Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: UKRAIN - iskustva kako lijek protiv rak
PostPoslato: Pon Okt 21, 2013 5:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 26, 2013 11:31 pm
Postovi: 2
Cuo sam za UKRAIN kao lijek protiv rak, mnogo sam procitao na internetu ali jos uvjek ne znam dal treba kupiti ovaj lijek za moju majku, ona ima breast cancer. Na oficijalan sajt pise da je lek protiv sve tipove raka. Molm vas, ako neko ima iskustva za ovim lekom da spodeli, bitcu prezahvalan svakome za bilo koju informaciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: UKRAIN - iskustva kako lijek protiv rak
PostPoslato: Čet Nov 21, 2013 3:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 12, 2010 11:34 pm
Postovi: 26
teosk je napisao:
Cuo sam za UKRAIN kao lijek protiv rak, mnogo sam procitao na internetu ali jos uvjek ne znam dal treba kupiti ovaj lijek za moju majku, ona ima breast cancer. Na oficijalan sajt pise da je lek protiv sve tipove raka. Molm vas, ako neko ima iskustva za ovim lekom da spodeli, bitcu prezahvalan svakome za bilo koju informaciju.

Ne znam gde se može nabaviti Ukrain i koliko je efikasan ali duboko verujem da je izuzeno efikasan čaj od trave (Chelidonium Majus) od koje je Ukrain i napravljen. Ta trava je kod nas poznata pod različitim nazivima: Velika Mlječika, Rusa trava, Rosopas, a poznaje se po sitnim žutim cvjetičima i gustom naranđastom soku u preseku. Novi Beograd je prepuno ove trave jer je korov koji se lako prima a travnjake (npr u Đona Kenedija) niko ne uređuje. Voli senovita i vlažna staništa. Uglavnom se koristi (garantujem, vrlo efikasno) u skidanju bradavica. Lično verujem da je baš ova trava pomogla mom ocu da pobijedi rak bešike, a poznato mi je da je i jedna žena pobedila rak dojke. Ovde je slika:
Slika
a ovde recept:
Čaj od Velike mlječike priprema se tako da se uveče, u pola litre kipuće vode stavi jedna grančica (jedan list) mlječike (najčešće svi listovi rastu direktno iz korena – kao buket) i kuha još 5 minuta. Skine se s vatre, poklopi i ostavi do jutra. Ujutro se procedi i pola čaja popije pre doručka a pola pre večere. Potom se pravi novi za sledeći dan.

Ovako se pije sedam dana, pauzira se sedam dana a potom ponovo pije sedam dana.
Zatim se pauzira mesec dana i opet ponovi terapija: 7 dana čaj / 7 dana pauza / 7 dana čaj.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 46 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: