Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: TRANSPLATACIJA KOSE
PostPoslato: Uto Feb 23, 2010 5:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 13, 2009 10:42 am
Postovi: 33
OPERACIJE HIRURSKIM PUTEM SU NEPRIHVATLJIVE :
1.PRAVE OZILJAK ,OGOLJENU POVRSINU NA MESTU ODAKLE SE UZIMAJU DLAKE TAKO DA ZABORAVITE DA SE KRATKO SISATE
2.NEPOTREBAN POSTOPERATIVNI BOL KOJI TRAJE NEKOLIKO DANA ZBOG SECENJA DELA KOZE SA DLAKAMA DABI SE PRESADILE NAPRED I NJEGOVOG USIVANJA KONCIMA KOJI TREBA KASNIJE DA SE SKINU
3. STO VISE PUTA RADITE OVAKVE INTERVENCIJE SVE VISE SEBI PRAVITE POZADI PRAZNE POVRSINE KAO I NAPRED STO IMATE,A MENI SE CINI DA NIKO NE RADI TRANSPLATACIJU KOSE DA BI PRI TOME PRAVIO JOS JEDNU PRAZNU OGOLJENU POVRSINU POZADI SEBI!!!!!!!!!!!TAKVE KLINIKE SU MENSSANA U BEOGRADU I DRUGE A IMA IH VISE.TAKO DA NIKAKO NE RADITE KOD TAKVIH LIKOVA!!!!!!!!!!

ZBOG TOGA JEDINA PRIHVATLJIVA METODA JESTE METODA POJEDINACNOG UZIMANJA DLAKA SA VECE POVRSINE PRI KOJOJ SE NEMENJA IZGLED MESTA ODAKLE SU VAM UZETE DLAKE SAMO SE SMANJUJE GUSTINA A ONA I MORA JER TE DLAKE STAVLJATE NAPRED STO JE I LOGICNO.POZADI JE KOSA NAJGUSCA PA SE PRI UZIMANJU DLAKA OVOM METODOM NISTA NE MENJA ZNACAJNO NI VIDLJIVO KAO KOD SKIDANJA KOZE SA DLAKAMA SA JEDNOG MESTA.


klinike kod nas su * REKLAMA * KLINIKA I * REKLAMA * KLINIKA :lol: !!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TRANSPLATACIJA KOSE
PostPoslato: Ned Jul 04, 2010 1:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 13, 2009 10:42 am
Postovi: 33
Jedan savet iz mog iskustva ako je velika povrsina ostala bez kose bolje vam je da ne gubite svoje godine i pare u transplatacijama kose nego da se osisate na kratko ili celavo i zaboravi te na problem zvani kosa! ja sam to video posle par transplatacija kose ,a sto je najgore sada srecem ljude koji su se obrijali ili osisali i to mi se svidja ,da mogu da vratim vreme odmah bi se osisao. :D

u slucaju da se odlucite za transplataciju kose jedina prihvatljiva metoda je pojedinacno uzimanje dlaka bez ikakvih secenja i usivanja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i U BEOGRADU SU BROJNE KLINIKE KOJE TO JOS UVEK RADE TAKO DA BUDITE PAZLJIVI.ono sto morate da znate niko vam nece reci na pocetku da vam treba 3000,4000 ili vise hiljada dlaka nego 1000 -2000 ,tako da budete spremni na vise operacija ako zelite zadovoljavajucu gustinu.za zaliske ja sam radio 3600 dlaka i jos trebam da stavljam tako da znate okvirno.sada mi je bolje ali da li je vredelo godina cekanja,odricanja,kopmleksa i para nisam siguran .i jos nesto ako su velike povrsine moj vam je savet ako vec imate para bolje vam je da iz dva ,3 puta presadi te po 2000 hiljade dlaka nego da idete da radite po 1000 dlaka par godina za redom ,prece te biti zadovoljni :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TRANSPLATACIJA KOSE
PostPoslato: Pon Jul 05, 2010 6:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 13, 2009 9:37 pm
Postovi: 16
akinone je napisao:
Jedan savet iz mog iskustva ako je velika povrsina ostala bez kose bolje vam je da ne gubite svoje godine i pare u transplatacijama kose nego da se osisate na kratko ili celavo i zaboravi te na problem zvani kosa! ja sam to video posle par transplatacija kose ,a sto je najgore sada srecem ljude koji su se obrijali ili osisali i to mi se svidja ,da mogu da vratim vreme odmah bi se osisao. :D

Ja sam se bio odlucio za presadjivanje kose i skupio sam novac za presadjivanje, i bio sam siguran milion posto da cu presaditi kosu. A onda sam se osisao na celavo, i desilo se to, da sad skroz dobro izgledam, da mi je milion ljudi reklo da mi super stoji nularica, tako da se desilo ono sto nisam pretpostavljao, i odustao sam od presadjivanja kose.
Zato bih svakom preporucio, da se prvo osisa na celavo, jer postoji velika mogucnost da mu to dobro stoji i da ce odustati od presadjivanja kose.
Sad sam sebi ne mogu vjerovati da sam bio tolika budala i patio zbog celavosti i namjestao raznorazne idiotske frizure umjesto da sam se osisao na celavo i rijesio sve probleme :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TRANSPLATACIJA KOSE
PostPoslato: Sre Avg 24, 2011 12:13 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 23, 2011 3:54 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima, nov sam na forumu i zanima me sledece...
Pre mesec dana udario sam se u predelu glave i na tom mestu (u kosi iznad cela) ostao je oziljak duzine 3cm i sirine 0,5cm na kome ne raste kosa. Posto volim da se sisam na kratko oziljak je veoma primetan, i iako jos uvek nije u potpunosti zarastao primetno je da ce zauvek biti tu.
Mene zanima da li se radi transplatacija na tako malim regijama, koliko bi sama transplatacija kostala i ako mozete da mi preporucite neke klinike?
Hvala unapred.:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TRANSPLATACIJA KOSE
PostPoslato: Uto Mar 03, 2015 4:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 03, 2015 4:23 pm
Postovi: 7
Фотографије исолатед резултати трансплантације косе зависи од износа пресађеног косе
http://rs.phaeyde.com/transplantacija-k ... -rezultati


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TRANSPLATACIJA KOSE
PostPoslato: Uto Mar 03, 2015 5:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 03, 2015 4:53 pm
Postovi: 7
Фризерски цене за трансплантацију за мушкарце и жене
http://rs.phaeyde.com/transplantacija-k ... e-troskovi


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: