Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Poziv izlecenim od raka
PostPoslato: Čet Okt 15, 2015 3:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 15, 2015 3:02 am
Postovi: 1
Pozdrav svim dobronamernim ljudima na ovom sajtu a posebno onima koji imaju hrabrost kao Mirjana Gojkov koja je na jednom od sajtova o lečenju petrolejom opisala kako se njena baka izlečila sa ovim čudotvornim lekom.Tako]e bih i ja zamolio Mirjanu da mi se javi jer je ona jedna od retkih koja se nije bojala a ni stidela da napiše istinu o bolesti svoje bake i o tome kako je uspela da se izleči od raka sa petrolejom.Gotovo je neverovatno koliko malo ljudi želi da podeli sa drugima iskustvo u lečenju petrolejom a ja ih gotovo svakodnevno slušam od ljudi koji su preko mene uspeli da dođu do petroleja a čini mi se i da je Mirjana jedna od njih.Naravno pri tome ne želim da kažem da oni ljudi koji su nabavili petrolej od drugih ljudi nisu imali uspeha u lečenju.Važno je da je petrolej 100 procentno čist ili da je albanski ali onaj žućkast a ne onaj koji je proziran jer u Albaniji ima više izvora prirodnog petroleja i ne znam još uvek da li taj koji je najbolji izvire u Kruju, Draču ili na nekom trećem mestu.Ali znam da je najbolji jer su mi to potvrdili Ljiljana iz Beograda, Milena iz Stare Pazove, Ante iz Splita i mnogi drugi tako da njihovu tvrdnju uopšte nije teško proveriti.
Ovo sve pričam jer gotovo svakodnevno slušam takve priče a poslednja je od doktorke koja je tražila da joj nabavim petrolej jer je čula od roditelja deteta koje leči da su od mene nabavili petrolej a ti ljudi nisu našli za shodno ni da mi se jave.Zato javite se na moj telefon 065 3335445 i Vi Mirjana a i svi ostali jer samo tako možemo naći svi zajedno lek protiv najopasnije bolesti čovečanstva jer je očigledno da on postoji.Mogu slobodno da tvrdim da gotovo nema neke vrste raka a da ne poznajem da se neko izlečio najčešće petrolejom ali ima i drugih metoda. NE BOJTE SE . PROBIĆEMO BLOKADU.AKO NEĆE NITI JEDAN SRPSKI LIST DA PIŠE O TOME HOĆE DRUGI. PRVI JE NAJTIRAŽNIJI SLOVENAČKI NEDELJNIK „ZARJA“ KOJI JE UPRAVO OBJAVIO TEKST O LJUDIMA KOJI SU SE IZLEČILI OD RAKA PETROLEJOM A KOJE SAM IM JA DOKUMENTOVAO A OBJAVILI SU BEZ CENZURE I SVE ŠTO SAM JA SAZNAO O LEČENJU PETROLEJOM ZA TRI GODINE OD KADA SAM NAPISAO PRVI TEKST O TOME.DAKLE IMA HRABRIH.BUDITE I VI I JAVITE SE.....
ALEKSANDAR PAVLOVIĆ 065 3335445


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 30 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: