Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem!
PostPoslato: Pon Apr 05, 2010 5:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 22, 2010 10:26 pm
Postovi: 3
Pozdrav za sve na forumu.
E ovako, imam problem s dizanjem penisa...da pojasnim: kada sam ostao na samo s curom u kuci predigra je isla normalno i kada sam trebao da se skinem zablokokirao sam totalno :oops: ... Kao sto se moze zakljuciti iz navedenog, neiskusan sam po tom pitanju,
Moze li mi neko reci u cemu je problem i kako to da rijesim?
Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem!
PostPoslato: Pon Apr 05, 2010 6:40 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Ne razmishljaj previshe o tome, to nije problem vec stvar opushtenosti!

Iako nemash puno iskustva u svemu tome, ako je devojka sa kojom si bio opushtena i zelish to da uradish sa njom i ona sa tobom, a ne tek radi reda, onda samo treba da se opustish, ne razmishljash o tome da imash takav problem.

Mushkarci koji prate ovaj podforum ce ti pomoci iz njihovog ugla, ali se na kraju sve svede na to da velika glava najvishe kontrolishe malu :) tako da, po chashu crnog vina, opushtena muzika, topla soba, dobra predigra, i na kraju krajeva ako opet ne bude ok, uvek ti devojka moze pomoci stimulacijom, shaputanjem na uvom, prichanjem o nechemu shto te pali ili jednostavno rukama ili usnama.

Mlad si i nema potrebe da pravish veliki problem oko erekcije, strah i panika od neuspeha su najgori glas koji ti se moze pojviti u glavi tokom samog odnosa, a poshto si mlad, verovatno su ti sve dunkcije polnih organa na vrhuncu samo treba da ih malo vishe ispitas i upoznash. A normalno je da se to desi, posebno na samom pochetku seksualnog zivota i mushkarca i zene, kao u svemu u zivotu, pochetak je uvek najtezi :)

Bitno je da shvatish shta ti pomaze da postignes erekciju, da je pojachash, odrzish, duze zadrziz! Sve to ide sa iskustvom i praksom, samo treba imati strpljenja i naravno praksu :) ako je devojka voljna da uspete i dovedete svoj seksualni odnos do vrhunca onda nema problema :)

Mazite se, uzivajte, opustite i sve ce biti savrsheno!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem!
PostPoslato: Uto Apr 06, 2010 11:33 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 22, 2010 10:26 pm
Postovi: 3
Hvala na odgovoru, drago mi je cuti da to nije neki problem :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem!
PostPoslato: Uto Apr 06, 2010 8:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 21, 2010 8:12 pm
Postovi: 35
Imas temu Glupav problem sa erekcijom u kojoj je vec sve napisano pa da ne ponavljamo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem!
PostPoslato: Pon Apr 12, 2010 8:52 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
sve su to uobicajeni pocetnicki problemi, i nemoj uopste da te to brine...sve ce doci na svoje, samo je potrebno vreme i vezba... :) ne moze nista odmah, niko se nije naucen rodio...samo opusteno i bez brige, jer briga upravo najvise i koci...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: