Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: zapusenost nosa
PostPoslato: Pon Dec 13, 2010 10:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 13, 2010 10:02 pm
Postovi: 5
Dobro vece. Citala sam mnogo toga o ovome sto cu vas sada pitati i zatraziti pomoc ali ja ni dalje ne mogu da resim problem. Februara punim 17 godina a vec 2 godine mucim muke sa disanjem. Inace imam problem sa nosem, zapusi mi se, imam utisak kao da se pojavi neki da ga nazovem zid, i tu je kraj. Niti mogu da ga izduvam pa da se otpusi niti ce on sam od sebe, vec moram da stavim kapi kako bi mi nos opet proradio. Olynth je sprej koji koristim skoro dve godine. Kada krene zima,hladno vreme tu pocinju i moji problemi, a ovako je skoro sve uredu. Hladan vazduh mi prija ali ulazak u kucu,zagusen vazduh nikako. Isla sam i kod lekara,i alergijske testove i bris nosa sam radila,i nista...kazu da sam alergicna na nesto ali ne zna se na sta...isprobavala sam razne kapi, inhalaciju, nista mi nije pomoglo sem ovog spreja... znam da ne valja da se koristi toliko dugo, i moji problem je sto mi traje samo nedelju dana ne znam sta da radim? Doktori znaju da ne mogu bez njega jer ako mi se zapusi onda pocinju jaki bolovi u glavi... Mogu da se odviknem od njih ali to dodje samo od sebe... ovaj period mi je najtezi... POMOZITE... :(


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: