Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bol u zeludcu
PostPoslato: Sre Jan 25, 2012 7:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 28, 2011 9:19 am
Postovi: 3
Ne znam da li se je neko susretao sa slicnim problemom,ali kojeg sam god doktora posjetio uvijek neke terapije mi daju,vise ni sam ne znam.Radio gastroskopiju i rekao ni navodno pred gastritis.Trenutno sto me muci jeste bol koja se nalazi tacno na sredini izmedju pupka i rebara,i sredina takodjer u sirinu tijela.Na neki nacin ne mogu ni opisati tu bol,na neki nacin ostra bol,a na drugi kao da osjecam neko zariste,isto kao kad se rana upali,pa onako bol.Evo probao malo ledeno stavljati nesto na to i dosta pomogne.Ali to je isto vjerovatno kratkotrajno.Najgore mi je kad se vozim u autu,tad bol se dosta nazalost poveca :( a posao mi je takav da skoro vecinu dana sam u autu,kamionu ili cemu vec.Zaista dok se krecem u autu bol postaje izrazenija i istog intenziteta.Nakon voznje treba skoro sat vremena da se ta bol smanji.I sto je jako cudno jeste to da prilikom povlacenja koze na tom dijelu ili diranja,osjetim to.Uopste nije to neki pritisak,onako lagano prstima i vec osjetim.Nekad mi je lakse kad podrignem,nekad kad sam gladan uopste skoro i ne boli,nekad kad se najedem boli,nekad kad jedem nema boli tolike uopste.Jako cudno :(

Kazem vam sto je najgore posjetio hrpu doktora,svak neko svoje,cak isao kod kiroprakticara,radio vjezbe za kicmu i vrat.Prosle godine mi je to pocelo,mislim tad sam imao proljev i to,da bi mi cak rekli da je i UC.Ali pio pentasu skoro 4 mjeseca nikakvih promjena oko stolice,i onda samo jeo kuhano sedmicu dana,sve oko stolice se smirilo,stolica onako tvrda,2 puta na dan,ujutro kad ustanem i kad rucam poslijepodne.Jedem sta hocu,pijem sta hocu.Ali sto je najzanimljivije jos jeste kad popijem jedno 3-4 pive bol u zeludcu prodje :D

Ima li neko bilo kakav savjet jos da uradim,onako prirodno.Usput da kazem da sam radio magnetnu,ultrazvuk i sve je uredno,jedino neki cvoric imam mali neki deseti dio milimetra na nekom organu,ali to nema veze nikakve.I danas jos imam problem malo anemijom,jer nivo zeljeza mi je 7.5 neki dan mjerio,ali prije mjesec dana bio je 6.1.Pijem neki sirup za zeljezo,ali kazu valjda da to se ne podize tako brzo.Mozda jedno mjesec i nesto mi je trebalo za ovo 1.4 zeljeza da podignem :( pa mi malo noge trnu i vecinu dana sam pospan :S


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 42 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: