Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Hemoroidi
PostPoslato: Pet Avg 26, 2011 10:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 06, 2011 12:57 pm
Postovi: 9
Na moru su mi prvi put proradili hemoroidi zbog lose ishrane. Napinjala sam se da izbacim tvrdu stolicu iz sebe i onda sam primetila par tackica krvi na toalet papiru. Osetila sam dole neki cvoric, i on me je boleo i peckao neka 4 dana.
Ubrzo se povukao i kad sam dosla kuci i regulisala ishranu nemam vise nikakvih problema. Medjutim, ubrzo po dolasku sa mora, kada sam izvadila rezultate zbog virusa koji sam tamo zakacila, ustanovljeno mi je jako nisko gvozdje :-? a svi ostali rezultati i vezano za krv su bili normalni. Moje pitanje je, da li je nisko gvozdje moguca posledica hemoroida, s obzirom da nisam mnogo krvarila, vec svega nekoliko sitnih kapljica? Inace, imam 23 godine


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Čet Sep 01, 2011 8:26 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Maj 05, 2008 11:09 pm
Postovi: 58
tarantula je napisao:
Na moru su mi prvi put proradili hemoroidi zbog lose ishrane. Napinjala sam se da izbacim tvrdu stolicu iz sebe i onda sam primetila par tackica krvi na toalet papiru. Osetila sam dole neki cvoric, i on me je boleo i peckao neka 4 dana.
Ubrzo se povukao i kad sam dosla kuci i regulisala ishranu nemam vise nikakvih problema. Medjutim, ubrzo po dolasku sa mora, kada sam izvadila rezultate zbog virusa koji sam tamo zakacila, ustanovljeno mi je jako nisko gvozdje :-? a svi ostali rezultati i vezano za krv su bili normalni. Moje pitanje je, da li je nisko gvozdje moguca posledica hemoroida, s obzirom da nisam mnogo krvarila, vec svega nekoliko sitnih kapljica? Inace, imam 23 godine


Lepo si rekla da si se lose hranila i da ti je neki virus protutnjao kroz telo.
Pojacaj ishranu sa gvozdjem. Pa za tri nedelje ponovo uradi gvozdje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Čet Sep 22, 2011 5:45 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Apr 27, 2011 4:34 pm
Postovi: 67
Ma kakvi nemoj se brinuti zbog toga.Nije to tako krvarilo.MOras u hranu unjeti dosta zelenog povrća spanać,mladi luk,obični luk,cveklu.a od voća grožđe,borovnice.kupine ili tamno bobičasto voće.Mislim i da crno vino je super,čaša dnevno.
Gubitkom par ml krvi nećeš pokvariti krvnu sliku.samo koriguj ishranu jedno mjesec dana i uradi ponovo željrzo u krvi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: