Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Na kojoj klinici skinuti VISAK KOZE? Gde raditi BODY LIFT?
PostPoslato: Sre Jul 02, 2014 2:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 02, 2014 2:06 pm
Postovi: 1
Treba mi Vasa iskrena pomoc!

U kratkim crtama: skinula sam visak od nekih 40kg raznim dijetama i vezbama, posle koga mi je ostao veliki visak koze na butinama, stomaku i rukama. Prosle godine sam to operisala na jednoj klinici u Beogradu i jako sam nezadovoljna rezultatom jer, iako je receno da moze sve da se skine u jednom aktu, ja sad i dalje imam visak koze + ruzne oziljke koje se bas razlikuju. Jako je lose radjeno i jako sam nezadovoljna :( Uz sve to, imam velike neravnine po nogama od liposukcije, gde se drasticno razlikuje jedna noga od druge.

Trebam da idem na korekciju, ali mi treba savet kod kog hirurga da odem? Da li neko ima iskustvo sa bas ovakvom operacijom ili licno zna nekoga da je radio ovo i da je zadovoljan?

Znacilo bih mi mnogo vas savet, jer pomenuta klinika mi je napravila haos od tela i ne zelim nikako da im se vratim na korekciju. Jednom kad se izgubi poverenje, to je gotovo.

Hvala Unapred :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Na kojoj klinici skinuti VISAK KOZE? Gde raditi BODY LIFT?
PostPoslato: Uto Jul 15, 2014 5:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 02, 2010 3:29 pm
Postovi: 22
Gina,

zao mi je zbog situacije u kojoj ste se nasli! Ja sam posle dve potpuno neuspesne intervencije u jednoj od nasih najpoznatijih klinika potpuno izgubio poverenje u domace hirurge. Cak sam I prilicno jednostavnu reviziju hirurskog oziljka zakazao u inostranstvu. Kad god se pomene da su nasi doktori jeftini, skoci mi pritisak I proverim gde mi je novcanik.
Vi sigurno znate da ce dodatne popravke zahtevati dosta pristojnu sumu novca gde god da odete a moguce je i da ce vise intervencije biti potrebno. Ako ste zainteresovani, mogu vam dati adresu klinike u Berlinu, hururg je poznat u celoj Evropi i, verovali ili ne, dosta je umeren u cenama za evropske standarde. Po cenama je porediv sa nasim (najboljim) klinikama. Ako ste i vi kao i ja zakljucili da se ne isplati pokusati ustedeti par stotina eura a posle placati vise hiljada eura na popravke kao i trpeti bespotrebne fizicke i psihicke traume zbog toga, mozda bi ovaj nemacki hirurg mogao dosta da vam pomogne.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Na kojoj klinici skinuti VISAK KOZE? Gde raditi BODY LIFT?
PostPoslato: Sub Maj 16, 2015 7:29 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
Posaljite slike i ukratko napisite o cemu se radi na [email protected]


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: