 4:59 pm
Postovi: 134
Lokacija: N.Beograd
Pozdrav svima! znam da je ovo veliki problem covecanstva a naravno i kod nas! posto smo pronasli dijetu koja je za sada 100% uspesna( za sada nekih 15-ak primera), resio sam da ovo podelim sa svima koji su zainteresovani a imaju problem sa kilogramima!! dijeta je inace klinicka i traje tacno 14 dana. za to vreme se gubi 5-8kg. u tom periodu u organizmu se desavaju velike promene! dijeta za kratko vreme regulise razmenu materija u organizmu i prevodi ga na drugi rezim! autori ove dijete garantuju pozitivan rezultat za najmanje 3 godine! posle zavrsene dijete mozete se hraniti normalno! Nikola i Tanja


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: 100% DIJETA!!
PostPoslato: Ned Mar 30, 2008 11:36 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
NikolaK je napisao:
Pozdrav svima! znam da je ovo veliki problem covecanstva a naravno i kod nas! posto smo pronasli dijetu koja je za sada 100% uspesna( za sada nekih 15-ak primera), resio sam da ovo podelim sa svima koji su zainteresovani a imaju problem sa kilogramima!! dijeta je inace klinicka i traje tacno 14 dana. za to vreme se gubi 5-8kg. u tom periodu u organizmu se desavaju velike promene! dijeta za kratko vreme regulise razmenu materija u organizmu i prevodi ga na drugi rezim! autori ove dijete garantuju pozitivan rezultat za najmanje 3 godine! posle zavrsene dijete mozete se hraniti normalno! Nikola i Tanja

Procitah ,s`kontala sam ali da proverim ?Da li se mora lezati u bolnitzi tih 14 dana?
Unapred hvala na odgovoru :roll:
Pozdrav..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 30, 2008 1:40 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 19, 2008 4:59 pm
Postovi: 134
Lokacija: N.Beograd
naravo, ne!!! dijeta klasicna i nije teska za podneti! u kom si gradu? :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 30, 2008 2:45 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 24, 2008 4:27 pm
Postovi: 198
Lokacija: novi beograd
dragi nikola, jel moze malo detaljnije o toj novoj dijeti? :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 30, 2008 2:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 19, 2008 4:59 pm
Postovi: 134
Lokacija: N.Beograd
moze komsija, nego mrzi me da je kucam! mozemo na telefon ili fax! evo mob. ko je zainteresovan 060-5555-465!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 30, 2008 3:52 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
NikolaK je napisao:
moze komsija, nego mrzi me da je kucam! mozemo na telefon ili fax! evo mob. ko je zainteresovan 060-5555-465!

Draga moja skubisa,ako se chujesh sa gos Nikolom napishi nam tamo na rizi pll ako ti nije mrsko ?Ipak misli da je to za shiroki auditorijum.Sad svi da zovu :o .Mislim chemu mistichnost :x .Aj cmokim te ode i ja josh malo nordijac da muchim :wink: .Neshto jutros mi se buni .Posecujem ga pomalo i to nerado :-? ,Mozda sam u rh glave 3 -4 km ali onaj spori ritam..Ritam da te pitam :D .Pozdrav idem da jos izkoristim ovaj lep dan da budem vani shto duze.Svaka chast za nordijac :D .Napredujes samo ne preteruj ipak si na pocetku :roll: ........


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 30, 2008 5:06 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 19, 2008 4:59 pm
Postovi: 134
Lokacija: N.Beograd
nije mistika pusticu na fax ko god da je zainteresovan!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 30, 2008 8:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Okt 05, 2007 7:10 pm
Postovi: 695
NikolaK je napisao:
moze komsija, nego mrzi me da je kucam! mozemo na telefon ili fax! evo mob. ko je zainteresovan 060-5555-465!


Kao prvo, podrazumeva se da ljudi koji se pojave na forumu, nemaju problem sa kucanjem. Svi mi se dopisujemo do besvesti, razmenjujemo iskustva, tesimo jedni druge itd.itd. , a tebe mrzi da kucas! Da ti slucajno ne trazis neke pare za tu cudotvornu dijetu pre nego sto je posaljes na fax?

Ili je stavi na forum ili daj oglas u "Halo oglasima".


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 30, 2008 8:42 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Okt 05, 2007 7:10 pm
Postovi: 695
O NikolaK,

Pa sad vidim da ti imas resenje za sve. I opadanje kose, holesterol... Samo ti treba poslati pp.
Bas simpaticno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 30, 2008 9:24 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
Da, to je dijeta vrlo dobra dijeta gde samo jedes voce, da dobra je to dijeta za gubljenje kilograma, padaju kilogrami da,da,da za 15 dana 8 kg pa dobro rastani se veoma tuzno uz mnogo placa sa tih 8 kg e jadni oni gde li su sad otisli , da otislo je u nepovrat tih 8 kg misica. :evil: :cry: :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 30, 2008 9:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 19, 2008 4:59 pm
Postovi: 134
Lokacija: N.Beograd
nisam bas zaludan da visim po forumima i zbog toga ne kucam brzo! na ovaj forum sam dosao po preporuci prijatelja kojima sam vec pomogao, inace nisam ni znao da postoji!! rekao sam da je BESPLATNA dijeta i da cu je poslati svakome na fax ko zeli da je ima! ja sam ovo pustio u opticaj da bih pomogao narodu a vi kako hocete. nemojte samo da pametujete i pustate zajedljive komentare! znaci ko zeli pomoc i dijetu neka potrosi malo telefona i udostoji se da se javi! ti Mars bolje pogledaj moju prvu poruku na vrhu!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 30, 2008 11:10 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 07, 2006 12:49 am
Postovi: 362
Lokacija: Nis
Zasto ne otvoris Word i ukucas svaki dan malo po malo od dijete treba ti 5 min da odvojis svakog dana i na kraju samo uradis copy/paste na ovom forumu i usrecis mnogo ljudi koji zeljno iscekuju. Nemoj prvo da ih bocnes a onda da ih drzis u neizvesnosti. Ovde ima ljudi kojima treba pomoc a ako vec zelis da im pomognes napisi dijetu. Neki ljudi nemaju fax a neki ne bi zeleli da pricaju telefonom zbog anonimnosti ili su jednostavno stidljivi ili imaju neki treci razlog.

_________________
Help please!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 31, 2008 12:36 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 19, 2008 4:59 pm
Postovi: 134
Lokacija: N.Beograd
Evo! Dan1 Dorucak--crna kafa, 2 kapsule Detoxa+2kapsule Sveltforma Rucak--2 kuvana jaja, salata od svezeg kupusa sa uljem ili casa soka od paradajza Vecera-- po 2 kapsule +riba(kuvana ili pecena), salata od svezeg kupusa sa uljem Dan2 Dorucak--crna kafa i dvopek + po 2 kapsule Rucak--riba, salata od svezeg kupusa sa uljem Vecera--po 2 kapsule +200gr. barene teletine i casa jogurta Dan3 Dorucak--po 2 kapsule + c. kafa Rucak--jaje, 3velike barene sargarepe sa uljem i 100gr.tvrdog kackavalja Vecera--po 2 kapsule + 2 jabuke Dan4 Dorucak--po 2 kapsule + c. kafa Rucak--zelena salata + jabuke Vecera--po 2 kapsule, 2 kuvana jaja + 200gr. barene teletine + salata od svezeg kupusa sa uljem Dan5 Dorucak--po 2 kapsule + sveze narendana sargarepa sa limunom Rucak--velika riba + casa soka od paradajza Vecera--po 2 kapsule + teletina + salata od svezeg kupusa sa uljem Dan6 Dorucak--po 2 kapsule + c.kafa Rucak--500gr. barene piletine, salata od svezeg kupusa Vecera--po 2 kapsule + 2 kuvana jaja + salata od sveze sargarepe sa uljem Dan7 Dorucak--po 2 kapsule + caj Rucak--200gr.barene teletine + voce Vecera--po 2 kapsule + moze bilo koja vecera po izboru osim trece!!!!!!!!!!!! Od 8-14 dana dijeta se ponavlja.Kapsule se piju sa vodom 20 minuta pre obroka! posle gubitka kilograma 2-3 godine se mozete hraniti normalno( naravno bez prezderavanja)!! U toku 14 dana ne treba da se koriste proizvodi kao sto su so, secer, bombone, alkohol, testenine! U periodu izmedju obroka dozvoljeno je da se pije mineralna ili prokuvana voda u neogranicenim kolicinama! Dijetu drzati striktno bez preskakanja i menjanja rasporeda, jer samo na taj nacin se stimulise razmena materija!! stvarno sam spor skoro pola sata!! Eto narode!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 31, 2008 7:47 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 07, 2006 12:49 am
Postovi: 362
Lokacija: Nis
Eto super pomogao si valjda mnogim ljudima.

_________________
Help please!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 31, 2008 10:32 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Hvala NikolaK!!Moram videti ove tablete da li smeju diabetichari,kao i sve ovo od namirnitza :( .Ali u svakom sluchaju ,hvala mnogo..
Lep pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 55 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: