Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: gde uraditi ct snimanje?
PostPoslato: Uto Jul 06, 2010 12:25 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 07, 2008 7:03 pm
Postovi: 93
Volela bih da uradim ct snimak donjeg abdomena ili karlice. Dugo se mucim sa bolovima u donjem stomaku, sad ne znam ni dal se radi o ginekoloskom problemu, besici ili crevima. Unazad 3 godine stalno trcim od lekara do lekara, ali su rezultati uglavnom dobri. Imam osecaj da mi nesto stoju unutra, ali zaista ne znam tacno gde.
Posavetujte me gde privatno mogu uraditi ct! Iz okoline Novog Sada sam.Koliko kosta pregled otprilike?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: gde uraditi ct snimanje?
PostPoslato: Uto Jul 06, 2010 4:03 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
ukoliko vec zelite da platite u novom sadu ima sigurno klinika koje to rade...ukoliko raspolazete sa nesto vecom sumom novca onda mozete da uradite i magnetnu rezonancu abdomena...mislim da je od 50-100 evra,pre se to moglo raditi u kamenici a sada vise ne moze,barem su nama tako rekli...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: gde uraditi ct snimanje?
PostPoslato: Uto Jul 06, 2010 5:42 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 07, 2008 7:03 pm
Postovi: 93
Hvala ti Slavko na odgovoru. Nasla sam u Novom Sadu jednu kliniku zove se Zdravlje plus. Rade magnetnu , za snimak karlice se placa 13000, mogu vec sutra ici. Kaze med.sestra da se na tome vidi sve ,creva, jajnici, materica, besika. To mi je najbitnije, jer me jako nervira vec ova bol.Ipak cu otici jos kod moje dr.opste prakse da se posavetujem sta tacno da trazim, jer je i ona sama rekla da bi me vec davno uputila na taj pregled, al kad nijedan specijalista nije trazio. Sve se to vuce tako godinama.
Pozdrav tebi, cuvaj se


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: gde uraditi ct snimanje?
PostPoslato: Sre Jul 07, 2010 11:17 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
moja kumica je isla na magnet glave sa angiografijom ali ne znam koliko je platila snimanje...znam da je isto tako bilo:nazovite danas da znamo da li mozete sutra ili prekosutra...bolji je magnet jer se ne zracite,jeste da je skuplje,ali ako ne mozete da dobijete uput onda cete morati da platite...da,sve se vidi,ja kod kuce imam snimke sa magneta sto sam radio,sve se vidi,koza,misici,besika,kosti samo sto se ja u to ne razumem i ne znam tacno gde je sta,natucam ali nije to to... :D
pozdrav... :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: