Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 352 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Sre Nov 11, 2009 5:51 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
nisam znao sta da stavim kao naslov teme,ali svim obolelim od kancera zelim da pruzim podrsku,i da se maximalno bore protiv ove bolesti...naziv teme je simbolican,danas sam bio po rezultate magnetne rezonance i kako kaze doktorica,rezultat je dobar,mozda cela stvar za nekoga nije tako vazna ali za mene i te kako jeste,jer sam posle 2 operacije,i 8 ciklusa terapija,ja se nadam dosao do remisije...zasto kazem ja se nadam,zato sto trebam da idem na komisiju,onkolosku,pa sta oni odluce,ali mislim da ce biti samo pracenje...u mom stomaku i dalje postoji oziljno tkivo,koje nikada nece nestati,ali je dobar znak da sve to miruje,da ne raste,i da su mi tumor-markeri dobri...za one koji me ne znaju,imam skoro 17 godina,tako je svaki korak ka ozdravljenju,svaki dobar rezultat za mene jedna velika pobeda...imao sam zelju da ovo podelim sa vama,nadam se da ce neko makar prokomentarisati ovo...
dakle tema je posvecena svima onima koji su jos uvek bolesni,kao tema prijatelji,samo sto je ovo sve gledano iz ugla jednog tinejdzera koji je pobedio rak...pozdrav svima i ne odustajte,kancer nema ni zube,ni ruke,ni oci,i nikako ne moze da pobedi coveka koji je u svakom pogledu jaci...
Slavko


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Sre Nov 11, 2009 6:42 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
To su divne vesti Slavko :)

Sad samo da te zaljubimo u neku slatku devojchicu :)

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Sre Nov 11, 2009 7:38 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
eeee,ko kaze da se ja vec nisam zaljubio? :lol: :lol: :lol: od kako sam krenuo u skolu,stvari su malo drugacije... :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Sre Nov 11, 2009 8:09 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 30, 2008 10:10 pm
Postovi: 446
Slavko,samo da znaš da si mi ulepšao dan tj. veče i naterao mi suze radosnice na oči.
Inače si jedan od mojih heroja sa ovog foruma zbog koga ga još uvek posećujem i pratim sve tvoj poruke.

Želim ti sve najbolje i da nam se i dalje javljaš sa lepim vestima :D :D :D .

_________________
"Božija volja te nikada neće odvesti tamo gde te Božija Milost neće zaštititi."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Sre Nov 11, 2009 8:30 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Avg 31, 2009 3:14 pm
Postovi: 131
Meni je jako drago zbog tebe.Inace,i ja takodje pratim tvoje poruke.Pozdrav :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Sre Nov 11, 2009 8:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 29, 2007 10:15 am
Postovi: 6
Bravo,drago mi je zbog tebe.
Doci ce dan kad ces sve ovo da zaboravis.
Sve najbolje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Sre Nov 11, 2009 8:46 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
ohoooooooooooooooo pa ko je u pitanju? Jel lepa devojchica? :)

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Sre Nov 11, 2009 9:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Avg 30, 2009 9:28 pm
Postovi: 143
Драги Славко,
данас је 27. дан како је умро мој вољени син Немања, и ово је прва вест која ме је на неки начин обрадовала. Заиста ми је драго што је теби добро, и нека тако и остане. Од свег срца ти желим да од овог тренутка твоја веза са онкологијом буде само преко неопходних контрола, да све ово што си до сада преживео буде само прошлост, сећање. Желим ти да твој будући живот буде какав би требао да буде живот некога ко има тек 17 година - пун љубави, дружења, да се вратиш неком спорту, да надокнадиш прескочене изласке и сво оно време које је силом прилика утрошено на лечење, страх, неизвесност, да добро размислиш о томе шта ћеш студирати и чиме ћеш се у будућности бавити, обзиром да си већ прошао пакао. Сада си научио да је сваки тренутак драгоцен, да га не треба пропуштати. Треба живети сваки свој тренутак максимално, јер се ништа не понавља и углавном се не пружа друга прилика. Кроз болест си сазрео пре времена, али то ће ти у односу на твоје вршњаке бити предност. Искористи је максимално, за своје добро. Живи живот пуним плућима, за себе и за све оне који нису успели.
Јави се повремено, да знамо да си добро,
поздрав, Мила


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Sre Nov 11, 2009 9:42 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
hvala vam svima,znam da ste imali jako losa,ili samo losa iskustva sa kancerom,ali sve je ovo zivot...ja evo vec nekoliko sati ne skidam osmeh sa lica koliko sam srecan... :lol: :lol: :lol: inace,gotovo je sa terapijama i sa svim ostalim glupostima,jer ja sam sada izlecen,ne zanima me sta ce oni da kazu,ja se osecam kao potpuno zdrav decko...to sto imam jedan testis mi uopste ne smeta,ljudi zive i bez prstuju,neki nemaju ruke,noge,a ovo se makar ne primeti... :D inace,imam u razredu puno drugarica,i ja sam se u sve zaljubio,sad su mi jos lepse nego kad sam se razboleo,tako da... :lol: :lol: :lol:

mila,ja svakog dana pomislim na vas i na vaseg pokojnog sina,jos uvek ne mogu da verujem da se najgore desava,jer znate kako kazu:najbolje bog kaznjava...jeste,tek sada shvatam koliko je zivot dragocen i koliko zdravog i normalnog coveka moze deliti od neke bolesti...iz svega ovoga sam izasao mnogo jaci,hvala bogu da se nesto i pozitivno desilo,kako kazu:zdrav covek ima hiljadu zelja,a bolestan samo jednu...ja sam imao mnogo zelja,jedna mi se ispunila,sad idemo ka ispunjavanju ostalih...stvarno mi je jako zao sto se bas vama sve to desilo,ali eto,na onkologiji u novom sadu su za 10 dana preminula 3 deteta,na zalost,a sve sam ih poznavao...no,uvek se vracam na ono:sve je to zivot,nekome majka a nekom maceha...
mila,puno pozdrava od mene,nisam se skoro cuo sa vasom rodjakom mirjanom,moracu da joj javim kako je bilo na magnetu...veliki pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Sre Nov 11, 2009 10:53 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Samo uzivaj :)

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak ... 7662_n.jpg

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Sre Nov 11, 2009 11:55 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 11, 2007 7:27 am
Postovi: 173
Bravo!! To su lepe vesti!!

E, sad, nemoj potpuno da nas zaboravis, nego nas ponekad obidji, cisto da se pohvalis uspehom u skoli/ljubavi/provodu, da se i mi malo radujemo sa tobom, :))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Čet Nov 12, 2009 12:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 19, 2009 10:58 pm
Postovi: 18
Lokacija: Titel
Bravo Slavko! Svaka čast! Samo tako nastavi. :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Čet Nov 12, 2009 3:18 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Sep 02, 2002 2:00 am
Postovi: 511
Najlepsa vest ovih dana. Hrabar si momak Slavko. Skidam ti kapu. Sve najlepse od sada, zasluzio si :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Čet Nov 12, 2009 10:45 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
hehehe,ona slika j ebas lepa... :D ma necu ja vas nikako zaboraviti,ja asm na ovom forumu svakodnevno,nekad nesto pisem a nekad samo dodjem i pogledam sta ima...jos jednom,hvala svima...i vi ste svi zasluzeni za moju pobedu jer ste bili uz mene,a to coveku jako puno znaci,ponarocito kad je boleestan od jedne ovakve bolesti... :lol: :lol: :lol:

i naravno,ova tema bi svakako trebalo pozitivno da utice na ljude koji su jos uvek bolesni,i to iz razloga sledeceg:ja kada sam god na forumu ili negde ovako cuo da se neko izlecio,odmah mi je bilo lakse,i ja sam se ponadao,oraspolozio,a dokaz da se moze da bude dobro,cak i kada je neko IV stepen u onkologiji,mislim na onaj sa metastazama u drugim organima,LN i ostalo,moze da se izleci i da nastavi skroz normalan zivot...
jos jednom,poazdrav za sve vas!!! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Pet Nov 13, 2009 5:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 12, 2009 8:54 pm
Postovi: 1
Cao, Slavko
Nemam pojma u cemu je fazon ali, kako vidiš, sa kompjutera mog muža funkcioniše! Sa mog nikako.
Hvala u svakom slučaju i, još jednom, baš su me obradovali tvoji rezultati!
Samo tako i dalje!!! Svi navijamo za tebe!!! :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 352 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: