Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 28 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Rak jetre
PostPoslato: Pon Jun 10, 2013 9:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 04, 2013 10:53 pm
Postovi: 3
Postovani moj brat ima melanom u jetri koji se vec jako rasirio.Krajem januara su mu otkrili tu bolest tako sto je pozuteo zadrzali su ga u bolnici i trebalo im je 2 nedelje da bi otkrili da mu zuc nefunkcionise kako treba i da ima nesto u jetri al to se vuklo jako dugo da bi nesto dr preduzeli.Pocelo je sa tim da ce mu prvo skinuti zutilo staviti stende u kanale zuci pa onda raditi dalje sa jetrom.Posle 2 meseca bolnice zutilo je spalo,al jos uvek nisu operisali jetru odlagali su dan za danom da bi nam na kraju posle 5 nedelja rekli da se melanom tolko prosirio da nemogu izvrsiti operaciju posto je ostalo jako malo zdravog tkiva za njegov zivot.Transplantaciju odbijaju rekli su da za maligni melanom niko na svetu neradi transplantaciju da to ne pomaze.Moj brat ima 27god,nepije,nepusi skolovao se da bi nesto uradio od svog zivota i sad ovo.Dr su ga prepustili samom sebi,njemu se opet zutilo vratilo ima jake bolove,temperatura mu varira od 34-40 stepeni,groznica ga trese,smrsao je jako i nema apetit.Molim vas ako neko nesto zna i moze pomoci neka nam javi.Ocajni smo i vise neznamo gde da trazimo pomoc kome da se javimo svi nam zatvaraju vrata... :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak jetre
PostPoslato: Pon Jun 10, 2013 11:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 10, 2013 11:21 pm
Postovi: 4
Draga Andreja,

mojo tetki je u januaru konstatovan karcinom jetre, isto su je lekari zavlacili da bi na kraju vracena kuci sa prognozom da ce ziveti jos dva meseca. e pa jos uvek je ziva i to zahvaljujuci Brojsovoj dijeti tj. totalnoj terapiji i kapima skorpije sa Kube. Nemoj se maltretirati i prevoditi i slati dokumenta na Kubu oni jos uvek za jetru nemaju adekvatnu i konkretnu vakcinu. Samo nabavi kapi i neka pocne da pije.
Poseti saj ovog coveka iz Nisa, zove se Ljubisa i bavi se Brojsovom terapijom preko 20 godina. http://www.narodnilekar.info/ pozovi ga i objasni mu sta je u pitanju.. Sada mu je samo preostalo da se sam izbori uz pomoc totalne terapije, cajeva, tinktura, regulisane ishrane i surutke i savlada rak .
Nemojte dugo cekati, svaki dan mu je dragocen, terapija i oporavak traje dugo, ali sa snagom volje i uz pomoc najblizih savladace bolest!

Za svako pitanje sam tu! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak jetre
PostPoslato: Pon Jun 10, 2013 11:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 04, 2013 10:53 pm
Postovi: 3
Hvala za utehu,ako mozete saljite mi broj tog coveka izgubiti nemamo sta samo nam pomoci moze,probacemo sve sto nam ljudi savetuju.Koje vrste raka ima vasa tetka i kako je sve to uspela da prodje?brat je isto na djeti al ni ono sto sme nece da jede nemoze poceo je da gubi volju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak jetre
PostPoslato: Uto Jun 11, 2013 12:31 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 10, 2013 11:21 pm
Postovi: 4
Ljubisa Stojkovic 063 82 73 785
pozovite ga sto pre, Brojsova dijeta koja se nalazi u knjizi nije dovoljna, malo biljaka se koristi, ovaj covek pravi mesavine cajeva, sirupe i tinkture, prvenstveno od psenicne trave i cuvarkuce.
NAJBITNIJE je da ne gubi volju i da ne odustaje, morate mu pomoci da vidi da se samo sa mukom i trudom sve moze postici. Bitno je da on to zeli, mlad organizam se mnogo lakse i brze izbori. Pozitivne misli i vedar duh pre svega, uz mnogo mnogo smeha i zelje za ozdravljenjem!!!!!
Sve sto unosi sada u organizam mora biti zdravo i prirodno, NISTA od industrijske hrane, sokovi (od povrca) prirodni, vi da ih cedite, povrce ako je moguce iz vase baste ili nekoga ko je to uzgajao neprskano. NIKAKO ne unositi voce, sem kostunicavog voca, semenki i bez mleka, sem surutke, bez mesa, bez hleba i termicki obradjenih zitarica. Samo klice i sveze semenke... verujem da ste dosta toga vec pronasli.

Moja tetka ima nasledno hepatitis B, od toga joj se razvila ciroza jer nije isla na vreme lekaru, zapostavila se mnogo, a na kraju i rak, tj najtezi oblik karcinoma jetre G3, neoperabilan i vec je bio zahvatio venu i glavnu aortu koja prolazi kroz jetru, zbog toga nisu mogli da je operisu. od kraja januara sprovodi Brojsovu terapiju, imala je stravicne bolove, posle mesec dana su joj bolovi nestali, vec dva meseca nije popila ni jedan analgetik

Moja preporuka je ako ste u mogucnosti da odete do ovog coveka, on ni u jednom momentu ne garantuje da ce pomoci, jer sve je do obolele osobe, tj dolazili su mu ljudi u katastrofa stanjima pa su se izlecili, a opet oni sa mnogo boljem izgledima nisu uspeli.
Moja tetka se jos bori, nema mnogo snage, ali tumor markeri joj opadaju, nema bolove, i moze da ustaje i proseta, ne mnogo naravno.

Tesko je porodici, ali nejteze je oboleloj osobi, sve sto uradite radite za njegovo dobro, treba mnogo snage i volje da se sve to izgura, plus mnoooooogo vremena.
Zelim da uspete u terapiji do potpunog ozdravljenja!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak jetre
PostPoslato: Uto Jun 11, 2013 12:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 10, 2013 11:21 pm
Postovi: 4
Jako bitno:
Ako se odluci za ovu terapiju cajevima onda je NE MESATI sa makrobiotikom, i obrnuto. Ne ubacivati petrolej, ako organizam nije dovoljno jak. Kapi plave skorpije dosta pomazu u smanjenju bolova i unistavaju celijski zid celija raka sto dovodi do njihove destrukcije.
Sto manje stresa, praznih prica, obecanja i zaludjivanja, sto manje rekla kazala i neproverenih informacija, ne mesati terapije i ne slusati svakoga!
Bolest nastaje jako dugo, zato se ne nadati brzom izlecenju.
Pridrzavati se uputstava!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak jetre
PostPoslato: Pet Jun 14, 2013 8:50 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 3:38 am
Postovi: 527
Lokacija: Weissenburg am Sava und blauen Donau
Zanimljiva mi je hronologija uclanjivanja onoga ko se javlja sa problemom i onoga ko prodaje cajeve. Uglavnom, ako gresim, izvinjavam se Andreji, a imanade (Ljubisi) porucujem da je govno i da je ruzno oslanjati se na neciju nesrecu kako bi se zgrnule pare od prodaje sarenih laza.

_________________
Cogito ergo doleo....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak jetre
PostPoslato: Pet Jun 14, 2013 9:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 04, 2013 10:53 pm
Postovi: 3
peniko je napisao:
Zanimljiva mi je hronologija uclanjivanja onoga ko se javlja sa problemom i onoga ko prodaje cajeve. Uglavnom, ako gresim, izvinjavam se Andreji, a imanade (Ljubisi) porucujem da je govno i da je ruzno oslanjati se na neciju nesrecu kako bi se zgrnule pare od prodaje sarenih laza.

Jeste i vi vec probali sa tim cajevima i kapima?mene zanima iskustvo svakoga a i rezultati svega cega ste probali.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak jetre
PostPoslato: Sub Jun 15, 2013 2:34 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 3:38 am
Postovi: 527
Lokacija: Weissenburg am Sava und blauen Donau
Nisam, Ljubisa, nisam... Za slucaj da sam se ogresio o Vas, preporucujem Vam da ne slusate prodavce cudotvornih trava, one, na zalost, nece pomoci Vasem bratu; a za slucaj da se ipak radi o klasicnom sistemu podvale, ostaje mi samo da Vas pitam kako Vas nije sramota. (Pretpostavljam da je, ako se radi o pravom pacijentu sa karcinomom, Andreja shvatila skepsu kao dobronamernu i u cilju zastite novca i integriteta obolelih. Svaka druga varijanta ukazuje na pokusaj podvale i reklamiranja cudotvorne vodice.)

_________________
Cogito ergo doleo....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak jetre
PostPoslato: Sub Jun 15, 2013 8:11 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 27, 2012 1:16 pm
Postovi: 118
@peniko: upravo tako, ja se zgrozim na te price ali sam odustao od javljanja ovde jer se od propagande pojedinih clanova koji sire u tom smeru propagandu ne moze opstati pa mi ne treba trosenje energije u tom pravcu.
Prica da se rak jetre ili metastazirana bolest pogotovu sa metastazama u jetri moze izleciti cajevima je bespredmetna.
Ja nikako ne kazem da treba dici ruke od svojih najblizih i sam sam bio u datoj situaciji ali sam dobro vagao sta cu kupovati a sta je teska otimacina para i punjenje dzepova onima koji bi trebalo da su po zatvorima zbog takvih stvari.

Sve najbolje .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak jetre
PostPoslato: Uto Jul 30, 2013 10:56 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 10, 2013 11:21 pm
Postovi: 4
Poštovani,

ja nisam Ljubiša, vec Dijana i diplomirani sam inženjer farmacije, znam kako vam i šta lekovi rade u organizmu. Ja ih ne pijem i ne koristim ništa što industrija proizvede. Čak i ne radim u industriji lekova.
Verujem da sve što se nalazi u prirodi služi našem zdravlju, jer sve što su naši preci koristili nama je u genetskom materijalu ostalo zapisano da može pomoći, odnosno u biljkama i proizvodima prirode pored aktivne komponente koja pomaže imate na desetine drugih sastojaka koje upotpunjuju delovanje aktivne komponente.
Danas se sve više i industrijska farmacija okreće prirodnim sirovinama, jer je sama iskorišćenost leka iz prirodnih sirovina do 30% efikasnija, iako skuplja, dok se pokazalo u zadnjih 100 godina da sintetisani lekovi mogu izazvati niz nuspojava na dugoročnom nivou. Farmakognozija je nauka koja potiče od pre nove ere i bavi se biljkama više od 4000 godina. Za svaku travu se zna tačno kako i koliko može pomoći, koliko se treba koristiti i u kombinaciji s kojim travama daje bolja dejstva.

Ne vidim razlog za ovakvo ponašanje na forumima, nema potrebe da se međusobno napadate i krivite, ovde bi trebalo da ste jedni drugima zarad pomoći. Verujem da ima i onih koji se uključe radi reklame, ali na vama i vašoj zdravoj svesti je da dobro protumačite šta i da li treba kupiti i koristiti.

Molim Vas, svakog ko pročita ovo, da se dobro informiše o svemu na šta naiđe u svom životu, ne samo lekovima i biljkama, jer neznanje je ono što nas sputava i čini uskogrudim, da ne kažem kratkovidim!

Hvala na pažnji, pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak jetre
PostPoslato: Uto Jul 30, 2013 11:14 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
imanade, некима је циљ да што више људи одведу на странпутицу не би ли како продали што више својих драгих цитостатика. Нису сви обични добронамерни форумаши или саморекламери. Има и оних подлих, као што и сами можете видети из приложеног.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak jetre
PostPoslato: Čet Avg 01, 2013 3:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 18, 2012 7:10 am
Postovi: 10
Da neko od tih prodavaca "cudotvornih lekova", stvarno moze da izleci rak bio bi milijarder, a nebi piskarao na ovom forumu u pokusaju da bolesnicima ukrade 30 evra.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak jetre
PostPoslato: Čet Avg 01, 2013 10:43 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
misaiv, то не пије воду због једног једноставног разлога. Постојећи милијардери (читај: фармакомафијаши) не дозвољавају стварање других милијардера који би њима умањили богатство.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak jetre
PostPoslato: Čet Avg 01, 2013 10:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 01, 2013 4:19 am
Postovi: 38
aa_aca je napisao:
imanade, некима је циљ да што више људи одведу на странпутицу не би ли како продали што више својих драгих цитостатика. Нису сви обични добронамерни форумаши или саморекламери. Има и оних подлих, као што и сами можете видети из приложеног.


Знаш ли ти шта причаш уопште? Ко то на овом форуму продаје своје цитостатике?
Неко од тих људи по теби производи цитостатике и продаје их. Да није савршено глупо, било би смешно. Знаш ли ти уопште ко производи цитостатике? Вероватно мислиш да их праве коментатори на форуму у стилу - лонче и кашика па мешај.
Тако се могу направити једино чајеви које рекламираш и продајеш, користећи очајање немоћних људи, да би зарадио паре.
Званична медицина свакако не лечи рак. За рак нема лека. Кад ће га бити и да ли ће га бити, још нико не зна. Хемотерапије, зрачења, операције нису донеле никакав напредак у лечењу рака. Дакле ту се слажемо. Али докажи да друге методе лече и наведи тачно колико и на који начин делују.
Одакле ти знаш да те алтернативне методе делују на саму болест? Да ли си то сам испробао и ако јеси дај нам неки уверљив пример или доказ. Све што тврдиш своди се на бабске приче, без покрића. Идеалан начин да се манипулише људском патњом и тако зарађује на туђој муци.
Када званична медицина нема одговор, људи немајући куда потраже одговор и тамо где га у нормалним околностима никада не би тражили. То су увидели сви они несоји који би да на лак начин згрну паре, па онда имамо појаве свакаквих
видовњака, чаробњака, "доктора" без основне школе...и сви они имају чудотворна решења, која по правилу нико не може претходно да провери.
Хајде земљаче избаци нам овде докторски и научни рад којим си ти доказао делотворност својих враџбина. Дај нам формуле да правимо то, а не да мутимо цитостатике у својим купатилима и кухињама.
Тврдиш да је истина оно што ничим ниси доказао. Ако јеси, онда ми причамо (пишемо) са научником. Нека још неоткривена могућност лечења сигурно негде постоји, али ти сасвим сигурно баш као и ја не знаш која. Зато све недоказано износи са резервом и не вређај људе који се не слажу са тобом. Твоје инсистирање на истинитости недоказаних метода изазива подозрење и подстиче на размишљање због чега се толико залажеш. Прилично асоцира на покушај зараде на недозвољен и крајње нечовечан начин.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Rak jetre
PostPoslato: Pet Avg 02, 2013 1:10 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Drazenbg, не знам како ти не досади да стално као папагај понављаш исти текст само под различитим именима. Баш си упоран.

Ти изгледа, као неки ликови пре тебе, желиш да онемогућиш друге да износе своја искуства. Хоћеш да сахраниш што више људи или си само таквог карактерног склопа да желиш другима исто оно што кажеш да се теби десило.

Немој да се трудиш. Не можеш ме изнервирати. Само показујеш ниво своје интелигенције и информисаности.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 28 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 55 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: