Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Prvi seks, imam neka pitanja.
PostPoslato: Čet Okt 31, 2013 4:44 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 12, 2012 2:09 pm
Postovi: 20
Zdravo,
prvim put na ovom forumu pisem o seksu, za nekoliko dana sledi mi prvi put.Prvi problem mi je sto imam blagu fimozu, tako da i kad stavim kondom kozica se skupi pa se i kondom zguzva pri dnu, ne moze da bude skroz zategnuta, i glavic mi pobeli, valjda nema krvi. Drugi problem mi je ginekomastija (mrsav sam tako da su mi samo bradavice uvecane i to ruzno izgleda) pa mi problem da se skinem, ali resenje za to cu otom potom smisliti. Treci problem mozda i najveci je to sto se plasim da neku svrsiti, kada sam sa ovom devojkom bio prvi put samo mi je drkala i posle duzeg vremena penis mi se poceo spustati bez prethodnog svrsavanja, malo sam osetio i malo sperme sam primetio. to je lose uticalo tako da drugi put kada smo izasli nije ni htela da me zadovolji do kraja a i iskreno nista nisam osetio ni na pocetku. bio sam pripit oba puta pa se tesim da je to uticalo. sada se sprema seks i imam veliki strah da necu svrsiti. Molim vas za neke savete koji ce mi olaksati sve ovo. Hvala unapred.
p.s : izvinjavam se na vulgarnim recima, ja stvarno ne znam medicinske termine. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi seks, imam neka pitanja.
PostPoslato: Pon Nov 04, 2013 12:40 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 12, 2013 11:13 am
Postovi: 27
Fimoza može dovesti do smetnji prilikom odnosa.Ne znam koliko je pametno da stupiš u odnose dok taj problem ne rešiš.Jel si fimozu pripisao sam sebi ili ti je urolog rekao?
Što se tiče tvog straha da ne dodje do ejakulacije(svršavanja),moraš da se opustiš i ne razmišljaš o tome.Takođe bi trebao da pričaš sa devojkom o tome kako bi ona znala šta te uzbuđuje i kako da te stimuliše,naravno i ti nju.Pričajte o svemu,bez blam,to je sastavni deo veze ;)
Imate još vremena,ne traba odma da se zalećeš u odnose,istražite jedno drugu a do tad bi trebao da odeš kod urologa zbog fimoze jer zaista zna da bude problem.
Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi seks, imam neka pitanja.
PostPoslato: Pon Nov 04, 2013 11:35 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 12, 2012 2:09 pm
Postovi: 20
Нисам ишао код доктора због фимозе, не знам ни ја шта чекам ваљда сам још малолетан па мора родитеља. :oops: Још није дошло до односа, померили смо. мислим да је тако најбоље. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi seks, imam neka pitanja.
PostPoslato: Ned Dec 22, 2013 12:26 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 11, 2012 4:49 pm
Postovi: 87
Fimozu mozes da resis danas sutra kad zelis,a mozes i taj problem sa ginekomastijom,operacijom,jos si mlad da dizes problem oko toga,jer je to resivo,ima mnogo problema koji nemogu da se rese tako jednostavim zahvatim,resis to odes malo do teretane,nabacis koji misic i resis ginekomastiju :DA sto se tice sexa i tako toga,mislim da veliki broj momaka danas od zelje da se pokaze napravi kontra efekat,to je danas da tako kazem uticaj drustva,moras sad pa sad,ne kazem da ti se nekom dokazujes ili tako nesto,vec sam pshicki pritisak upropasti ti odnos,bilo dokazivanje,da tako kazem bilo briga da li ces uraditi kako treba,da li ce biti ona zadovoljna itd,mlad si,sex itd ti je kao kad krenes u prvi razred pa dok ne usavrsis rukopis prodje jedno dve tri godine :D i kad pocnes tako da preispitujes sebe dobijes veci problem nego sto u stvari jeste,mlad si ne brini,a bice sve ok :D smejaces se se kad dodjes u 25,i imaces drugaciji pogled na stvari, :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: