Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: nekakav problem sa stomakom
PostPoslato: Čet Jan 09, 2014 5:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 09, 2014 3:46 pm
Postovi: 2
Pozdrav svima, nadam se da ce neko znati da mi kaze neki savet iz iskustva ili prakse u vezi sa problemom koji me muci. Naime, par godina unazad imam problema sa gasovima, ne konstatno, ali je problem uvek tu i tamo bio prisutan. Pitala sam lekara opste prakse da mi napise uput za gastroenterologa, ali ona je smatrala da to nije neophodno i savetovala mi je da promenim ishranu. Jesam promenila ishranu, ali nisam primetila za sve ove godine da ista od hrane utice posebno povoljno ili nepovoljno na moje tegobe. Poslednjih godinu dana problem je postao malo komplikovaniji jer me muce ceste dijareje...recimo da u mesec dana imam jednu seriju "napada dijareje" koja traje nekoliko dana. Preselila sam se u drugi grad i primetila da mi ova voda smeta i pojacava stomacne tegobe, pa sam presla na flasiranu vodu. Osim toga, nista od tegoba nisam povezala sa nekom posebnom vrstom namirnica ili necim drugim ( da napomenem da se razovrsno hranim, sa izuzetkom da ne jedem meso ). Eto... ako je neko imao slican problem i ima neki savet za mene, bicu mu zahvalna ako ga podeli sa mnom.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 34 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: