Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: SMAS Facelift i korekcija nosa
PostPoslato: Čet Okt 10, 2013 2:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 10, 2013 1:59 pm
Postovi: 2
Htela sam da podelim moje iskustvo na Klinici Colic.
Zivim u Nemackoj, imam 50 godina. U aprilu sam dosla u Beograd i konsultovala se sa jednim plasticnim hirurgom (Kojic), koji mi nije ostavio dobar utisak i trazio 6500 za nos, facelift i korekciju ocnih kapaka.
Otisla sam i kod Colica i pricala sa Dr. Milanom. Njihova cena je bila 5500. Informisala sam se na Internetu i zakazala kod njih za 16. Septembar.Uradjen je kompletan SMAS Facelift (Dr. Miodrag Colic i Dr. Sasa Miseljic) i korekcija nosa (Dr. Rade Kosanovic). Klinika je supermoderna, supercista, osoblje superljubazno- i tako je bilo i do kraja mog boravka na klinici (3,5 dana). Luksuzno opremljena soba sa kupatilom.
Operacija je trajala 4 sata. 2-3 puta dnevno su dolazili svi lekari da me obidju i pogledaju. Oni su toliko zgodni i sexy da zaboravite zasto ste uopste tu! Nisam imala nikakv bol - malo je neprijatno 7 dana disati na usta dok se ne izvade tamponi iz nosa. Da, drugi dan sam se pitala: "Sta mi je ovo trebalo", ali evo, posle 3 nedelje ( 14 dana posle operacije sam vec bila u Nemackoj, na radnom mestu), radujem se, oh, kako se radujem! Na licu, vratu, oko ociju i usana nema ni jedne-jedine bore, a ipak nije nista preterano, nisam izgubila licni izgled! Vratili su me 20 godina unazad. Imam jos malo utrnule obraze i oziljci iza usiju su jos vidljivi. Ali, za to teba jos vremena. Na svaki e-mail koji sam poslala bilo Milanu ili Miodragu Colicu, dobila sam odgovor najkasnije u roku 2 sata. Znaci, imam samo pohvale- kako za kompetentnost, profesionalnost i njihov rad, tako i za kompletno osoblje klinike. Annamaria


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: