Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pojačana želja
PostPoslato: Čet Jan 28, 2016 2:12 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Feb 19, 2012 11:09 am
Postovi: 69
Poz svima,
Evo jedno ludo pitanje od mene, jer nisam našao baš neki precizan odgovor :P
U poslednje vreme imam poprilično veću želju za odnosom nego inače. Muško sam, imam 23 godine, od skoro sam se vratio mom treningu u teretani, trčanju, održavanju kondicije, jer sam jedno vreme zabatalio, i nekako se osećam, ne znam ni ja kako.
Legnem sa devojkom, opustimo se, dođe do odnosa, dostignemo vrhunac, i posle toga mi treba malo odmora, bar tako moj organizam želi, ali kroz neko vreme, meni opet dođe neka želja... Baš razmišljam, šta se desilo sa mnom :P
Nisam pušač, ne volim, a i ne podnosim alkohol, više me je priroda stvorila za neki zdrav život, rekreativni trening i tako to.
A desi mi se takođe da nekad nakon odnosa imam neku ošamućenost, a i devojka mi se isto žalila da i ona to nekad oseti. Pa evo lepog mesta da pitam. Hvala svima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pojačana želja
PostPoslato: Sre Feb 03, 2016 7:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 23, 2016 9:15 pm
Postovi: 12
Ja nisam ni doktor, niti imam iskustva sa urologijom, ali ono sto cu ti kao covek coveku reci jeste da je super (najblaze receno) sto imas pojacanu zelju za seksualnim odnosom. Koliko vidim, kod tebe to nije nesto drasticno da bi ti smetalo u zivotu. Samo napred, sve je to normalno i super, imas moju podrsku kao muskarca koji ima smanjenu zelju za seksualnim odnosom. Samo napred.
A za osamucenost ne znam, i ja se ponekad oslabljeno fizicki iscrpljeno osecam nakon masturbiranja, ali to je vec druga prica, to nisu seksualni odnosi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pojačana želja
PostPoslato: Čet Feb 04, 2016 10:18 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Можда циркулација, врат, кичма.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pojačana želja
PostPoslato: Čet Feb 04, 2016 12:02 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 10:03 am
Postovi: 105
aaaca je napisao:
Можда циркулација, врат, кичма.


To što Ti se dešava je sasvim normalna pojava kod ljudi koji nekim treningom povećavaju svoj kondicioni status.U organizmu postoje dva praga nadražaja za sve,donji i gornji.Podizanjem ukupnog kondicionog statusa i ta dva praga nadražaja se povećavaju.Tako da ti se može desiti da u srazmeri sa fizičkom spremom možeš znatno duže izdržati seksualni odnos bez postizanja orgazma iz prostog razloga što je taj prag nadražaja fiziološki pomeren na veći nivo.Istovremeno i oporavak nakon fizičke aktivnosti a sex jeste jedan oblik toga,osobe sa boljim kondicionim statusom se i znatno brže oporavljaju za sledeću aktivnost.Pojavu povećanja kondicionog statusa,prati i povećanje energije pa i seksualne koja ti omogućava bez obzira što si imao seksualni odnos,da se uz brži oporavak,oporavi i tvoj libido i samim tim želja ponovo javi...
To što se žališ na pojave ošamućenosti i tome slično nema veze sa cirkulacijom jer si i sam naveo da i tvoja partnerka često puta ima slične ili iste simptome a to nije niti prelazno niti zarazno.jedan od razloga,da ne detaljišemo bez potrebe je u jakom energetskom pražnjenju između vas dvoje prilikom seksa i doživljaja vrhunca.U toku orgazma,muškarac predaje ogromnu količinu energije ženi koja je po svojoj fiziologiji stvorena da je prihvati iz prostog razloga što je sex primaran za produžetak ljudske vrste.Prilikom tog pražnjenja je normalno da osetiš to što navodiš a kako je partnerka tu količinu energije primila,uz njen orgazam je sasvim normalno da oseća isto ili slično.Takođe sa neurološkog aspekta dolazi do naglog rasterećenja nernog sistema koji postaje toniran pod dejstvom hormona...
Ipak...da ja ne bi bio sveznanje,jedan običan odlazak kod doktora uz razgovor o tome,može te trajno umiriti.Sve navode iz postova prihvataj sa krajnjim oprezom jer ovde ima puno samozvanih doktora a ponajmanje onih koji to zapravo i jesu...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: