Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: KAKO SAM USPELA DA POBEDIM RAK GRLICA MATERICE
PostPoslato: Pet Jan 15, 2016 12:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 08, 2016 2:50 am
Postovi: 7
Postovani clanovi foruma,nakon duge I teske borbe ja sam uspela,I svoje iskustvo zelim da podelim sa vama jer smatram da svi mi koji smo se suocili sa teskom bolescu imamo nesto zajednicko a to je zelja za ozdravljenjem.Svi smo svesni da bolest savremenog doba koja nas na zalost prati u velikom procentu I ne bira ni starosnu dob,ni vreme ni mesto gde ce se nastaniti,samim tim tu smo da razmenimo misljenja,iskustva,I sve ono sto ova teska bolest nosi.Nismo sami u tome,tu su I nase porodice,prijatelji deca,a tu su I oni koje ne poznajemo ali udju u nase zivote spontano,veze nas jedno bolest I zelja za ozdravljenjem.Ja sam odlucila da svoju borbu I konacno izlecenje podelim sa vama.
Prvo sto cu naglasiti da sam izuzetno bila savesna prema svom zdravlju I isla na redovne ginekoloske preglede I do tri puta godisnje papa test,kolposkopija,ultra zvuk I nikada nije bilo nikakvih razloga za brigu rezultati su bili uredni…I tako sam otisla na jos jednu redovnu kontrolu s ‘ tim sto mi je tog meseca izostao mesecni ciklus to je bilo u maju 2015-te godine.Kada sam dosla u bolnicu na pregled sa pozitivnim mislima da sam mozda u drugom stanju ,I nakon pregleda koji je tom prilikom obavila doktorka koja nije moj licni ginekolog vec se taj dan zatekla u dezurstvu usledila je najpre blaga nervoza.Nakon ginekoloskog pregleda doktorka je mi je saopstila da trdnoce nema I da cu uskoro dobiti ciklus,medjutim insistirala je da mi uradi papa test I kolposkopiju.Novi sok-prilikom uzimanja papa testa pojavilo se kontaktno krvarenje,dok je kolposkopija pokazala da jod ne boji grlic materice.Uhvatila me panika ,doktorka koju I ne poznajem mi saopstava da se ne brinem jer je mozda u pitanju neka vrsta displazije-upalnog procesa pa je moguc ovakav nalaz,da sacekamo analizu papa testa pa ce slika biti jasnija.Nakon sedam dana dobijam nalaz papa testa koji pokazuje los nalaz-ogoljene celije epitela neophodna biopsija nalaz III .Odmah po dobijanjuu nalaza papa testa uradjena mi je biopsija grlica materice.U glavi se roje misli raznorazne medjutim ipak nada da je sve ovo samo upalni proces I da ce sve biti u redu.
Nakon deset dana pozvana sam da dodjem po patoloski nalaz u bolnicu -sok ….rezultat je bio porazavajuci – CARCINOM PLANOCELLULARE SMALL CELL TYPE INVASIUM CERVICIS!!!!
U mojoj svesti nastaje blokada,sok,neverica,greska je ,zasto I kako meni kada sam se kontrolisala,vodila racuna o svom zdravlju,redovne kontrole..milion pitanja u trenu a ni jedan odgovor.Nalaz mi je ocitala moja doktorka ginekolog I na pitanje kako je doslo do ovoga kada sam se redovno kontrolisala prosto nije imala odgovor.Uz njenu intervenciju zakazana mi je Onkoloska komisija na Institutu u Sremskoj Kamenici dvadesetsestog maja,gde je nakon pregleda dokumentacije,ginekoloskog pregleda potvrdjena dijagnoza.Na moje pitanje kako I koliko sam bolesna doktorka je odgovorila da ce mo sve znati ,,kada me otvore” to jest kada me operisu.Moja svest nije prihvatala dijagnozu ali nalazi su rekli nesto drugo.Zakazan mi je jos jedan ultrazvucni pregled I zakazana operacija za cetrnaesti jun koja ce se obaviti na Institutu za Onkologiju u Sremskoj Kamenici I operisace me Dr. Marina Popovic.U medjuvremenu sam dobila instrukcije sta sve treba da uradim od analiza I pripremu za operaciju,krvna slika,snimak srca I pluca,odobrenje kardiologa za operaciju…Trinaestog juna ulazim u bolnicku sobu Onkologije u Sremskoj Kamenici,cetrnaestog juna u osam krece operacija.Budim se iz anestezije oko pola dva ,oko mene belina osecam jake bolove u predelu karlice I shvatam gotovo je ,sok soba ,ljubazno osoblje,prikljucen EKG ,aparat za pritisak,boce krvi,infuzija to je bilo okruzenje u kome sam se nasla…I bolovi ,jaki,razunam vreme –operacija je potrajala oko pet I po sati-dugo,sta li se desavalo za svo to vreme,Misli koje su me tada obuzele tesko je opisati recima,tu je bio I onaj dusevni bol misao da se nikada necu ostvariti kao majka,to je bolelo mozda vise od fizickog bola koji sam osecala.Sutradan dolazi doktorka Marina u vizitu,objasnjava da je operacija bila dosta komplikovana,da su mi jajnici bili puni priraslica,da je bila prinudjena ra izvadi sve matericu,jajnike,sve linfne cvorove u predelu karlice iako se nadala da ce uspeti da spasi makar jajnik koji ima veliku ulogu kod zena ,medjutim ne moralo se sve ocistiti-HISTERECTOMIA RADICALLIS (PIVER CLASS III )!!!!!
Po doktorkinim recima operacija je bila teska ali uspesna,sledi bolnicki oporavak I cekanje Histopatoloskog nalaza operacije.Oporavljala sam se petnaest dana u bolnici I otpustena na kucno lecenje I ocekivanjem PH nalaza operacije koji je stigao sredinom jula meseca.Novi sok-Histopatoloski nalaz je glasio –METASTASIS LIMPONON IGL PARAORALIS!!!
Sta to znaci?Onkolog mi objasnjava da nalaz nije dobar –sto sam I sama shvatila ali sta sad,operisana sam mislila sam to je sve izvadice obolele delove I bicu dobro.Ali ne,objasnjenje onkologa je da je karcinom koji se nalazio na grlicu materice probio zid I metastazirao na linfne cvorove I karlici I zato su I oni odstranjeni,ali da iz predostroznosti moram primiti tri ciklusa hemioterapije I trideset zracnih terapija!Nisam tacno znala sta govori ali sam vidjala ljude koji su bez kose lezali na okologiji I primal terapiju-znaci to I mene ceka.Dokor mi objasnjava da to nije toliko strasno,to je vizuelni efekat koji prati terapija,da je bezbolno sa manje vise laksim do teskih propratnih tegoba,da mogu ostati u dnevnoj bolnici ili putovati na terapiju kaako mi odgovara,da se zracna terapija sprovodi svakodnevo dok se hemio terapija sprovodi paralelno u ciklusima po dva dana na dvadeset dana .Doktor prica ja cujem ali nisam svesna sta govor.Usledilo je obelezavanje radiologa za zracnu terapiju koja ce se odvijati svaakodnevno na aparatu ,,VARIJAN” ,a hemio terapija ce se odvijati u dnevnoj bolnici I trajati par sati dva dana za redom u ciklusima od dvadeset dana I pauzom od deset dana,d ace mi vaditi krv tokom terapije redovno da se prati WBC ,da moram da odrzim imuni sistem na visokom nivou da bih bila u stanju da terapiju primim ujedno bez prekida,dobijam savet za ishranu sta jesti sta ne ,da pijem dosta tecnosti,da koristim Oligogal-S ,I da se sama odlucim za neki preparat na prirodnoj bazi za odrzavanje imuno sistema…Puno informacija ,nista poznaato,a desava se meni.Dok sam lezala nakon operacije u bolnici slusala sam zene koje su prosle kroz sve ovo ali misao meni sve to nece trebati ja sam dobro me je negde vodila.
Dosao je I taj dan pocetak terapije zracenjem I uporedo prvi ciklus hemio terapije,sve je islo dosta brzo jer prioritet imaju mladje osobe tako da nisam dugo cekala na terapiju koja se po nekad ceka I po pola godine-tu sam imala srece kazu .Terapija je protekla dosta mucno,krenule su nuspojave terapije,povracanje,dijareje (jer mi je karlica zracena pa tako I crevni trakt),osecaj metala u ustima ,gadjenje na hranu…ali objasnili su da to tako mora,pa I prvi ciklus hemio terapije u dnevnoj bolnici u drustvu grupe ljudi koji dele istu ili slicnu sudbinu kao ja.Tu mozete cuti razna iskustva I lepa I ona manje lepa kojih je na zalost mnogo vise.Pacijenti su medjusobno razmenjivali iskustva o podnosenju terapije,neki su tu bili vec drugi,treci put jer terapija nije dala zeljenje rezultate sto me iskreno malo obeshrabrivalo ali isla sam dalje,U medjuvremenu sam koristila preparat EKOMER (uj=lje od ajkuline jetre) I to udarnu dozu od 6 kapsula dnevno,sok napravljen od sveze cvekle,jabuka,sargarepe,limuna I meda,kostunjave plodove poput badema,lesnika,oraha….ishrana je bila lagana s obzirom da mi se hrana gadila,pila sam cejeve od nane da smirim zeludacne tegobe I prijao mi je jedino bistri sok od jabuke.I tako iz dana u dan terapija je odmicala,I osecala sam se sve slabije,u mejdju vremenu pocela je da otpada I kosa..to je onaj kako kazu vizuelni efekat koji zenama tesko pada.Moram da naglasim da je porodica odnosno roditelji ,prijatelji,sestre ,brat bili uz mene bezrezervno,trudili su sse svi da mi olaksaju ovaj tezak period sto je izuzetno bitno kod ovakvih situacija.Brat me je svakodnevno vozio na Institut na terapije koje sam zavrsila krajem oktobra meseca,potrajalo je ali na srecu uspela sam da koliko toliko odrzim imuni sistem I da ne prekidam terapiju,kod poslednje hemio terapije I zavrsenog zracenja WBC je bio 3.1 .Onkoloska komisija predlaze da se uradi Magnetna rezonanca gornjeg I donjeg abdomena sa karlicom.Treceg novembra uraddila sam na privatnoj klinici MR jer na Institutu nisam mogla dobiti termin za narednih pola godine a nisam imala taj luksuz da toliko cekam,rezultat je sutradan bio ocitan I odnela sam ga Dr.Popovic koja me je operisala mada I pored velikog optimizma koliko sam mogla da rastumacim nalaz citajuci ga nesto nije bilo u redu.Ponovo sok…Dr.Popovic mi objasnjava da terapija nije u potpunosti dala zeljene rezultate I da se sumlja da postoji metastaza u preponskim limfnim cvorovima koje nije bilo moguce obuhvatiti tokom operacije!Na moje pitanje ,,Sta sada”? ,odgovara da odem na onkolosku komisiju radi konsultacije o nastavku terapije…U glavi kao u kosnici ,I meni se desava ono sto sam slusala u bolnickoj sobi nakon operacije,gde je kraj ovome,zasto,cemu ovo mucenje bez rezultata …Po prirodi sam optimista I tesko se prepustam situaciji I ne dozvoljavam da brod potone odnoseci I mene,ali ova situacija kao da ide mimo mojih mogucnosti.Zakazujem za sutradan onkolosku komisiju…dolazim na Institut,komisija me pita kako sam ja odgovaram da sam dobro,na sta oni kazu pa I nije bas najbolje ali bice… Komisija od pet clanova onkolog,radiolog,hirurg,dva ginekologa vecaju sta dalje I to pred amnom..slusam I neverujem jedni kazu nastavak samo hemio terapije sa jacom dozom,drugi kazu samo unutrasnje zracenje,treci I jedno I drugo..potrajalo je to neusaglasavanje desetak minuta da bi se na kraju slozili da ceo ciklus ponovim ali dvadeset zracenja ,pet unutrasnjih I dve hemio terapije.Gledam ja njih oni mene…
Vraticu se na vreme dok sam primala prvi ciklus terapija..tu je nas bolesnih bilo na okupu svakodnevno I dok kaap po kap tece otrov koji ce unistiti bolesne celije desavalo se da razgovaramo,nasalimo se izmenjaamo po koji vic,ali I neka iskustva.Upoznala sam tokom terapije dosta ljudi,zena pa I dece I slusala razne zivotne price pa tako I cula razne dogadjaje ali I lepe price.Izvesna pacijentkinja Bilja koja je cesto lezala do mene tokom primanja hemio terapije sa osmehom na licu ispricala mi je svoje iskustvo .Operisana je od karcinoma dojke koja je odsstranjenaa I na zalost karcinom je metastazirao na jetru,isprimala je tri ciklusa hemio terapije ali rezultata nije bilo ,metaastaza naa jetri je bujala.Od pacijenata sa instituta tokom primanja silnih hemio terapija cula je za iskustva neke pacijentkinje lecenja ALTERNATIVNOM MEDICINOM.Bila je skepticna ali je nakon neusspesnih terapija odlucila da pokusa I nakon sedam teraapija koje je koristila metaastaza na jetri je zaustavljena I nakon sedme terapije je smanjena u vidu senke!Pitala sam je da li bi mi dala kontak osobe od koje je koristila ALTERNATIVNU TERAPIJU sto je velikodusno I ucinila.Dobila sam od Bilje Ime I prezime I broj telefona osobe od koje je koristila terapiju.Naime Dejan Petrovic iz Paracina je covek koji joj je pomogao alternativnom medicinom koja je pandam hemio terapiji ali na biljnoj bazi.Radi se o tikturama,melemima,cajevima ,korenju biljaka koji se koriste u ciklusu od 21-an dan u najmanje tri ciklusa.Da ne duzim,u meni se prelomilo nakon odredjene nove terapije koju su ,,vecali” lekari komisije I nikako da se usaglase odlucila sam da pozovem Dejana I popricam sa njim o svojoj situaciji I problemu.Dejan mi je ljubazno objasnio o cemu se zapravo radi ali s obzirom da je ovo moj problem I da je za mene alternativa nepoznat pojam a pri tom hemija nije dala rezultate dogovorila sam odlazak kod Dejana u Paracin I jedan razgovor licem u lice jer ipak se ovde radi o meni I zelela sam da upoznam coveka licno,da mi podrobno objasni sve o njegovoj terapiji kao I kako deluje,sta postize,kako se koristi I kakvi su rezultati posto nemam iskustva sa biljem a informaciju sam dobila sasvim slucajno od zene koja je koristila terapiju,kod mene je postojala sumlja u ishod pa sam dogovorila I odlazak u Paracin kod Dejana.Kod Dejana sam docekana izuzetno srdacno I ljubazno mi je objasnio kao prvo da nije Bog ali da ima uspeha u lecenju karcinoma biljem I tinkturama kao I cajevima koje sam sakuplja I pravi terapiju koja je na bazi prirodne hemio terapije bez kontraindikacija sa par propratnih stanja a koja su zapravo pokazatelj da terapija deluje,terapija se koristi u intervalu od 21-an dan I najbolje rezultate daje nakon upotrebe minimum tri ture terapije.Dejan mi je ulio poverenje neposredan ne nametljiv razgovor bez obaveza za uzimanje njegove terapije objasnio mi je kako terapija deluje,sta postize,I da je neophodno nakon zavrsene trece terapije uraditi kontrolne nalaze krvne slike,ultra zvuka I ako je moguce MR-magnetne rezonance da bi se uporedili rezultati i video ishod.U terapiji postoji I tinktura za dizanje imunog sistema I jos mnogo toga .Odlucila sam se da krenem sa ALTERNATIVNOM TERAPIJOM DEJANA PETROVICA,tom prilikom sam uzela prvu terapiju a naredne dve mi je poslao post-expresom.Od Dejana sam dobila I savet o nacinu ishrane znaci sveze voce I povrce,izbaciti crveno meso I mesne preradjevine,piti dosta tecnosti kako njegovih terapijskih cajeva tako I vode,cedjenog soka od svezeg voca,unosti dosta C vitamina,piti napitak sacinjen od soka svezeg limuna I sode bikarbone jer to je prirodan antioxidans,jesti ribu koja je bogata kalcijumom jer su meni odstranjeni jajnici te stoga nemam lucenje hormona ESTROGENA a organizam crpi kalcijum iz kostiju I zuba pa vrlo brzo dolazi do osteoporoze,Pozitivan stav je nesto sto je neophodno da bi mi pacijenti oboleli od karcinoma uspeli da funkcionisemo pa je I to bio jedan od Dejanovih saveta uz terapiju,setnja na svezem vazduhu,pozitivni ljudi oko nas sve je to kaze Dejan put I jedan od koraka ka ozdravljenju I vera da ce mo se izleciti.Uz srdacan pozdrav oprostila sam se od Dejana I uzela prvu njegovu terapiju,gde mi je naglasio da mogu da ga pozovem u svako doba radi konsultacije a I nekih nejasnoca ako ih imam I ako se I kada jave neki novi simptomi da mu javim . ko pocinje da deluje ali treba Tako sam krenula sa ALTERNATIVNOM TERAPIJOM koja na izgled deluje komplikovano za koriscenje jer ima dosta preparata,cajeva tinktura ali za svaki od njih Dejan je napisao uputstvo tako da nije bilo tesko,jeste mozda obaveza da se u odredjeno vreme uzima odredjeni deo terapije ali organizovala sam se.Prva tura terapije od dvadeset I jedan dan protekla je opusteno,drzala sam se svih saveta koje mi je Dejan dao ,posle prvih sedam dana uzimanja terapije javila se blaga temperatura od nekih 37.3 C ,nazvala sam Dejana na sta je on rekao odlicno terapija polastrpljenja,zatim su se pojavili mucnina I ceste stolice sto je isto bio pokazatelj da terapija deluje.Drugu I trecu turu terapije Dejan mi je poslao post-expresom,sve vreme tokom terapije bili smo na telefonskoj vezi ,sve sto sam osetila I ili se javila neka nova promena ja sam ga informisala,stolica je postala tamna,cesto sam mokrila,temperatura mala ali prisutna se javljala sa svakom novom turom koju sam uzimala.Vreme sam provodila u setnji sa prijateljima,odlaskom u bioskop,citanju ali ne toliko o temi svoje bolesti jer sam dosla do faze zasicenja I lutanja internetom na temu Karcinom.Bilo je I onih trenutaka kada sam imala mucnine tada sam vreme provodila kod kuce sa porodicom.Trecu turu terapije zavrsila sam sa docekom Nove 2016-te godine ,nazvala sam Dejana da mu cestitam Novu godinu I da kazem da sam zavrsila terapiju,a u medju vremenu sam zakazala sve potrebne analize.Za prvi radni dan u godini 4-og januara sam izvadila krvnu sliku koja je bila na zavidnom nivou ,WBC mi je bio 8 sto je odlicno jer sa njim sam krenula hemio I zracnu terapiju koja ga je spustila na 3.1.svi ostali parametri su bili u normali sa osmehom na licu sam citala svoj nalaz I odmah obavestila Dejana,medjutim cekao je ono glavno ultra zvuk I magnet ,ultra zvuk je uradjen isti dan u popodnevnim satima u privatnoj ordinaciji … doktor koji je obavio ultra zvuk video je samo senku na mestu gde je utvrdjeno magnetnom rezonancom u predelu prepona da postoji metastaza na linfnom cvoru,ali da je neophodno uraditi I MR.Magnetnu rezonancu sam uradila takodje na privatnoj klinici …sa strahom sam uzela snimak I opis magneta ,kada sam procitala po peti put opis bila sam svesna da sam uspela,ma da sa nevericom ali ono sto je stajalo u opisu MR je sledece u preponskom delu levo ne opisuje se predhodno postojanje metastatskih promena na linfnim cvorovima u predelu prepona!!!!!Karlica I donji abdomen –nema metastatskih promena !!!!Sa osmehom u srcu I na licu pozvala sam Dejana I procitalaa mu nalaz,osetila sam mu u glasu neku cudnu emociju a svoju ja ne znam da opisem.Tom prilikom Dejan mi je savetovao da bi bilo dobro da nastavim sa jos jednom preventivnom turom ali sada samo cajeva I korenja biljaka koji takodje traju 21-an dan,sto sam naravno sa odusevljenjem prihvatilaSada vec par dana pijem samo Dejanove cajeve I osecam se odlicno,o zahvalnosti –nemam adekvatne reci ,ali sam osetila potrebu I zelju da sa vama podelim svoje iskustvo koje iz ove perspektive sada I danas izgleda apsolutno optimisticno.U medju vremenu sam cula od jos dve pacijentkinje sa Onkologije u Kamenici ,a pred Novu godinu sam se srela I sa jednim dr.gastroeneorologom koji je takodje cuo za alternativnu terapiju Dejana Petrovica iz Paracina I o uspesima koje postize svojom terapijom,koliko sam upoznata on se nigde ne reklamira vec se o njemu cuje od usta do usta ,zapravo pacijenti koji su koristili njegovu terapiju prenose svoja iskustva I tako je cudesna terapija I vest da Dejan leci biljem dosla I do mene.Oprostite mi na mojoj preopsirnosti,ali osetila sam potrebu da podelim sa vama svoje iskustvo,jer samo oni koji imaju ovakav ili slican problem znaju sta znaci neizvesnost,iscekivanje,terapije zracenjem,hemio terapije I sva golgota koju ova bolest nosi I koliko je teska borba sa ovom opakom bolescu.Eto to je moja prica,sada se trudim da nastavim sa zdravim nacinom zivota ,pijem Dejanove cajeve preventive radi,cujemo se s vremena na vreme,vratila sam se na posao .Nadam se da ce ovo moje iskustvo jos nekome pomoci,s obzirom da nisam redovna na forumu ostavicu broj telefona Dejana Petrovica iz Paracina ako neko ima potrebu da porazgovara licno sa njim ,u slucaju da imate pitanja za mene pisite.S postovanjem Olja !!!!
Dejan Petrovic 063-780-35-88 Paracin….


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SAM USPELA DA POBEDIM RAK GRLICA MATERICE
PostPoslato: Pet Jan 15, 2016 1:19 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Још само да напишеш како си живела пре него што си се разболела. Рекла си да си живела здраво, а мене занимају детаљи.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SAM USPELA DA POBEDIM RAK GRLICA MATERICE
PostPoslato: Sre Jan 20, 2016 2:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 17, 2015 6:24 pm
Postovi: 2
Bravoooooooooooo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SAM USPELA DA POBEDIM RAK GRLICA MATERICE
PostPoslato: Pon Jan 25, 2016 9:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 08, 2016 2:50 am
Postovi: 7
Postovanje svima ,dugujem izvinjenje svima koji su cekali moj odgovor na PP.mada sam napomenula da nisam redovno na forumu,ovom prilikom se izvinjavam i odgovaram svima.Da odgovorim i ACCi na pitanje o nacinu zivota pre nego sam se razbolela iako sam sve detaljno napisala u svom obracanju.Aco pod zdravim nacinom zivota podrazumevam zdrav nacin ishrane,bavljenje rekreativnim sportom,redovnim kontrolama,pozitivnim mislima kao i ljudima kojima sam okruzena.Ali kao sto znamo zivot je vrlo stresan,tempo zivota koji vecina nas vodimo je takodje jedan od faktora rizika kao i okidac za mnoge bolesti pa i za kancer.Ali u svemu sto me je snaslo.sto sam stoicki prosla i mogu reci dosta hrabro imala sam srece da cujem za coveka koji mi je pomogao u ozdravljenju a o kome sam ranije pricala,na cemu sam mu beskrajno zahvalana.
Plava Zvezdo-Hvala :) .Pozdrav u nadi da ce moje iskustvo pomoci jos nekome.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SAM USPELA DA POBEDIM RAK GRLICA MATERICE
PostPoslato: Uto Jan 26, 2016 12:06 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Мене управо занимају детаљи твоје здраве исхране, јер свако на свој начин то тумачи.

Рекреацију такође свако тумачи на свој начин, па је некима довољно један пут седмично.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SAM USPELA DA POBEDIM RAK GRLICA MATERICE
PostPoslato: Sre Jun 01, 2016 8:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 08, 2016 2:50 am
Postovi: 7
Postovanje svima koji su procitali moje zivotno iskustvo sa kancerom,koji su pisali pp poruke nadam se da sam im koliko toliko pomogla.Pozdrav za Jovanku iz Plandista koja je zahvaljujuci terapiji koju sam i ja koristila uspela da svoju bolest svede na stanje smanjenja tumora,naime kancer grlica materice koji joj je dijagnostikovan i predlozena operacija nakon samo jedne ture terapije smanjio se duplo,i dok je spremala nalaze za operaciju i odnela svojoj doktorki koja treba da je operise pitala je sta koristi s obzirom da se tumor smanjio upola,nakon odgovora da koristi alternativnu terapiju doktorka joj je dala savet da nastavi sa istom,operaciju joj je odlozila za mesec i po dana a mozda je nece biti s obzirom da tumor nestaje polako uz terapiju koju koristi.Eto jos jednog pozitivnog iskustva sa alternativnom medicinom i terapijom Dejana iz Paracina.Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SAM USPELA DA POBEDIM RAK GRLICA MATERICE
PostPoslato: Ned Jul 24, 2016 11:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 24, 2016 11:47 am
Postovi: 2
Posle nekog vremena nakon borbe sa kancerom osetila sam potrebu da napisem svoje iskustvo s obzirom da sam nakon saznanja svoje dijagnoze mnogo vremena provodila na raznim forumima trazeci informacije,saznanja,iskustva,lek I sve ono sto zele da saznaju oni koji su bolesni.Pre pola godine otkriven mi je karcinom na grlica materice,sasvim slucajnim redovnim pregledom Papa testa I kolposkopije-oba nalaza su pokazivala da nesto nije u redu,uradjena je biopsija koja je potvrdila zlocudni tumor grlica materice.U S.Kamenici doktor mi je predlozio operaciju na koju sam trebala da cekam dva meseca.Ziveti sa ovakvim saznanjem jos naredna dva meseca bilo je suludo,bez terapije,leka…Pocela sam da trazim po internetu ,da citam o svom problemu,jedna prijateljica mi je predlozila forume koje sam posecivalai citala iskustva zena,mahom su bila slicna I dosla sam do par iskustava koja govore o zenama koje su koristile alternativu,s obzirom da imam dva meseca do operacije razmisljala sam I ja o istoj.Procitala sam dosta iskustava I odlucila se za terapiju Dejana iz Paracina-iako ne znamnista o bilju nisam imala sta da izgubim.Pozvala sam popricala sa Dejanom opisao mi je sadrzaj terapije I nacin koriscenja,bilje mi na kraju ne moze naskoditi ako mi nece pomoci,uz cajeve I tinkture dobila sam I ciljanu terapiju za irigiranje –direktno na obolelei organ jer nisam operisana.Nisam bila optimista ali vredi pokusati.Koristila sam dve terapije po 21-an dan I krenula sa trecom turom kada je doslo vreme da pripremam nalaze za operaciju,nazvala sam Dejana I rekla mu da moram na pretrage za operaciju I da necu moci koristiti terapiju dok obavljam analize za operaciju-rekao mi je da nije problem I pozeleo mi srecu I da se javim kada se vratim od doktora.Uradila sam krvnu sliku,UZ abdomena,ginekoloski UZ,snimak pluca,prosla anestezioloski pregled I odnela doktoru sve nalaze da zakaze termin operacije.Kada je pogledao nalaze upitao me je da li sam ja nesto koristila?Znajuci da zvanicna medicina ne priznaje alternativnu ,resila sam da mu kazem za terapiju koju sam koristila pa sta bude.Kada je uporedio prve nalaze I poslednje rekao mi je da se tumor smanjio za 50 %,operaciju je odlozio za jos dva meseca,koliko sam se radovala toliko sam se I plasila sta ce se desiti za to vreme ali doktor mi je rekao doslovno ,,Nastavi to da koristis sta god da je,vama se tumor smanjio drasticno,vidimo se za dva meseca sa novim nalazima “!Pozvala sam Dejana I rekla mu lepe vesti da se tumor smanjio upola I da mi je odlozena operacija I da sam rekla doktoru sta sam koristila I da nastavim sa terapijom koju koristim.Tako sam I uradila.Narucila sam I cetvrtu turu Dejanove terapije I nakon ta dva meseca uradila sam opet sve nove nalaze za operaciju.Doktor me je docekao sa recima ,,Da vidimo sta si uradila” ?Kada je pogledao nalaze samo je rekao odlicno,vama je tumor potpuno nestao,sta god da ste koristila imalo je smisla,na dalje ce mo samo pratiti redovne kontrole.Ja sam bila u neverici ali doktor mi je potvrdio svojim izvestajem da operacija nije potrebna.Jos uvek koristim Dejanov caj za imunitet I caj za irigiranje.Nisam pre zelela da pisem o ovome jer sam se naslusala raznih prica,bilo je toliko njih koji se bave alternativom,prevaranata I slicno,I posto sam se uverila na sopstvenoj kozi ,sada kada je sve proslo slobodno mogu da podelim svoje iskustvo sa vama jer mi koji smo bolesni od opake bolesti vapimo za novim saznanjima,iskustvima,pomoci bilo koje vrste.Nadam se da ce moje iskustvo nekome pomoci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SAM USPELA DA POBEDIM RAK GRLICA MATERICE
PostPoslato: Uto Jul 26, 2016 9:10 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
И од чега се састоји та терапија Дејана из Параћина?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SAM USPELA DA POBEDIM RAK GRLICA MATERICE
PostPoslato: Pet Jul 29, 2016 12:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 24, 2016 11:47 am
Postovi: 2
Postovanje Aco.Terapija koju sam koristila sastoji se od mesavine cajeva -za podizanje imuno sistema,u prvoj turi -12 vrsta tinktura koje se koriste po uputstvu u kapima neke idu ujutru,neke u podne neke uvece,i korena neke biljke od kojega se priprema caj,svaka naredna tura ima po dva proizvoda vise-ukupno tri ture po 21-an dan.Ja sam koristila i caj za irigiranje kao i ulje koje se ubrizgava ciljano navece pred spavanje.Nadam se da ce nekome biti od koristi moje pozitivno iskustvo.Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SAM USPELA DA POBEDIM RAK GRLICA MATERICE
PostPoslato: Sub Mar 11, 2017 7:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 11, 2017 6:53 pm
Postovi: 1
Postovana,
interesuje me kakve simptome ste imali dok ste koristili opisanu terapiju od Dejana?Moja majka je pocela da je koristi i bas ima izrazene tegobe :cry:
Dejan kaze da to mora, pa me interesuje sta ste imali i Vi i kako ste se nosili sa tim i koliko je to trajalo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SAM USPELA DA POBEDIM RAK GRLICA MATERICE
PostPoslato: Pet Dec 21, 2018 7:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 21, 2018 7:06 pm
Postovi: 2
Postovana,
Vidim da je Vas post iz 2016 godine.
Mojoj mami je pre 10 dana konstantovan tumor pluca. Recite mi molim Vas,da li cajevi gospodina Dejana pomazu na duze staze?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SAM USPELA DA POBEDIM RAK GRLICA MATERICE
PostPoslato: Uto Maj 07, 2019 7:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 07, 2019 7:14 pm
Postovi: 2
Pišem ovde da bih svima koji su imali problem s kojim sam se ja izborila kažem da ima nade i da je nikada ne gube. Naime, meni je bio dijastifikovan kancer grlića materice i to u poodmakloj fazi.Dugo sam išla od lekara do lekara i koristila sve što su lekari predlagali.Od jednog pacijenata sa instituta tokom primanja silnih hemio terapija cula sam za iskustva neke pacijentkinje lecenja ALTERNATIVNOM MEDICINOM.Imala je metaastazu na jetri koja je zaustavljena nakon sedme terapije i smanjena u vidu senke! Dobila sam Ime i broj telefona osobe od koje je koristila terapiju.Naime Dejan iz Paracina je covek koji joj je pomogao alternativnom medicinom koja je pandam hemio terapiji ali na biljnoj bazi.Radi se o tikturama,melemima,cajevima ,korenju biljaka koji se koriste u ciklusu od 21 dan u najmanje tri ciklusa.Pozvala sam Dejana. Ljubazno mi je objasnio kao prvo da nije Bog ali da ima uspeha u lecenju karcinoma biljem I tinkturama kao I cajevima koje sam sakuplja I pravi terapiju koja je na bazi prirodne hemio terapije bez kontraindikacija sa par propratnih stanja a koja su zapravo pokazatelj da terapija deluje,terapija se koristi u intervalu od 21-an dan I najbolje rezultate daje nakon upotrebe minimum tri ture terapije.Dejan mi je ulio poverenje jer je razgovor bio nenametljiv i bez obaveza za uzimanje njegove terapije. Objasnio mi je kako terapija deluje,sta postize, da je neophodno nakon zavrsene trece terapije uraditi kontrolne nalaze krvne slike,ultra zvuka i ako je moguce MR-magnetne rezonance da bi se uporedili rezultati i video ishod.U terapiji postoji I tinktura za dizanje imunog sistema I jos mnogo toga .Počela sam da koristim DEJANOVU ALTERNATIVNU TERAPIJU,koje mi je mi je poslao post-expresom.Od Dejana sam dobila i savet o nacinu ishrane i načinu razmišljanja što podrazumeva pozitivan stav i veru u ozdravljenje. Moram da dodam da nije isključio ni korušćenje sredstava Konvecionalne medicine ( zračenje, hemioterapije i dr. ), naprotiv, savetovao je da bi trebalo koristiti i jedno i drugo treba Krenula sa ALTERNATIVNOM TERAPIJOM. Prilikom svake promene obratila sam se Dejanu koji me je uvek pomno saslušao i hrabrio da nastavim dalje.Već nakon prvih kontrola ( posle korišćenja prvog ciklusa od tri Dejanove terapije ) bilo mi je značajno bolje. Obavestila sam Dejana o rezultatima i on me je posavetovao da nasravim sa terapijama što sam i učinila. Već na sledećim kontrolama stanje je bilo značajno popravljeno. Najpre se pokazivalo kao senka da bi opslednji nalaz bio da karcionom više ne postoji. Još uvek koristim Dejanove čajeve ali sada one za imunitet i detoksikaciju . Zahvalna sam mu za sve što je za mene učinio. Još samo da dodam za sve one koji su zainteresovani da i oni poput mene pokušaju sa ALTERNATIVNIM načinom lečenja da za Dejana ne možete saznati nigde osim od pacijenata koje je on lečio tj. od usta do usta zato ću zainteresovanima ostaviti njegov broj telefona;
Dejan 063-780-35-88 Paracin…. Sigurna sam da ćete naići na tolao prijem i čoveka punog razumevanja i volje da vas sasluša.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SAM USPELA DA POBEDIM RAK GRLICA MATERICE
PostPoslato: Uto Sep 03, 2019 11:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 08, 2016 2:50 am
Postovi: 7
OVO JE JOS JEDAN OD NIZ IZMISLJENIH POSTOVA O TAKOZVANOM TRAVARU DEJANU PETROVICU ,KLASICNA PREVARA,UZIMANJE NOVCA NA TUDJOJ MUCI ,SVE STO UZIMATE TO RADITE NA SOPSTVENU ODGOVORNOST,ZNAM DA MUKA COVEKA NATERA NA SVASTA ALI U OVOM SLUCAJU ADRESA DEJANA PETROVICA ZASIGURNO NIJE ADRESA VASEG IZLECENJA!!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: