Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Da li sam nastran(gej)
PostPoslato: Ned Feb 02, 2014 8:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 03, 2012 7:07 pm
Postovi: 12
Ne mogu vise da izdrzim, stalno postavljam jedno pitanje sebi,da li sam gej?
Muskarci me ne privlace niti bih to zeleo, naprotiv imao sam mnogo devojaka i puno puta bio zaljubljen voleo bio voljen, vodio ljubav sa devojkama. Homoseksualce sam mrzeo vise od svega imao sam potrebu da ih bijem, a sada kao da se tesim i govorim u sebi pa dobro i da sam gej nema veze, to me najvise muci i kada samo zamislim da budem to dodje mi da se ubijem, inace veliki sam panicar i uvek mislim na ono najgore, za homoseksualce mislim da su ljudi koji su psihicki prsli, nekad pomislim na drugove sa kojima se druzim i plasim se da mi se svidjaju, to me psihicki ubija, od malih nogu sam mastrubirao na devojke bio napaljen smatrao sam sebe seksualnim manjakom ponekad sam i preterivao, da li moze neko da mi pomogne MOLIM VAS ZA POMOC ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li sam nastran(gej)
PostPoslato: Pet Feb 21, 2014 5:43 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 18, 2013 5:02 am
Postovi: 8
Pomiri se sa tim da si gej,i ja sam imao istu takvu fazu u zivotu.Bilo mi je i tesko,i jedno vreme sam se glumio da je to samo prolazno,isto sam mrzeo gejeve,bio nacionalista,veliki srbin,ali evo,danas sam covek koji je veoma tolerantan,i znas sta,volim sto sam gej.Nemoj pogresno da me shvatis,ali ljudi se dele na dobre i lose,a ne na one koji spavaju sa muskarcima i na one koje vole neke druge stvari u krevetu.Prosto,moras da prihvatis sebe,ti si od malena verovatno imao naginjanja ka tvojoj ,,gej,, strani ali nisi znao sta je to,onda si poceo da prikrivas tu stranu masturbirajuci na devojke akasnije si mrzeo gejeve zato sto si ti zapravo gej,to sam i ja radio,ali sve je to prolazno.Prihvati sebe i voli sebe,i nemoj da budes onakav kako neko drugi hoce da ti budes,budi svoj.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li sam nastran(gej)
PostPoslato: Pon Apr 07, 2014 3:44 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Mlad si, a svaka mlada osoba u kojoj se budi seksualna zelja i potreba je zbunjena i zeli sve da proba!

Sa druge strane ne postoji na ovom svetu nesto sto je PRAVILNO ili NEPRAVILNO, ti sam birash svoja opredeljenja i sam donosish odluke koje se ticu tvog zivota i bitno je samo da si ti srecan a ne sta drugi misle i govore.

Ukoliko osecash nesto sto ne umes da prepoznas ili definises ili da se suochish sa nekim osecanjem, obrati se skolskom psihologu ili psihologu u svom domu zdravlj ai popricaj otvoreno o svemu!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li sam nastran(gej)
PostPoslato: Pet Apr 25, 2014 1:17 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
Ja bih pre rekao da ti ne treba da se opredelis--VERUJEM DA JE TO BAS PROBLEM KOJI TI NE ZELIS-i verujem da ti mozak kaze opredeli se za hetero--kao i vecini ljudi--jer je to ,,prirodno" al tvoja seksualnost je ono sa cime MORAS da se pomiris,pretpostavljam da nije lako ali ces puci psihicki dok god budes jedno zeleo a drugo mogao. Imam prijatelja koji ne pridaje tome uopste toliku vaznost,kad mu se bude sa zenom on bude kad sa muskim on to uradi i savrseno funkcionise,inace uspesan u svim sferama zivota,i ja ga tesko shvatam ali prihvatam.Dosta sam stariji i tesko sam prihvatio da mi seksualna aktivnost naglo opala ali malo po malo--prihatio sam i sad mi je lakse. NEMA TU DRUGE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li sam nastran(gej)
PostPoslato: Ned Maj 04, 2014 1:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 19, 2013 4:48 pm
Postovi: 15
neko ko je gej njega devojke ne zanimaju niti oseca ono sto svi vec znamo kada spazimo dobu ribu i utegnutu guzu, iz tvog posta smo zakljucili da si vec imao sexualne kontakte sa devojkama, i da si mrzeo gej populaciju, moje misljenje je da si homofob koji je samim tim razmisljanjima o gej populaciji sam sebe zbunio ono a sta ako sam i ja gej, e sad ili si veoma zbunjen ili se u tebi razvija bisexualna licnost znaci mozes biti bisex ili neko ko je zbunjen a gej tesko jel gej se lozi cisto samo na svoj pol. pozzz


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: