Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Cudni bolovi
PostPoslato: Uto Feb 19, 2008 1:24 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 19, 2008 10:14 pm
Postovi: 15
Moj problem je sledeci. Gotovo svaki dan me boli glava. Ranije sam patila od migrene, koja se nekada i sada pojavi, ali ovo je drugacije. Javljaju se bolovi oko oba uha iznad i iza uha i traju nekada par sekundi a nekada par minuta. Pa mi se desava bol u ruci ispod i iznad lakta, kao da je neki nerv u pitanju isto boli par minuta i prodje. Vene po rukama cak i sakama postale su naglasenije, sto ranije nije bio slucaj. Cesto me hvata panika od svega pa mi malo i skoci pritisak a onda katastrofa dok se smirim. U krajnjoj nuzdi popijem lek za smirenje i bude bolje.
Nisam u mogucnosti (finansijskoj) da obavim sve preglede, ali ako moram nema price -idem pa kako god.
Moze li neko da mi pomogne sta moze da bude?
Poslednja analiza krvi je bila pre 3 meseca i bilo je sve ok osim gvozdja na donjoj granici normale.
hvala na odgovorima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 19, 2008 1:51 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
Ako ste iz Beograda otvoren je ''Centar za glavobolje'' pri neurohirur.klinici ( mislim da je tu) Ne treba vam novac za to ,pa ako patite od glavobolja ''nepoznatog porekla'' ' onda bi bilo najbolje njima da se obratite !
Drugo od manjka gvožđa hoće da se javi glavobolja ( ali sad su to sve nagađanja)zato i kažem da bi trebalo da vas neko pogleda!
A za ostalo moguće da vas panika vrti u krug ,jer ako lek za smirenje ''poboljša'' situaciju ,onda moguće da je uzrok panika !

Ali...opet kažem ovo su sve nagađanja ,pa možda se javi neko od lekara i da vam savet!

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 19, 2008 1:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 19, 2008 10:14 pm
Postovi: 15
Nisam iz Beograda, zivim u Francuskoj. Hvala puno na odgovoru. Jos nesto, mozda ce cudno da zvuci, osetima kao da mi se s vremena na vreme slije neki sekret iz uha u grlo, iz nosa pa cak i pozadi u vratnom delu. Momentalno mi bude bolje. Gde to moze da se sakuplja i kako se izbacije? Imam utisak da su bolovi od toga. Izvinjavam se sto pitanje mozda nije na pravoj temi, samo se nadovezujem na prethodno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: