Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: KUKUREK
PostPoslato: Sre Jun 10, 2009 11:27 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 30, 2006 8:10 am
Postovi: 36
Pre nekoliko dana, sasvim slucajno srela sam nekog starog prijatelja mog oca, za koga znam da je jako dugo i tesko bolestan, iznenadila sam se sto ga vidim i koliko lepo i dobro izgleda, on mi je rekao da je u pitanju lecenje kukurekom.
Naime, kada je vec bio na putu da odustane od zivota i lecenja, obzirom da je imao tri operacije karcinoma pluca, neka zenina prijateljica pa prijateljica njene babe ili ko zna ko ........ciji je sin bio jako oboleo od karcinoma koristio kukurek.........
Recept je sledeci

4 korena kukureka *koji je inace jako otrovan, pa nesme biti stariji od tri godine*
1 glavica belog ljiljana * 25-30 komadica-cena*

Dobro oprati, dodati 1L vode i obeleziti *stavi se varjaca u serpu pa se obelezi na njoj gde je 1L vode* Nakon toga sipa se jos litar vode i doda se dok ne uvri na onaj predhodni litar.
Koristi se 3* po 1 supena kasika, a ako se tesko podnosi onda po 3* po jedna mala kasicica.

Eto.....ja moram da probam ovo, :cry: a cisto da ne bi otrovala tatu prvu turu ce mi napraviti ovaj covek, pa cu ja dalje nastaviti......Zanima me da li je iko cuo za kukurek kao lek ili cak mozda za ovu terapiju....kazu da se ovo lecenje dosta primenjuje u Nemackoj i da ima jako dobre rezultate

POZDRAV SVIMA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KUKUREK
PostPoslato: Sub Jun 27, 2009 12:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 26, 2009 11:55 pm
Postovi: 1
smalijana je napisao:
Pre nekoliko dana, sasvim slucajno srela sam nekog starog prijatelja mog oca, za koga znam da je jako dugo i tesko bolestan, iznenadila sam se sto ga vidim i koliko lepo i dobro izgleda, on mi je rekao da je u pitanju lecenje kukurekom.
Naime, kada je vec bio na putu da odustane od zivota i lecenja, obzirom da je imao tri operacije karcinoma pluca, neka zenina prijateljica pa prijateljica njene babe ili ko zna ko ........ciji je sin bio jako oboleo od karcinoma koristio kukurek.........
Recept je sledeci

4 korena kukureka *koji je inace jako otrovan, pa nesme biti stariji od tri godine*
1 glavica belog ljiljana * 25-30 komadica-cena*

Dobro oprati, dodati 1L vode i obeleziti *stavi se varjaca u serpu pa se obelezi na njoj gde je 1L vode* Nakon toga sipa se jos litar vode i doda se dok ne uvri na onaj predhodni litar.
Koristi se 3* po 1 supena kasika, a ako se tesko podnosi onda po 3* po jedna mala kasicica.

Eto.....ja moram da probam ovo, :cry: a cisto da ne bi otrovala tatu prvu turu ce mi napraviti ovaj covek, pa cu ja dalje nastaviti......Zanima me da li je iko cuo za kukurek kao lek ili cak mozda za ovu terapiju....kazu da se ovo lecenje dosta primenjuje u Nemackoj i da ima jako dobre rezultate

POZDRAV SVIMA


Zdravo
Posto i moj otac ima na zalost karcinom pluca, reci mi molim te dali ste napravili lek, i poceli sa terapijom?
Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KUKUREK
PostPoslato: Čet Feb 08, 2018 2:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 08, 2018 2:43 pm
Postovi: 1
Pozdrav,

Dali se zna koji kukurek ?
Ima ih 22 vrste :
https://sr.wikipedia.org/wiki/Кукурек_(род)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KUKUREK
PostPoslato: Pet Feb 09, 2018 1:15 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Прочитај наредне текстове Смалијане па ће ти све бити јасно.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 35 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: