Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: laesio hepatis laevis / molim odgovor! hvala
PostPoslato: Sub Dec 25, 2010 7:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 25, 2010 3:54 pm
Postovi: 5
Dobar dan!!

imam jedno pitanje,pa vas molim odgovor,malo sam u strahu!
kako radim sistematski pregled jednom godisnje(obavezno zbog posla),prije godinu dana sam radio sistematski i doktorica mi je rekla da imam povisene jetrene probe,ali je bilo pocetkom Januara 2010 i malo vise alkohola u decembru,tako da nismo pridodavali tome vaznost,ove iste godine u decembru 2010 sam radio sistematski(znaci nakon cc 11mj) a sve to vrijeme nisam konzumirao alkohol(inace nisam alkoholicar),i diagnoza na nalazu je laesio hepatis gr.laevis,svi drugi nalazi su odlicni,krv,mokraca,negativan na hepatitis b,negativan na hiv,kolesterol 5.1,ali doktorica kaze da su nalazi bolji nego sistematski prije 11mj,a ja nisam uzimao nikakve ljekove(izbijegavao sam gazirano i alkohol),inace imam 116kg i visok sam 181cm!!
prepisala mi je silimarin/articoka i rekla mi je da dodjem na pregled za 2mj!!
inace nemam nikakve bolove nigdije i osijecam se odlicno!!!valjda da je nesto vec bi me zabolilo 100 puta u 11mj!!,a imao bih neke probleme,a ja nisam bio prehladjen,na svu srecu ne pamtim kada!!

ma mene muci ta diagnosa,laesio hepatis laevis!!,strah me svega,!! e sada dali je to opasno?????mene muci da nije taj hepatitis c,kako citam da je to sve povezano!!jeli ta diagnoza opasna?ili moze da bude od prekomijerne tezine i lose prehrane???

molim vas odgovor!!! Hvala


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: