Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Nesvesno pipanje u snu
PostPoslato: Čet Jun 09, 2016 7:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 09, 2016 6:59 pm
Postovi: 1
Zdravo svima,

Da li neko mozda ima iskustva sa sexualnim aktivnostima u snu?

Ja i devojka smo 3 godine zajedno i zivimo zajedno 6 meseci. U ranim tridesetim godinama smo.

Sta se desava, pre oko mesec dana sam primetio da se moja devojka pipa nocu. Primetim vibracije, i nakon nekog vremena dodje do vrhunca, zatrese se i pusti priguseni jauk. Nista drugo ne moze da bude. Kad smo ustali pitao sam je da li se pipala, negirala je.
Pre oko 10 dana nisam nesto lepo zaspao i primetim vibracije i nakon nekoliko minuta vrhunac! Ovog puta sam bio potpuno svestan. Bilo mi interesantno, ali rekoh sebi, doslo joj, sta ima veze...
Medjutim isto vece nakon oko 1.5 sati vibracije pocinju opet! I isto tako nakon nekoliko minuta, vrhunac...
Rekoh sebi, dooobro, valjda joj doslo... dva puta...
Posle par sati opet vibracije! Ovog puta sam hteo da ucestvujem, napaljen nenormalno. Ali kad sam krenuo rukom ka njenim grudima na koje veoma reaguje, ona rece sta radim, rekoh ukljuci me, a ona rece daj bre pusti me da spavam, sta ti pada na pamet... ja u zbunu, da nisam odlepio... nisam toliko lud...

Istog dana nakon posla joj rekoh da se pipala nocas i to ne jedanput vec 2 puta i da je krenula u trecu turu, ona rece da nema pojma o cemu pricam. Ali da posto ovo nije prvi put da joj to govorim, da mozda jeste nesto radila ali kategoricki negira da je to radila namerno, tj svesno.

Naravno usledilo je jos nesanih noci, svako vece se dira... obicno pola sata do sat nakon pocetka spavanja pocinje prva sesija, pa sat i po do dva kasnije pocinje druga, i od prilike koliko sam ja primetio, 3-4 puta nocu moze da dodje do vrhunca.

Probao sam da je prekinem u toku i ona negira da je radila bilo sta.

E sad, nakon nasih inicijalnih razgovora, pocela je da radi to sve pritajenije i pritajenije... do te cinjenice da mi je jako tesko da prihvatim da to radi nesvesno jer cim primeti da se ja mrdam u krevetu, smiri se i nastavi kada ja pocnem da mirujem i disem dublje. Vrhunac mislim da maskira tako sto pocne da se vrti po krevetu... i ako je pitam da li je svrsila, ona kaze da tripujem, da se vrti...

Pocinjem da pucam po savovima, nesanica i paranoja pocinje da uzimaju danak...

Nas sexualni zivot je u redu, i nakon suocavanja sa ovim uverila me je srdacnim razgovorom kako je zadovoljna mnome i da ne postoji nijedan drugi i da ne zeli nikog drugog, i da stvarno ne zna sta se desava, nicega se ne seca...

Ne mogu da shvatim ovo...

Da li je neko imao iskustva sa necim slicnim? Citao sam po internetu i navodno da postoji oblik mesecarenja koji bi ovo mogao da objasni, ali ne znam nista o mesecarenju.

Koji doktori se bave mesecarenjem? Hocu da nadjem nekog strucnjaka da popricamo jer stvarno mi je tesko, hocu da se resim ovog problema. Postepeno pocinjemo da spavamo odvojeno, sto ne zelim... Nikad nismo imali problema sa zajednickim spavanjem.

Toliko je uzelo maha da sam poceo da preispitujem sebe i da li stvarno osetim to sto osetim... jednom sam mislio da sam je prekinuo u toku, pogresio sam jer je bila budna a ja sam istripovao da sam cuo suskanje uloska... sad vise nisam siguran u mnoge sitne detalje, da li je to to sto mislim ili je greska... da li ja stvarno osecam vibracije na krevetu ili tripujem...

Pre dve noci smo spavali odvojeno... Ja sam bio premoren od noci nespavanja, i ona ode susedni sobicak gde je kratak kauc i tu je spavala... ali oko 6 ujutro probudih se i mislim da sam je cuo kako je znatno jace zajecala nego sto to radi kad je pored mene... kao da zna da je sama i da moze... e sad pocinjem opet da se pitam da li sam stvarno to cuo... da nisam pogresio. Onda ako jesam cuo to sto sam cuo, sada kada je sama u krevetu radi to isto ali sa manje restrikcija?!? Da li je moguce da bude tako "svesna" u podsveti odnosno u toku tih epizoda mesecarenja ili cega vec...

Eto, morao sam da se raspisem ovde, jer stvarno situacija postaje suluda... ne znam sta cu... gde cu...

Pale su nam kamere na pamet, ali kontam da ako zna da se snima, da ce to toliko suptilno raditi da ce ispasti kako se samo vrti ili je gnjavi alergija i da cu da ispadnem lud covek, paranoican...

Eto, pisite sta znate...

Hvala svima na pomoci!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nesvesno pipanje u snu
PostPoslato: Pet Jun 10, 2016 9:58 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Промени девојку и заборави је.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: