Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Opsesija za sek**m
PostPoslato: Čet Feb 27, 2020 3:00 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 27, 2020 2:48 am
Postovi: 1
Pozdrav, zeleo bih da postavim par pitanja i ako mogu da dobijem savet od korisnika.

Moj problem mozda nece zvucati kao problem ali meni jeste problem.

Otkad znam za samozadovoljavanje organizam kao da mi je postao opsesivan za tim stvarima, do pre nekih godinu dana sam to kontrolisao ali sad vec prelazi granice i izludjuje me. Stvar je u tome sto sam i kao mali umeo na dan po 2 puta da se samozadovoljavam dok sam sad poceo i vise od 3-4 puta na dan, jednostavno me organizam i mozak teraju to da radim, sa bivsom devojkom sam umeo po sat-dva da vodim ljubav bez prestanka i na kraju bih morao sam sebi da zavrsim jer ona ne bi bila u stanju nista da uradi. E sad vi cete ovo mozda drugacije protumaciti mozda kao hvalu ali ja ovo STVARNO ne shvatam tako jer mene ovo previse nervira jednostavno zelim da prestane jer jednostavno ne mogu da se kontrolisem umem na dan da 2 puta spavam sa devojkom i predvece se samozadovoljavam 2 puta. Citao sam da moze doci do raznih bolesti prilikom preteranog samozadovoljavanja ili preteranog seksa i ne zelim da mi se to desi, najgore od svega sto sam malo presao granice sa gledanjem po***ca i poceo sve zivo da radim sto bi me napalilo na bilo kakav nacin.

Molim vas savet neki, neki lek, trave bilo sta zelim da ovo prestane da budem kao normalan covek. I molim vas ne pisite komentare na fazon "Nadji devojku" ili slicno jer imam stalno neke seme bas iz istih razloga sam nasao mislio sam da ako menjam devojke prestace vremenom ali nije pomoglo nikako samo je jos gore, a ako to ne uradim 1-2 dana postajem nervozan kao narkoman i bukvalno mi je raspolozenje "Bezi ubicu te".

Hvala svakome ko shvati ovo na nacin kako ja gledam, problem, ovo za mene jeste problem i zelim da ga se resim na sve moguce nacine.

Hvala jos jednom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opsesija za sek**m
PostPoslato: Pet Feb 28, 2020 9:35 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Мала шанса је да си болестан а највероватније се ради о зависности као било којој другој зависности - а то је најгоре. Сваке зависности је тешко се решити. Предлажем ти да мозак активираш много више како би био заокупљен другим стварима. Проблем је што то мора да буде нешто креативно а не било шта.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: