Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Hemoroidi i trudnoca
PostPoslato: Pet Dec 12, 2008 7:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 10:15 pm
Postovi: 142
Ima li neko iskustva ili znanja za ovo...?
Imam vec duze vreme ali samo povremeno probleme sa hemoroidima.... Muce me nikad cesce od 2-3 dana mesecno....i to sam ja vec sve apsolvirala sta treba da radim....pripazim na ishranu,koristim faktu mast i problem resen dok trepnem ko rukom odnesen. Medjutim,sada sam trudna...i ovo je prvi put da me hvata u ovom stanju. Pa...smem li ja i sad da koristim tu mast? Imam losu naviku da bacim kutiju cim kupim neku mast ili kremicu pa sad nemogu da procitam. :-? A kod ginekologa trebam tek sledece nedelje pa mi se ne ceka da njega pitam ako nemoram...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 12, 2008 10:43 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Smesh da koristish i mast i faktu chepice dok si trudna.

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 13, 2008 1:43 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 10:15 pm
Postovi: 142
Hvala...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 24, 2008 9:50 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 24, 2008 8:45 am
Postovi: 5
Lokacija: beograd
U nekoliko apoteka u Beogradu (Dositejeva 20 ) možeš naći "Brđanski melem protiv hemoroida". Do sada je to najbolje sredstvo za rešavanje ovog neprijatnog problema.

_________________
samo čisto i prirodno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Hemoroidi u trudnoci
PostPoslato: Ned Apr 05, 2009 12:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 18, 2009 3:17 pm
Postovi: 3
Lokacija: Beograd
Ja sam u 29oj nedelji trudnoce i pre nedelju dana su mi se pojavili hemoroidi ( prvo mali plihcic sam osetila,, a sad pre neki dan jos jedan malo veci) ,,,, a bas se trudim oko ishrane,, samo kuvano i bareno, povrce, voce u velikim kolicinama i higijenu odrzavam, posle svakog odlaska na veliku nuzdu, tusiram se ,, stolica mi je skroz normalna,, Pre trudnoce nikada nisam imala problema, nisam znala sta su to hemoroidi,,,
Za sada su samo ti plihcici,,, nema svraba a ni bola... sta da radim koju kremu da koristim???
Potrazicu ovaj Brdjanski melem,, a i iduce nedelje idem kod moje doktorke,,,
:cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 05, 2009 1:42 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Kod dr na pregled, mozda ce vas samo melemi spasiti, ili hepatrombin ili ce trebati neka druga terapija, to sve pre svega zavisi od vaseg stanja, ali obavezno otidjite da se to pogleda, da se dijagnostikuje stepen i da odgovarajuca terapija, posebno sto ste trudni.

A posle pregleda i do pregleda, obavezno tushiranje ili bar pranje genitalne i analne regije posle svake velike nuzde, vode, ananasa, izbegavajte kafu i belo brashno, krompir, keksove, chokoladu...i shetnja, obavezno shetnja u toku dana, posebno sada kada se vreme prolepshalo!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: Sub Apr 28, 2012 12:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 20, 2012 6:00 pm
Postovi: 3
biobalkan je napisao:
U nekoliko apoteka u Beogradu (Dositejeva 20 ) možeš naći "Brđanski melem protiv hemoroida". Do sada je to najbolje sredstvo za rešavanje ovog neprijatnog problema.

Ja sam vas poslušala pa pre 3 meseca kupila BRĐANSKI MELEM u apoteci Igor u Resavskoj. Dobila sam takvu alergiju da sam ih odmah bacila. Hvala na VELIKOJ PREVARI.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 39 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: