Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem sa zelucem??
PostPoslato: Sre Avg 28, 2013 4:13 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Feb 20, 2010 1:51 pm
Postovi: 178
U poslednje vreme sam primetio neke promene sto se mog zeluca tice. Ceo zivot sam mogao da jedem sve i svasta, a da mi ne smeta. A onda je poceo da mi smeta crni luk, recimo. Od skoro sam primetio da mi smeta sveza paprika, pa cak i ona u jelu. Po ceo dan mi se vraca iz zeluca, kiselina u grlu i tako to.
Medjutim, sinoc se desilo nesto cudno. Poceo je da me bolucka zeludac negde pred spavanje ali nisam to nicemu pripisivao, ko velim idem da spavam. Medjutim, bol se pojacava. Popio sam sumeci Ranitidin ali nista. Posisao sam i Rupurut i opet nista. Skoro celu noc nisam spavao od bola, tezine u zelucu. Tako sam se i probudio i evo ceo dan imam problem. Dakle, bol nije konstantan vec onako nailazi u talasima, ili kada se naglo pomerim i tako.. Bol s, imam utisak siri nekako u krug kada se javio..kao da me obidje pa g osetim i na ledjima. Popio sam Ranisan i opet nista. Nemam potrebu da podrigujem. Nista nisam jeo ceo dan osim caja od nanae i malo plazme. Evo sad sam skuvao supu, ne bi li mi bilo lakse. Pre nekoliko meseci sam radio UZ i koliko se secam, nije bilo problema sa zucom, osim sto je jetra nesto masnija.
Kako da se ponasam? Nisam navikao na ovo..

PS: Delovace mozda glupo ali smo imali u kuci akciju uspavljivanja nase mace i secam se, tog dana, kada smo se odlucili za eutanaziju, ceo dan me je boleo zeludac (nervoza) i znam da me je u jednom trenutku tako presekao da sam morao da legnem. Ne pamtim tako nesto. Mozda i to ima nekog uticaja.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 30 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: