Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Hronicni bol u visini leve slabine
PostPoslato: Sre Dec 01, 2010 4:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 01, 2010 4:16 pm
Postovi: 1
E ovako... pre tri meseca sam bio na nekom putu i odjednom sam dobio bol u predelu leve slabine, posle desetak minuta bol je pocinjao da bude sve jaci, da bih se na kraju valjao od bolova u hotelskoj sobi kao da mi neko zabija noz u ledja. Posle dva sata naglo je prestao i to je to, imao sam samo tup bol u kuku. Moji drugovi koji su bili samnom mislili su da mi krenuo pesak, to sam i ja misli,o par dana me nije bolelo, ali je posle opet krenulo samo manje i to traje do dan danas. Vec tri meseca u serijama po nekoliko dana me uhvati, pa me nekoliko dana pusti, bol na istom mestu, kad je tup onda je nize, kad je ostar onda me boli malo vise ka lopatici.

Cim sam se vratio sa puta otisao sam kod Ristica na urologiju. Snimili su mi bubreg ultrazvukom i nema nikakvih tragova peska ili bilo cega drugog, nesto malo krecnjaka u prostati... Diajgnoza je bila u fazonu, nesto je mozda i bilo, ali je proslo. Radio sam i test mokrace, nema nikakvih naznaka za bakterijsku infekciju. Posle toga sam isao kod lekara opste prakse tu na vozdovcu koji me je bukvalno poslao kuci, ko poslednjeg hipohondru. Isao sam i kod kiroprakticara, da mi pogleda kicmu, da mozda nije bol od nje, ali kaze da mi je kicna u odlicnom stanju. Pio sam i neke lekove protiv gasova i regulisanja probave, espumisan, liobif i neke kapi biljne dr. josif pancic. Ne znam sta jos da pokusam, jedino homeopatiju, mada se kod njih ceka po par meseci na pregled i nisu bas jeftini oko 5000din je pregled, ali nemam ideju kome da se obratim. Bol nije jak kao kada me je prvi put uhvatio, kad popijem nesto protiv bolova popusti me malo i mogu da trpim, vise mi je problem sto cela stvar traje od pocetka septembra, i bol me izludjuje kao sto me izludjuje sto niko nema normalnu dijagnozu da mi da. Lekar opste prakse u domu zdravlja vozdovac, kad sam ga pitao "pa sta ja sad da radim da gutam lekove protiv bolova dok god to ne prestane i da ne radim nista povodom toga?" on mi je odgovorio sa "pa ja mislim da je to najbolje" i sa "ja ne znam sta sa vama da radim". Dajte mi savet kome mogu da se obratim za dijagnostiku ili bilo kakav drugi savet bio bi od pomoci. Hvala unapred.

Inace sam sportista rekreativac, plivam i vezbam cetri puta nedeljno, nisam izlozen stresu, niti sam po prirodi nesto mnogo bolesljiv, imao sam zapalenje uva pre par godina i to je to. Inace i ne pijem, ne pusim i ne jedem masno, vodim racuna. Pozdrav i hvala.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 35 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: