Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: POTREBNA POMOC-REHABILITACIJONE TEHNIKE
PostPoslato: Uto Dec 27, 2011 11:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 27, 2011 11:00 pm
Postovi: 2
Postovanje svima na forumu,
Zamolio bih nekoga ko odlicno poznaje rehabilitacione tehnike ili da mi da savet u vezi sa sledecim.
Naime,radio sam jedan posao(da ne kazem sta nije ni bitno) i koristio sam noz pri obavlju istoga.Uglavnom uspeo sam ozbiljno da se posecem na saku tj.deo izmedju palca i kaziprsta(ta supljina) presekavsi spoljne tetive.
Stavljen mi je GIPS i dobio sam uverenje od lekara da ce sve biti OK,sto do sada,hvala bogu i jeste bilo.
Skinuo sam GIPS na danasnji dan i upucen sam na rehabilitaciju.Kako mi je lekar rekao moracu da radim odredjene vezbe kako bih se vratio (nadam se da hocu) u aktivno stanje.Rekli su mi da ce mi oni prvo pokazati,a onda cu ja sam i tako otprilike mesec dana.Pominjali su da se ruka stavi u toplu vodu i onda tako vrsim vezbanje.
Dakle,posekao sam se izmedju palca i kaziprsta,presekao samo spoljne tetive,stavljen mi je bio gips,skinuo sam ga i sada krecem put oporavka.Sada kada mi je skinut mogu samo malo da pomeram palac,ali ne kao ranije.
MOJE PITANJE GLASI:Znate li koje su vezbe dobre u ovakvim slucajevima,da li ste imali slican problem,culi od nekoga itd.Dakle,ukoliko imate bilo kakvu informaciju o nekoj odlicnoj rehabilitacionoj tehnici(sem standardne) ZAMOLIO bih vas da mi kazete ili UPUTITE na nekoga.Veoma mi je bitno da mi se stavri vrate u prethodno stanje,jer takoreci od ruku svojih i zivim,a ako ne budem mogao biti kao ranije,NE ZNAM STA CU RADITI.
Bilo kakva informacija,savet,bilo sta,ako znate zamolio bih vas da POMOGNETE.

Zelim vam sve najbolje,
Boban


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POTREBNA POMOC-REHABILITACIJONE TEHNIKE
PostPoslato: Čet Mar 08, 2012 8:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 24, 2010 9:22 pm
Postovi: 3
Najbolje je redovno odlaziti u neki rehabilitacioni centar,tu vam mogu pomoći ne samo sa vežbama već postoji niz metoda koje se sprovode pomoću aparata,nadam se da vam je već puno bolje :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: