Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: VA bolnica
PostPoslato: Pon Jan 18, 2010 5:53 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Jan 18, 2010 5:14 pm
Postovi: 89
Moje iskustvo od pre mesec dana je na granicif antazije i horora.Majka mi je pacijent na dijalizi i pre oko mesec i po dobila je od doktorke sa dijalize uput da uradi EHO srca .Pregled je zakazan i u terminu sam je odvela na pregled.Da skratim kada smo usle unutra,daleko posle zakazanog termina pomagala sam majci da se raspremi dok je doktor bez ikakvog pardona vodio ljubavni razgovor preko telefona.kada je majka legla na lezaj za pregled on je zatrazio EKG za koji nam niko nije rekao da treba da ga uradimo.Usledilo je oblacenje teskog bolesnika i poslao nas je u drugi kraj bolnice gde su joj uradiliEKG.Vracamo se i ja ponovo pomazem majci da se svuce kada doktor kaze da to nije potrebno da je on napisao dijagnozu i ispraca nas iz ordinacije.Sve mi je bilo jasno,bila sam sokirana dok sam u hodniku citala mere i stanje srca moje majke koje njie ni uradio.Mogla sam da se vratim,da se svadjam da ga prijavim,ali od svega bilo me je neizmerno SRAMOTA. Moram da napomenem da sam do sada i ja kao i moja majka radila taj cuveni EHO i sigurno nije doslo do zabune sa moje strane.ODVELA SAM MAJKU KOD PRIVATNOG LEKARA.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: