Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 216 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: kako da zadrzim tesko stecenu dobru liniju
PostPoslato: Pon Jul 28, 2008 8:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 28, 2008 8:38 pm
Postovi: 43
Lokacija: Smederevo
Dobro vece svima koji posete forum :)
U poslednju godinu dana uspela sam da se resim 21kg i sada imam 62kg a visoka sam 168cm.Imam 38 godine i nemam decu.ja sam se puno odrekla cega da dodem do ove tezine pa me interesuje sta da radim odnosno jedem.pitanje postavljam zato sto nezelim da se odricem hrane kao ovu jednu godnu a ne zelim ni da se niposto ugojim kao pre.hvala svima kji mi odgovore


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 28, 2008 9:20 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 12, 2008 6:53 pm
Postovi: 235
Lokacija: Srbija, Beograd
udji u temu "sta jedete?" i procitaj tekst, ono sto tamo pise sasvim je dovoljno da sacuvas svoju liniju. cisto da ne ponavljam tekst vise puta.

pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 28, 2008 9:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 28, 2008 8:38 pm
Postovi: 43
Lokacija: Smederevo
dobro harymason i hvala ti za pomoc,sad cu odma otic da pogledam


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 28, 2008 10:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 28, 2008 8:38 pm
Postovi: 43
Lokacija: Smederevo
kolko sam videla ono pod jedan sto si napisao je meni dobro.mejdutim ja nemogu da izrzim sa tako malo jela cjeli dan kada radim teski posao kao ono sto si pisao pod dva.a stalo mi je da imam ovu liniju pa i djecu necu da rodim sad zbog toga


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 28, 2008 10:11 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 12, 2008 6:53 pm
Postovi: 235
Lokacija: Srbija, Beograd
Pa sad, ne znam koliko ti je pametna ta zamisao o ne radjanju dece samo zbog vitke linije. Zene koje su trudne moraju mnogo vise da pojedu tokom dana i sasvim je logicno da se majka u tim mesecima a i u mesecima nakon porodjaja ugoji, to je sasvim nesto prirodno i kroz to su prosle sve zene. Sada je na tebi samo da odlucis da li ces sebe staviti u prvi plan ili zelis da planiras porodicu itd..itd. Za to ce ti onda trebati savet nekih od devojaka sa ovog foruma. Samo te molim da ne koristis savete kao sto su gutanja zivog pirinca svakog jutra ili da ne jedes 10 dana, ili kada je mlad mesec (totalne besmislice i zablude)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 28, 2008 10:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 28, 2008 8:38 pm
Postovi: 43
Lokacija: Smederevo
Hvala jos jednom.nedolazi u obzir sad da zatrudnim jel samo ko je prosao tako sta ko ja da izgubi kile moze znati kolko mu je stalo da ostane mrsav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 28, 2008 10:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 28, 2008 8:38 pm
Postovi: 43
Lokacija: Smederevo
ako zatrudnim treba jest za dvoje-troje pa zato


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 28, 2008 10:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 28, 2008 5:03 pm
Postovi: 5
svako jutro 45 minuta bicikla
smrsaces jos, a sta god da pojedes nece se lepiti
nema mrsavljena ni odrzvanja bez fizicke aktivnosti

ja sam zbog povrede kicme morala godinu dana da odustanem od konstantnog 3 - 5 puta nedeljno treninga i ugojila sam se 10 kg!!!

inace uvek sam kombinovala neki aeroban program tipa spinning ili step aerobik i pilates

vratila sam se na treninge i nestali su za par meseci

bajs je majka svake vitke linije, zdravog srca i zdravih kostiju!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 28, 2008 10:54 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Zeljana,jel se ti salis kada ovo pises??Pa ako si toliko opsednuta svojim kilogramima,NIKADA ih neces imati onoliko koliko zelis.Zena od 38 godina,umesto da sanja o deci,sanja o idealnoj liniji!!!!!Pa draga,samo ti sanjaj i ja ti zelim da se sto pre ugojis!!!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 29, 2008 11:32 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Zeljana70 jako tuzno i ruzno od tebe i tvojih misli odnosno "misli"nemislish ti nishta :oops: .Umesto unuchicima da se nadash josh malo ,ti ni decu netjesh Boze moj zbogg tvoje "linije"teshko stechene!Moja komshinitza tvojih godina ima dvoje unuchadi ,dva andjela a izgleda kao devojchitza !Ponekad je gledam i pozavidim joj ,ne na liniji nego na unuchicima!A tvoja linija brzo ce da nestane i onda cesh ostati bez ichega Jer ti nije linija prirodna takva nego na silu.A ako cemo bash pravo i odrichesh se dece i poroda za radi linije onda ni ta kilaza nije idealna!Ako se odrichesh dece zbog linije onda budi bar idealna zenska .Ali za godinu dve imat cesh bar 80 do 90 kg ,sama sa dlakama u bradi ,nausnitzama koje tje da budu jache nego kod mushkartza i bit cesh SUPER DEKA :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 29, 2008 12:11 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 01, 2008 6:10 pm
Postovi: 2010
Lokacija: tu u vashoj blizini
zheljana nemogu da poverujem ovo shto si ispisala,nebih svoju decu dala za nizashta na svetu,zhao mi je samo shto josh dvoje nisam rodila,imam 41 god.dva zlatna sina i 74 kg.posle porodjaja sam izlazila iz bolnice sa devojachkom tezhinom,i godinama sam bila na 58-60kg unazad 10 god.ja sam se ugojila,ali nezhalim se SUPER mi je i ovako,dobrota dolazi iznutra a ne spolja,a majchinstvo preporodjuje zhenu,majka je josh lepsha posle porodjaja,zato zheljana kreni ti sa radjanjem a uz bebicu se i brzhe smrsha,a pusti liniju,linija dolazi godinama,kada krene klimaks on diktira o liniji,mozhesh da pazish shta jedesh ali nevredi,nadam se da cesh izvuci malu pouku iz ovih postova,pozdrav

_________________
nije srecan onaj ko ima shta zheli,
nego onaj koji ne zheli ono shto nema


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 29, 2008 3:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 28, 2008 8:38 pm
Postovi: 43
Lokacija: Smederevo
zdravo svima koji su se javili pa neka i ste rekli sta mislite.Ja znam sto mi je cinit to za decu.imam vremena pa sam imala ciscenje pre 3 meseca a i nije mi to ni prvi ni zadnji jer cim se ocesem o musko ja zatrudnim.Sad ocu da uzivam sa mojim covekom i on voli zgodno zensko i najvise zbog njega sam to sve i trpela.nebih ste tako gadno mislile da znate kako je to biti debela.a moj covek ima troje dece iz bivseg zivota i stalno govori da su deca veliki teret i da ce mo imati bebu za neku godinu.a i radimo ja i moj covek imamo kafanu i jako puno se radi jer je tesko vreme.pa ovima sto pisu da recem da se necu za inat ugojti.Takve bih jedva cekale da mi ga otmu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 29, 2008 3:50 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Ma da ,kako ne ?Ti da rechesh :o rechesh !Ma boli njega ona stvar !On ima svoju detzu kako ti kazesh ili ti rechesh iz bivsheg zivota :o !Ima svojih troje detze koja su "teret" "teret" ali ipak ih gleda i VOLI I oni ce njega !A ima i tebe da radish i rintash i naravno kako kazesh on voli zgodne zene !I draga moja taj isti ce da se okrene za bash zgodnom i lepom zenom i da ode za njom ali detzu ostaviti NECE jer su mu DECA!Mi ti oteti necemo kako kazesh dragog tvog sa ovim slovima hladnim .Ali on ce otici sam sa devojkom koja naidje prva lepa, zgodna i mlada!Jer prema tebi nece osecati nikakve obaveze!Nit si majka njegove detze ,to shto on pricha da cete imati za koju godinu detzu smeshno je !Razmisljash stvarno kao da imash 12 a ne skoro CETRDESET godina!Iskreno ti zelim da se opametish i rodish dete koje ce te zagrliti kad i bude NAJ POTREBNIJE!
U ostalom tvoj zivot ,samo ti prijateljski kazem !
Ne plashi se ti nas sa sajta !Imamo mi svoje muzeve i svoju dechitzu i nevidim potrebu da vidish u nama rivalke neke !
Pozdrav :wink: :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 29, 2008 4:23 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
zeljana70 je napisao:
zdravo svima koji su se javili pa neka i ste rekli sta mislite.Ja znam sto mi je cinit to za decu.imam vremena pa sam imala ciscenje pre 3 meseca a i nije mi to ni prvi ni zadnji jer cim se ocesem o musko ja zatrudnim.Sad ocu da uzivam sa mojim covekom i on voli zgodno zensko i najvise zbog njega sam to sve i trpela.nebih ste tako gadno mislile da znate kako je to biti debela.a moj covek ima troje dece iz bivseg zivota i stalno govori da su deca veliki teret i da ce mo imati bebu za neku godinu.a i radimo ja i moj covek imamo kafanu i jako puno se radi jer je tesko vreme.pa ovima sto pisu da recem da se necu za inat ugojti.Takve bih jedva cekale da mi ga otmu.


Znaci,odluka ipak nije bila samo tvoja.Kazes da si sve trpela i da trpis zbog svog "coveka".E,ako je to covek,ja onda stvarno nemam reci.Sram te bre bilo i ko ti dade kompjuter!!!!!Stvarno zelim da se ugojis i da postanes toliko debela da svi pocnu da okrecu glavu od tebe,ako uopste budu mogli sa tobom da se mimoidju u prolazu.Totalna je nepravda sto je forum za takve slucajeve zakljucan!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 29, 2008 6:38 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
:lol: :lol: :lol:
Hej, Zeljana, mora da ti taj tvoj cho'ek mnogo dobar neki dasa, a?Ali izgleda da ti promashio rupu, pa te ne jbe tamo gde se zakevi, nego u glavu tupu :lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 216 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: