Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Slabost u nogama multipla skleroza ?
PostPoslato: Sub Jun 10, 2023 3:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 09, 2023 10:54 pm
Postovi: 1
Pozdrav svim clanovima foruma, imam 30 godina i lecim se od hipotireoze vec cetiri godine, pre dve godine nastali su mi simptomi u vidu velike iscrpljenosti u popodnevnim satima kao i seksualna disfunkcija (smanjenje osecaja u penisu i slabe erekcije ), zbog ovog problema javljao sam se endokrinologu koji je konstatovao da je sa hormonima sve u redu i poslao me kod psihijatra kod koga tada nisam otisao, godinu dana nakon pojave ovih simptoma javljaju se novi problemi u vidu izrazene slabosti i nestabilnosti u misicima nogu, osecam da gubim ravnotezu, da su mi noge trome, i da se jedva krecem, pored toga imam i fascikulacije u misicima celog tela, najvece probleme osecam pri penjanju uz stepenice, voznji bicikla i slicno, ranije sam bio dosta fizicki aktivan , bavio sam se sportom i nikada nisam imao slicne probleme. Posto mi majka boluje od multiple skleroze i zbog simptoma koje osecam uradjen mi je magnet glave i vrata sa kontrastom,magnet lumbalnog dela kicme kao i emng nogu i ruku, posto navedenim pregledima nisu uocene nikakve abnormalnosti upucen sam kod psihijatra zbog misljenja da tegobe mogu biti psihosomatske. Kod psihijatra sam se lecio zadnjih godinu dana ali bez nekog uspeha, osim blago boljeg raspolozenja nije mi bilo bolje. Sada me doktorka neurolog upucuje da uradim magnet torahalnog dela kicme, Mene zanima a niko od doktora mi nije odgovorio da li lezije kod ms-a mogu postojati samo na grudnom delu kicme bez pristustva na mozgu i vratnom delu ? Ukoliko neko ima iskustva sa slicnim ili istim tegobama neka se slobodno javi, svaki savet je dobrodosao, Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: