Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Gubitak tezine,jutarnja glad ? Kako da resim problem ?
PostPoslato: Pon Jan 21, 2013 6:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 03, 2012 10:10 pm
Postovi: 22
Vec neko vreme osecam gubitak tezine uprkos tome sto dosta jedem.Naime,ne radi se o klasicnom gubitku tezine vec je u pitanju nemogucnost da se ugojim do neke normalne kilaze buduci da sada izgledam skoro kao kostur.Kada se ujutru probudim,osecam se kao da je neko preko noci izvukao sve kalorije koje sam prethodnog dana uneo kao i neprijatan zadah i beo jezik.Nemam nikakve bolove u smislu probadanja zeludca,dijareja i slicno.

Posto sam svakog jutra prilikom "kucnog testa ispljuvka u casu" primecivao (a i sada) "gliste" koje se sa vrha spustaju ka dnu oblikujuci mrezu,sumnjao sam na kandidu,ali sam uradio testove urina i stolice gde je ustanovljeno da nemam bakterije,parazite i gljivice.Na nalazu pise doslovce - Kultura na gljivice,parazite i bakterije je negativna.Da li to definitivno znaci da nemam kandidu ?
Takodje sam radio i sve moguce analize krvi i sve je u redu osim granulocita i limfocita od kojih su jedni poviseni,a drugi smanjeni.

Cuo sam da Helicobakterija moze izazvati slicne simptome,pa me interesuje da li je neko imao probleme koje sam opisao kako bih znao da li da se testiram na Helicobakteriju jer stvarno vise ne znam sta da radim. :(

Hvala unapred na odgovoru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gubitak tezine,jutarnja glad ? Kako da resim problem ?
PostPoslato: Uto Jan 22, 2013 11:38 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
A zasto nisi dao bris sa jezika na kandidu kad vec primecujes beo jezik i negativan miris ujutru--moze kandida da bude u ustima i jos negde a u stolici ne?
Najvaznije je da ti imas dobar apetit i da nemas problema sa varenje--samo navali na hranu a i obavezno ispitakj kandidu u ustima-jeziku.
Helikobakterija???-procitaj moj komentar ovde u susednom postu o helikobakteriji
SRECNO


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 45 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: