Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Proktologija: Obican Zatvor ili Nesto Drugo..
PostPoslato: Sre Dec 15, 2010 1:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 15, 2010 12:07 pm
Postovi: 2
Pozdrav,..Imam 30.god i u Ranim 20.tim Sam Koristio PAS..Zaradio sam Hepatit C,.I Kako mi je Jako tesko Bilo da Sebe Uvedem u Apstinenciju,Stavljen sam na Metadonski Program,.( Od 2007.god. sam u Apstinenciji,i Zahvalan sam na Tome Doktorima koji su me uveli na Program),(Ovo Nije Primarni Problem,ali sam napisao,kako Bi Se Lakse Shvatio Potencijalni Problem,.ili ne ),.Metadon,spada u Grupu Opioidnih Lekova,i u zavisnosti od Coveka do Coveka,kao i Doze,.Moze se javiti u Pocetku Lecenja,Blago Povecano Raspolozenje,jer svi Problemi,Nesanica,Nesnosni Bolovi i Sve Ostalo je kao rukom Odneseno,.ali,.postepeno ,on uvodi u Sedaciju,.Sami po sebi,Lekovi Opioidnog Karaktera,dovoljni su za ,,Opstipaciju'',Zatvor,.u Mom Slucaju,kad se javila Sedacija,i vezanost za Racunar,Stolica je Postajala sve Tvrdja i Tvrdja,.U Nekim Slucajevima sam se Pitao,Boze,kako neoguli Debelo crevo,.ili Slicno,.to je trajalo nekih 3.god. dok mi se pre par dana nije na Tolet Papiru pojavila Tackica Krvi,.Sveze krvi,.jako malo,.ali Dovoljno da Podignem Uzbunu,Uzmem uput za Proktologa,iako mi je Lekar Opste Prakse,posle razgovora Rekao da je ,u Mom Slucaju TO Sasvim Normalno i Ocekivano,.- Izostanak Fizicke Aktivnosti,Lek Opioidnog Sastava,.Tako je - TRESLA SE GORA,RODIO SE MIS - Ali Meni Nije Bilo Svejedno,.kad sam Video tako Nesto,.!! Pa me zanima,dali je neko Imao Ovakav Slucaj,kako se Zavrsio,.i Dali je Moguce da JE Ovo,Kako je Doktor rekao,sasvim Normalno,.I Pored Narkomanije,.nikad nisam Bolovao od Nikakve Bolesti,.Odbrambeni Sistem Organizma,je Neverovatan,.da sam zaboravio kada sam Poslednji Put Bio Bolestan..Ali Pre Nego Dopustim Proktologu da Mi Cacka Po Zadnjici - zaista me zanima,dali je Nekome Ovakav Slucaj,ili Slican,POZNAT,.Nemam Bolove,Svrab,nista Vezano ovaj Slucaj,i ovo mi se Prvi Put Desilo- Hvala Unapred,.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Proktologija: Obican Zatvor ili Nesto Drugo..
PostPoslato: Sre Dec 15, 2010 2:00 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Opstipacije i jesu ochekivane uz terapiju koju imate i nahcin zivota.

Da pomognete sebi mozete da ubacite u svakodnevni zivot malo vishe fizichke aktivnosti i da povecate unos technosti i vlaknastog povrca!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: