Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: pitanje za doktora-panika i strah od smrti
PostPoslato: Pon Sep 10, 2007 3:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 21, 2007 12:12 am
Postovi: 13
molim Vas da mi objasnite koji su simptomi panike.imala sam vrlo stresne situacije u zadnjih nekoliko godina,prosla sve moguce haose sa bolesnim tatom koji je prosao tesku operaciju srca,bajpasovi i to.moram da spomenem da sam oduvek jako osjetljiva osoba ali na zalost od pre par godina i jako slaba.imam skokove pritisaka za koje mi kardiolozi i endokrinolozi kazu da nije njihov problem jer sam prosla njihove preglede.da ne spominjem tek kad osetim da mi pritisak skoci koji haos prezivljavam i samim tim ga dignem jos i vise.iz cista mira mi dodje neki nemir,vrtoglavica,pocnu da se suse usta,srce da kuca ko ludoslabost tolika da na nogama ne mogu da stojim...lici li vam to na neku dijagnozu koju bi meni mogli prepisati da znam gde da idem da trazim pomoc? da ne pricam tek koliko se smrti bojim,mene,mojih bliznjih.na pogrebe dragim ljudima ne idem,na groblja ne idem,a kad neko samo pocne o tome da prica ja sam uplasena,nervozna,hladan znoj,nemir i naravno skok pritiska.pomozite mi jer kad me to uhvati ne znam sta cu sa sobom,uvek u glavi povezujem da ce me uhvatiti srcka(valjda zbog svega toga sa tatom pa se plasim).isla sam i kod psihijatra,kao anksioznost pa posle depresija ali nista konkretno.inace sam jako drustvena,ne povlacim se u sebe,zelim i imam volju da to prebrodim ali kako???strucna pomoc mi treba,uputite me.molim Vas za odgovor i da mi se jave ljudi sa slicnim iskustvima,jer verujem da ih ima dosta.imam 34 godine.hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Sep 10, 2007 6:21 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Sep 10, 2007 1:59 am
Postovi: 66
Dobro bi bilo da nadjes nekog psihijatra kome mozes da verujes i prema kome ces da se otvoris pa onda redovno kod njega. Psihoterapija moze mnogo da pomogne a veruj mi mnogo je bolje nego da te kljukaju razlicitim lekovima i salju od doktora do doktora.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: hm
PostPoslato: Pon Sep 10, 2007 6:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 21, 2007 12:12 am
Postovi: 13
znaci ipak lici da je panicni napad?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Sep 10, 2007 6:39 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Sep 10, 2007 1:59 am
Postovi: 66
Ne mogu da kazem sa 100% sigurnoscu ovako preko neta ali mislim da jeste jer i ja imam nesto veoma slicno samo nije vezano sa smrcu vec sa studijama.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: