Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Nesnosni bolovi!!!
PostPoslato: Pon Avg 23, 2010 9:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 02, 2009 4:05 pm
Postovi: 22
Pozdrav... Pocecu prvo od problema...
Pre par godina sam imao operaciju polipa u desnoj nosnoj supljini i ciscenja desne sinusne supljine koja ne bila puna gnoja. Zbog tog polipa mi je pomeren nosni septum, tako da vishe vazduha udisem na tu desnu nozdrvu i samim tim je vishe opterecujem, tako da ja vec godina svakodnevno imam nesnosne glavobolje u desnom ceonom delu glave, ali na to sam se vishe manje navikao. Problem nastaje kada mi se pre par meseci javljaju blagi bolovi u predelu desnog krajnika i iza desnog uha, kasnije se to manifestovalo tako sto mi uvo cesto zaglune i tesko mogu da ga otpusim zevanjem, a u predelu vrata kao da mi se stvorila neka kuglica koja s vremena na vreme stvara neprijatan bol. Kada sam otisao u dom zdravlja sa tom pricom, bez ikakvog ispitivanja su mi reklai da je to od sinusa i poslali me kuci. Molim Vas da mi kazete sta to moze da bude i ako je opasno da se obratim nekoj privanoj ustanovi ili VMA (negde gde se pacijenti vishe cene). I molim Vas, ali molim ako znate neki nacin za lecenje sinusa da mi pomognete, jer su bolovi vishe nesnosni, a i lekovi mi slabo pomazu u zadnje vreme.

Unapred hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nesnosni bolovi!!!
PostPoslato: Sre Sep 22, 2010 2:42 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 06, 2009 2:46 pm
Postovi: 106
Pa imaš li svog liječnika... Treba da se vidi jel grlo upaljeno, jesu čvorovi uvećani, napravit krvne pretrage i onda vidit kakva je situacija. Opisane kvržice na toj lokaciji su najčešće posve bezopasni reaktivni limfni čvorovi, no treba pogledat nalaze i potvrdit radi li se o nekoj upali i infekciji... Tako da pravac doktoru i tražite uputnicu za hematološku obradu.

_________________
Samo se obrati liječniku pa će se već naći bolesti.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: